Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

VE Monk IE Biggie czy Fidue A65, a może coś innego?


Stanislaw1997

Pytanie

Tak jak w tytule. 

Za monkami przemawia praktyczność i recenzja w kilku postach jednego z użytkowników forum.

Fidue są bardzo dobrze oceniane w wielu recenzjach.

Niestety nie wiem jak obie pary grają w praktyce, a wspomniane gatunki muzyczne w recenzji/ach nie pokrywają się z moimi preferencjami.

(słucham rocku psychodelicznego, progresywnego, blues, nowa fala)

Jestem otwarty na inne modele słuchawek w podobnym to podanych przedziale cenowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
1 minutę temu, Stanislaw1997 napisał:

Są dwa dołączone? Czy kupiłeś w zestawie za ~190?

Są dwa dołączone , używam tego przezroczystego bo po prostu jest wygodny. Tego plecionego nie podpinałem. Jak za te pieniądze to  wyposażenie jest na wysokim poziomie.  2 przewody , fajne metalowe etui i 10 par silikonowych nakładek. 

Co do ceny  to napisz do BigMarasa i z nim się dogadaj co do ceny.  Warto u niego kupować i negocjować cenę. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to jako zadowolony posiadacz VE Monk IE Biggie , polecam z czystym sumieniem , ale po około  100 godzinnym wygrzewaniu. Dopiero po tym czasie  stały się dla mnie  bardzo przyjemne w graniu. bas jest   bombowy , kontrolowany. Wysokie i średnie  na bardzo dobrym poziomie. Stereofonia całkiem przyzwoita , podczas słuchania Np. Depeche Mode  , Michaela Jacksona , The Police, Blue Öyster Cult  czy Jeffersona Airplane efekt jest  taki że micha się cieszy. Powiem nawet że KSU tez daje radę się z przyjemnością słuchać na nich.  Rozpiętość muzyczna jaką przez nie przepuszczam jest  spora. Nawet reggae na nich fajnie brzmi. Mogę z sercem je polecić. 

No i trzeba jeszcze dodać że są na prawdę bardzo wygodne. Nie męczą i nie są męczące .

Wokale przyjemne , gitara  fortepian kontrabas nie są dla nich problemem. 

Edytowane przez sobek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

chico99 wydaje mi się że punk jest wymagający dla słuchawek . 

58 minut temu, Stanislaw1997 napisał:

A jak sprawia się dołączony kabel? Warto dokupić coś lepszego?

Całkiem spoko , na razie mam podpięty ten przeźroczysty , nie podpinałem tego plecionego bo  ten jest  wygodny. Można go fajnie za ucho schować  i się go nie czuje. 

Edytowane przez sobek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 30.07.2018 o 19:10, sobek4 napisał:

 wydaje mi się że punk jest wymagający dla słuchawek .

 

Mi się wydaje, że punkrock to niezbyt skomplikowana muzyka, zarówno pod względem aranżacji jak i pod względem brzmienia.

Z całym szacunkiem dla punkrocka, też z niego wyrosłem ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności