Jump to content
  • 0

k550 mkII w wersji otwartej, ~500zł

Question

Witam, poproszę propozycje grające jak k550 mkii, tylko w wersji półotwartej/otwartej. Granie ciepławo-neutralne z dobrą sceną. Nie chciałbym czegoś z mniejszą sceną, zwłaszcza na głębokość. Cena za używane, tak do 500zł, źródło sc808, prawie każdy rodzaj muzyki - tak więc szukam słuchawek gatunkowo uniwersalnych. 

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Głos na SHP9500, mam i je, i K551, i to mocno bliźniacze granie (chyba troszkę bardziej basowo-rozrywkowe po stronie Phillipsów, ale nie wiele!).

• 0
14 godzin temu, Soundman1200 napisał:

Przecie to proste jak drut....AKG K701/K702/Q701 ...tam dopiero poczujesz co to znaczy spora scena...he,he.

Właśnie tak się zastanawiałem, ale boję się czy nie będą zbyt chłodne - k550 MKII są jednak muzykalne. Chyba że poszukam własnie czegoś z cieplejszych odsłon serii k7.

• 0
6 godzin temu, Yenna napisał:

Głos na SHP9500, mam i je, i K551, i to mocno bliźniacze granie (chyba troszkę bardziej basowo-rozrywkowe po stronie Phillipsów, ale nie wiele!).

Charakter podobny, ale takiej sceny i zejścia w SHP9500 nie uświadczy, powiedziałbym, że subbasu nie ma w nich wcale ;).

• 0

Chyba wybiorę coś z K712 - K702/65 - K7xx. Powiem szczerze że K550 MKII mi odpowiadają, ale mając świadomość że w przedziale powiedzmy 500-600zł mogę jeszcze coś ugrać, głównie jeżeli chodzi o scenę, to chyba się skusze na zmiane, musze jeszcze poczytać jak z głębią sceny, które z wymienionych mają najlepszą głębię - zależy mi na niej. Z tego co teraz czytam recenzje i porównania to chyba K712/K702(65) mają troszkę więcej sceny na głębokość od k7xx - te z kolei podają średnicę bliżej.