Jump to content

Recommended Posts

Posted

Czołem, 

W transporcie uszkodziły się pady w moich Denonach AH-D600 (tak jak na zdjęciach). Pękła ta klejona skóra, którą naciąga się na plastik przy głośniku. Czy jest ktoś kto podejmie się naprawy tego typu, lub też czy da się dokonać jej samemu? (Chodzi mi o zarówno użytkowników forum jak i fachowców - myślałem o tapicerze?) Nowe oryginalne pady znalazłem za ok. 300zł, zatem chciałbym uniknąć tej wymiany o ile to możliwe. Przymierzyłem do nich pady z Brainwavz HM5 i były minimalnie za duże, tj. miały za dużo luzu po nałożeniu już na plastik (można było nimi ruszać w dowolnej osi, ale nie spadały). 

 

Załączam zdjęcia stanu słuchawek. Jestem otwarty na propozycje. 

IMG_20180729_210845.jpg

IMG_20180729_210854.jpg

IMG_20180729_210905.jpg

IMG_20180729_210918.jpg

Posted

Poszukaj na Aliexpress zamienników.

Co do podklejenia, to jakiś gumowaty klej (polecam supercement) powinien dać radę trochę to złapać, ale na pewno nie da się przywrócić stanu sprzed pęknięcia.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy