Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Kabel FiiO RC-BT


Corvin74

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśi ktoś chce zrobić ze słuchawek przewodowych słuchawki bluetooth to Fiio ma produkt: RC-BT

Kabel został zaprojektowany specjalnie do współpracy ze słuchawkami FiiO FH1, F9, F9 Pro i FH5, a standardowe złącze MMCX umożliwia przekształcenie wielu słuchawek dostępnych na rynku w zestaw bezprzewodowy z RC-BT.

Mamy więc dodatkową opcję.

 

 

strona produktu: http://fiio.net/en/products/88

 

image.thumb.png.82432815c96b80a115ddb5345dee69ce.png

 

image.thumb.png.22c7e6d060c846ac02782b2e925bd401.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Corvin74 napisał:

Tak bezprzewodowo to zawsze kompromis, ale jak już to conajmniej z AptX. 

Jak długo używasz urządzeń BT? Ja od kilkunastu lat, jeszcze jak nie było nawet SBC. Dla usłyszenia jakości plików "gęstych" SBC nie nada się ale inne to spokojnie można bez przykrości słuchać. Gęste też ale nie usłyszysz ich prawdziwego, pełnego brzmienia

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Jak długo używasz urządzeń BT? Ja od kilkunastu lat, jeszcze jak nie było nawet SBC. Dla usłyszenia jakości plików "gęstych" SBC nie nada się ale inne to spokojnie można bez przykrości słuchać. Gęste też ale nie usłyszysz ich prawdziwego, pełnego brzmienia

Generalnie nie używam BT, ostatnio nawet koledze sprzedałem B&W P7W bo i tak słuchałem ich po kablu a on chciał BT. Wolę AptX dlatego że rzadziej zrywa połączenie miedzy urządzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Corvin74 napisał:

Wolę AptX dlatego że rzadziej zrywa połączenie miedzy urządzeniami.

I to nie jest prawdą. AptX jest bardziej wrażliwy od SBC, większa ilość danych jest przesyłana. Bardziej ma wpływ budowy urządzenia ( najgorsze całe metalowe bez wstawek z tworzywa) i chipa zamontowanego. Mam sporo urządzeń BT i najsłabiej z zasięgiem jest na Fiio BTR1. Choć dźwiękowo najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy używam słuchawek z LDAC oraz wzmacniacza słuchawkowego z taką technologią i zapewniam że jakość jest praktycznie taka sama jak po kablu. Powiem więcej. Przy smartfonie, w tej chwili używam Note 8, SQ jest zdecydowanie lepsze przy użyciu BT niż z wyjścia słuchawkowego. Przy materiale 24/48 LDAC wymiata. Jakość połączenia w trybie priorytetu jakości jest ok. Przy słuchawkach do 5 metrów nawet przez ścianę. Przy wzmacniaczu jest już gorzej ale bez tragedii.

Tapnięte z Notesa numer 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jaro54 napisał:

I to nie jest prawdą. AptX jest bardziej wrażliwy od SBC, większa ilość danych jest przesyłana. Bardziej ma wpływ budowy urządzenia ( najgorsze całe metalowe bez wstawek z tworzywa) i chipa zamontowanego. Mam sporo urządzeń BT i najsłabiej z zasięgiem jest na Fiio BTR1. Choć dźwiękowo najlepszy

 

I temat wyczerpany.:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności