Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cayin HA-300 w Audiomagic


D@rkSid3

Rekomendowane odpowiedzi

Ryka pisal ze lekko brumi, ale podobno zjawisko ustepuje na wysokoomowych i planarach. To i tak mnie troche zaskakuje bo od dluzszego czasu sledze na Head-Fi temat Cayina HA-1A mk2 ktory to tez znowu lekko brumi na niektorych sluchawkach. Na planarach jest cisza, ale 600 omowe T1 v2 jak najbardziej brumienie oddaja. W tamtym watku mocno udziela sie gostek z Cayina ktory radzi ludzikom nie grajacym na planarach, przesiasc sie na HA-300, bo tam niby cisza jak noca w Bieszczadach.

To musisz sprawdzić u siebie.
Z HE1000 na HA-3 cisza, z T1 v2 ledwo słyszalne. Focale nie akceptowalne, obie wersje z potkiem i bez.
HA-300 nie wiem musiałby się ktoś wybrać z Focalami (Utopie lub Eleary) do Audiomagic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, saudio napisał:


To musisz sprawdzić u siebie.
Z HE1000 na HA-3 cisza, z T1 v2 ledwo słyszalne. Focale nie akceptowalne, obie wersje z potkiem i bez.
HA-300 nie wiem musiałby się ktoś wybrać z Focalami (Utopie lub Eleary) do Audiomagic.

Focale to nie moja szkola grania, wiec to mnie akurat nie odstrasza. Dzieki za typ z Octave, musze sie nim zainteresowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do brumienia to ja wam nie powiem, gdyż nie słyszałem tego, a słuchałem na nim Audeze LCD-3, X, XC, 8, a z dynamików K812, Sony Z1r, HD600.

@lsd co do porównania z samochodami owszem musimy wybrać jeden mając określony budżet to wybieramy to z góry co nam jest potrzebne, a nie może to, może to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lsd napisał:

 To i tak mnie troche zaskakuje bo od dluzszego czasu sledze na Head-Fi temat Cayina HA-1A mk2 ktory to tez znowu lekko brumi na niektorych sluchawkach. Na planarach jest cisza, ale 600 omowe T1 v2 jak najbardziej brumienie oddaja. W tamtym watku mocno udziela sie gostek z Cayina ktory radzi ludzikom nie grajacym na planarach, przesiasc sie na HA-300, bo tam niby cisza jak noca w Bieszczadach.

 

Gostek z Caina... a nie dlatego, że jedne kosztują niecałe 5 a drugie 20 tys.? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
16 minut temu, rev napisał:

Wystawiamy się, naturalnie. 

 

Cayin ha-300 będzie, na stoisku Meze, czyli jednym z naszych kilku stoisk. Będzie grał z Empyrean.

 

Czy wzmacniacz był testowany z jakimiś kolumnami ? Słuchawki Audeze grają lepiej/gorzej/inaczej niż IHA ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie w ofercie Fyne Audio ? 

 

22 godziny temu, rev napisał:

Był testowany z monitorami Fyne audio, amphionami oraz AudioSolutions i zagrał swietnie, rasowo.

 

Z LCD też jest super, niewątpliwie lepiej niż iHA6.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy na testy. Wywarły na nas bardzo pozytywne wrażenie i się zastanawiamy nad wprowadzeniem ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F500.

Jak na generalnie nie za drogą konstrukcję, stanowczo dobrze się skalują z droższym torem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności