Skocz do zawartości

Revoult - nasza dyskusja


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź dokładnie co się przewalutowało na co (np. napisz do Supportu PayPal). Ja nie mam doświadczenia z kartą Revolut i PayPal równocześnie.
Edytowałem powyższego posta i dopisałem, że saldo w PP pokazuje kwotę 14.99 PLN (taka ma być), a na Revolucie 15.72 PLN po przewalutowaniu z funta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytowałem powyższego posta i dopisałem, że saldo w PP pokazuje kwotę 14.99 PLN (taka ma być), a na Revolucie 15.72 PLN po przewalutowaniu z funta
Kiedy transakcja dzisiaj? Jeśli tak to prowizja?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Joseph_k78 napisał:

Edytowałem powyższego posta i dopisałem, że saldo w PP pokazuje kwotę 14.99 PLN (taka ma być), a na Revolucie 15.72 PLN po przewalutowaniu z funta

Niestety jakieś komplikacje ze strony PayPal były do przewidzenia. Użyj przy kolejnej transakcji karty wydanej przez bank na terenie Polski - domniemywam, że będzie korzystniej (jedno przewalutowanie mniej).

 

Ale karty Revolut nie wyrzucaj - będzie idealna do transakcji bez PayPal. 👍

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy transakcja dzisiaj? Jeśli tak to prowizja?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Transakcja w Revolucie podana jest w funtach i złotówkach po przewalutowaniu.94775683d6f8c58f21f0b40f7d418d4f.jpg
Niestety jakieś komplikacje ze strony PayPal były do przewidzenia. Użyj przy kolejnej transakcji karty wydanej przez bank na terenie Polski - domniemywam, że będzie korzystniej (jedno przewalutowanie mniej).
 
Ale karty Revolut nie wyrzucaj - będzie idealna do transakcji bez PayPal. 
No niestety, trzeba będzie spowrotem podpiąć kartę, którą używałem dotychczas, albo rachunek. Trochę automatycznych płatności mam w PP, więc nie będzie się kalkulowało, skoro przy 15PLN to prawie złotówka więcej, to przy kwocie 200 zł wyjdzie ponad dycha - niepotrzebna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



PayPal musiał sam dokonać przewalutowania. Na ostatnim kroku transakcji zawsze trzeba to zmienić (...) Trzeba kliknąć na conversion rate options - domyślnie jest zawsze że PayPal konwertuje waluty.


Konsultant z Revoluta podpowiedział mi by zmienić na koncie PP opcje naliczania, jak na zrzucie poniżej.6611e5d5e6d53d5e3ed2f0eced06462c.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się skontaktowałeś z konsultantem Revolut? Ja kiedyś też chciałem się z nimi skontaktować i za ch nie mogłemi.
 
 
W czacie z Ritą wpisujesz Live agent i czekasz na odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem 2 dni i nic.
Ja zawsze w kilka minut i do tego obsługa po polsku.

Ostatnio 2 dni temu jak mi nagle zeszła płatność z karty z Amazon US. Potem się okazało że to za kosmetyki żony kupione w połowie lutego. Dopiero przy wysyłce scisgneli z karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Nicodem napisał:

Ja zawsze w kilka minut i do tego obsługa po polsku.

Ostatnio 2 dni temu jak mi nagle zeszła płatność z karty z Amazon US. Potem się okazało że to za kosmetyki żony kupione w połowie lutego. Dopiero przy wysyłce scisgneli z karty.

 

Ja za to przez 2 dni ciągle próbowałem się z nimi skontaktować, wpisywałem live agent dziesiątki razy, czekałem po kilka h i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach PayPal przy karcie ustaw żeby przewalutowanie było realizowane przez wystawcę karty a nie PayPal jak jest domyślnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kiedyś znaleźć jakąś wersję Revolut na komputer ale nie znalazłem, więc chyba takiej opcji nie ma. Zawsze możesz kupić smartfona za 150zł https://allegro.pl/oferta/smartfon-myphone-c-smart-iv-8gb-niebieski-7197977869. Smartfon to fajna rzecz - oprócz Revoluta można zainstalować nawigację GPS.

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przeglądarce to chyba nie ma nawet opcji logowania, przynajmniej ja nie znalazłem, jedynie do społeczności. I tylko okno do rejestracji numeru telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko pytam, będzie w końcu kupić jakiegoś smartfona. Miałem kiedyś Oppo r819, chciałem kupić coś lepszego, bo mnie wkurzała za mała ilość miejsca na aplikacje, a miałem ich raptem kilka zainstalowane. Ale tak długo się zbierałem do kupna nowego, że się całkowicie odzwyczaiłem, ale też nie byłem nigdy przyrośnięty, po prostu wolę mychę->duży monitor->PC. 

Po prostu, czasami taka karta by się przydała, ot chociażby żeby zapłacić za HBO GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to mnie Revolut wk...ł, odrzucił moją automatyczną płatność za HBO GO przez PP, bo uznał ją za... nietypową. Ręcznie musiałem jeszcze raz dokonywać płatności. To co teraz, co chwilę tak będę musiał interweniować?? Bo za chwilę odrzuci płatność za inny serwis?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Joseph_k78 napisał:

Teraz to mnie Revolut wk...ł, odrzucił moją automatyczną płatność za HBO GO przez PP, bo uznał ją za... nietypową. Ręcznie musiałem jeszcze raz dokonywać płatności. To co teraz, co chwilę tak będę musiał interweniować?? Bo za chwilę odrzuci płatność za inny serwis?

 

To chyba też "nietypowa" sytuacja.

Po roku i ponad 400 różnorodnych transakcjach, jeszcze mi się coś takiego nie zdarzyło.

Ale też nigdy cyklicznych płatności przez Revoluta nie miałem - zobaczymy w przyszłym miesiącu jak potraktuje płatność za Deezera z Filipin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzyło to, że uznało nietypową płatność z konta PayPal, z którego już poszły inne płatności. W życiu nie miałem takich problemów, mój bank, którego karty miałem pod Paypal wcześniej podpięte, nie zablokował mi nigdy żadnej płatności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności