Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Xduoo X3 II które słuchawki wybrać.


sobek4

Pytanie

Witam . Mam dylemat co do doboru  dousznych  słuchawek  do  x3 II. Dodam że nadmiar basu mi nie przeszkadza , czasem lubię jak coś gilga moje bębenki  w uchu. Zastanawiałem się nad Shozy  ale mogę mieć z nimi problem ze względu na małe uszy. 

1)      Fidue A65

2)      TinAudio T2

3)      Shozy Hibiki

4)      Mee audio M6 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
2 godziny temu, sobek4 napisał:

Witam . Mam dylemat co do doboru  dousznych  słuchawek  do  x3 II. Dodam że nadmiar basu mi nie przeszkadza , czasem lubię jak coś gilga moje bębenki  w uchu.

 

Snaby weź, te łupią basem, metalowe, dobrze wykonane, łatwe w aplikacji, tanie.

Co do uszu, masz małe małżowiny czy kanały? Bo to dwie różne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie napisałeś jaki budżet. Nie wiem jak się mają Vsonici do małych uszu - może ktoś podpowie ale jeślic chodzi o słuchawki do 300-400 zł to brałbym  VSonic GR07 bass. W opinii wielu forumowiczów ciężko o lepsze doki w tej cenie. Za 90$ można je wyrwać od chińczyka:

https://pl.aliexpress.com/store/product/VSONIC-NEW-GR07-BASS-Dynamic-Noise-Isolation-HIFI-In-ear-Earphones/2838062_32823085928.html?spm=a2g17.12010608.0.0.7f737541CyIXTJ

U nas są droższe (600 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
37 minut temu, imbryk82 napisał:

Nie napisałeś jaki budżet. Nie wiem jak się mają Vsonici do małych uszu - może ktoś podpowie ale jeślic chodzi o słuchawki do 300-400 zł to brałbym  VSonic GR07 bass. W opinii wielu forumowiczów ciężko o lepsze doki w tej cenie. Za 90$ można je wyrwać od chińczyka:

https://pl.aliexpress.com/store/product/VSONIC-NEW-GR07-BASS-Dynamic-Noise-Isolation-HIFI-In-ear-Earphones/2838062_32823085928.html?spm=a2g17.12010608.0.0.7f737541CyIXTJ

U nas są droższe (600 zł).

Podałem modele więc sensu nie widzę podawać zakresu cen. Chcę wybrać któreś z tych  co podałem. 

 

6 minut temu, chico99 napisał:

 

Snaby weź, te łupią basem, metalowe, dobrze wykonane, łatwe w aplikacji, tanie.

Co do uszu, masz małe małżowiny czy kanały? Bo to dwie różne sprawy.

Po prostu mam małe uszy  ale czy kanały to nie wiem . Nawet nie przyszło by mi do głowy sprawdzić . Ale tak mam małe małżowiny. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, jouhou napisał:

M6 Pro odradzam jeśli lubisz bas, one są chude raczej. Ogólnie mi nie podeszły, jazgotały mocno. Jeśli budżet do 200 zł (tak wnioskuję z listy) to Beyerdynamic Byron warto sprawdzić. Bardzo fajny bas mają.

Nie maja, ich bas to jakas porazka. Na trzech zrodlach graly strasznie jalowo. Najgorsze sluchawki jakie mialem do tej pory. I strasznie slabo trzymaja sie w uchu, gorzej niz xiaomi piston hybrid. Strasznie bylem zawiedziony zakupem. AKG Y20 o wiele lepiej graja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 godzin temu, Przemi napisał:

Nie maja, ich bas to jakas porazka. Na trzech zrodlach graly strasznie jalowo. Najgorsze sluchawki jakie mialem do tej pory. I strasznie slabo trzymaja sie w uchu, gorzej niz xiaomi piston hybrid. Strasznie bylem zawiedziony zakupem. AKG Y20 o wiele lepiej graja. 

 

To monitory, trudno tu oczekiwać podbicia na basie. Wiadomo, że zagrają w miarę równo.

 

7 godzin temu, Inszy napisał:

Jak ma być basowo, to można się zastanowić nad VE Monk Biggie.

 

Fakt, jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, chico99 napisał:

 

To monitory, trudno tu oczekiwać podbicia na basie. Wiadomo, że zagrają w miarę równo.

 

 

Fakt, jak najbardziej.

To nie wiem po co kilka osob wprowadza w blad swoimi wypowiedziami. Te sluchawki sa jasne jak popoludniowe slonce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Przemi napisał:

To nie wiem po co kilka osob wprowadza w blad swoimi wypowiedziami. Te sluchawki sa jasne jak popoludniowe slonce. 

Są jak sama nazwa wskazuje monitorami i mają inne zadanie. Trzeba wiedzieć co się kupuje i po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 minut temu, Jaro54 napisał:

Są jak sama nazwa wskazuje monitorami i mają inne zadanie. Trzeba wiedzieć co się kupuje i po co

 

No i fajnie, tylko nie wiem czemu Twój ton wypowiedzi wiesza na manie psy... Autor nie narzeka na nadmiar basu, a w propozycjach do 200zł lądują monitory? Aha, no to fajnie gratuluję kolejnych dobrych podpowiedzi. I tak masz rację, nie wiem co kupuję dlatego pytałem was, ale widzę że wy też nie wiecie :D  I nie chcę się kłócić, ale  jako, że cenię sobie bas nad inne pasma, to jak płachta na byka działa na mnie wpis, że byron ma fajne pasmo basowe, bo po prostu go nie ma. tfu ma, owszem ale nie są to słuchawki basowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Przemi napisał:

 

No i fajnie, tylko nie wiem czemu Twój ton wypowiedzi wiesza na manie psy... Autor nie narzeka na nadmiar basu, a w propozycjach do 200zł lądują monitory? Aha, no to fajnie gratuluję kolejnych dobrych podpowiedzi. I tak masz rację, nie wiem co kupuję dlatego pytałem was, ale widzę że wy też nie wiecie :D  I nie chcę się kłócić, ale  jako, że cenię sobie bas nad inne pasma, to jak płachta na byka działa na mnie wpis, że byron ma fajne pasmo basowe, bo po prostu go nie ma. tfu ma, owszem ale nie są to słuchawki basowe. 

 

Bo ma fajne, ale Ty szukasz czegoś z mocno napompowanym dołem ponad normę. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i pewnie Tobie odpowiadające słuchawki dla wielu byłyby niesłuchalne ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja mam wrażenie, że pomieszaliśmy Byrony z M6 trochę. Na pewno nie nazwałbym Beyerów "jasnymi jak popołudniowe słońce", M6 prędzej. W każdym razie dla bassheada bas w Byronach może i być cienki, bo nie jest jakoś mocno napompowany, nisko schodzi i nie tłucze na lewo i prawo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A wiec VE monk biggie dotarły przed chwilą. Wyglądają całkiem ładnie , bardzo dobre wyposażenie 2 przewody i kilka par gumek. Jak na razie grają bardzo fajnie bas przyjemnie gilga bębenki. Średnie i wysokie nie dają po uszach. Myślę że z czasem będzie jeszcze lepiej. Całkiem udany zestaw z x3. 

 

20180724_113529.jpg

Edytowane przez sobek4
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A więc , po około 30 godzinach  grzania dźwięk znacznie się poprawił , pojawiły się średnie i wysokie tony , bas nie jest już taki natrętny czyt. wszędzie było go pełno. W tej chwili słucham utworu Michaela Jacksona -- Wanna Be Startin' Somethin' z płyty Thriller , i powiem że jest  super , szczególnie w tym utworze wysokie i średnie  potrafią zmusić słuchawki do konkretnej pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak gain jest na wysoki. Powiem że całkiem przyjemne  robią się te Biggie. Ale już ponad 30 h leżały w szafie i sobie grały. Dzisiaj też pograją trochę i jutro posłucham tej samej płyty i zobaczę jak po następnym grzaniu będą reprodukowały dźwięk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności