Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym gain'em to jest ewidentnie wina monterów i DKJ.W pierwszym przypadku śmiem przypuszczać personalnie. Podzespoły od podwykonawców [gniazda chinch] są pewnie sprawdzane na oko.Jednak synergia wzmacniaczy z 3-kami pełna.

W dniu 3.03.2019 o 20:26, misiekkb napisał:

Na prototypie i dwóch innych egzemplarzach, a jednego to prawie codziennie słucham jest tak jak u @calluna. Tą, którą miałeś może sprawdzę i wtedy się przekonam, gdyż napisałem do tej osoby że jak jest niepewny to niech wyślę urządzenie na sprawdzenie. To sprawdzę czy naprawdę się inaczej przełącznik zachowuje, gdyż u Ciebie @EvilKillaruna nie ma mowy o pomyłce abyś mylił ciemny sprzęt z ilością basu, a często ludzie to mylą.

Ja bardzo lubię Omegę za wysokie tony, za szybkość basu i za lekkie nasycenie na średnicy lampą, przez co jest dla mnie bardzo uniwersalnym wzmacniaczem, gdyż zarówno zagra muzyka filmową, czytać z anime, symfonikę,  utwory na fortepian i skrzypce czy ostrzejsze brzmienie, a z FOL będziemy mieli tutaj to co lubię, czyli pazurka na wysokiej średnicy, nie przymulony górny bas, szybkość oraz lekkie nasycenie średnicy lampą.

Proponuję sprawdzić egzemplarze tego wzmacniacza z różnymi imionami żeńskimi na naklejce z boku..Podejrzewam że mieliście z jednej zmiany produkcyjnej i stąd ta powtarzalność.

DSCN2649.JPG

DSCN2596.JPG

Edytowane przez Tommy66

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- Cześć, słyszałem że też masz Fezza. Kto Ci składał?

- Bogumiła

- Zazdroszczę. Mi Zdzisława

- Nie zazdroszczę. Przy następnych zakupach proś o egzemplarz od Bogusi albo Pameli.

Edytowane przez majkel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, majkel napisał:

- Cześć, słyszałem że też masz Fezza. Kto Ci składał?

- Bogumiła

- Zazdroszczę. Mi Zdzisława

- Nie zazdroszczę. Przy następnych zakupach proś o egzemplarz od Bogusi albo Pameli.

Majkel Tobie nie wypada;)

http://highfidelity.pl/@main-1404&lang=

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, saudio napisał:

Majkel Tobie nie wypada;)

Ale ja tu jestem prywatnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi