Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony EX800ST (Sony MDR-7550) Recenzja


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za dokładną odpowiedź i pomoc. Dążę (ze względu na budżet) do jednych słuchawek, które sprawdzą się podczas spaceru i wieczornego słuchania muzyki przed zaśnięciem. E1 zmęczyły mnie po 1,5 h słuchania, stąd zwróciłem uwagę na to, co napisałeś w recenzji ex800: relaks plus wystarczająca wierność i techniczność. Na ten moment słowa te opisują słuchawki, których szukam. 

Edytowane przez side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
W dniu 20.01.2019 o 22:27, Spawn napisał:

Ale Ty chcesz zmienic e1 na jakies inne bo sie znudzily czy isc po prostu wyzej? Jak wyzej to sie przygotuj na wiekszy wydatek ;)

Czyli EX800ST to nie krok w przód a krok w bok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Miałem jakiś czas temu EX800ST, sprzedałem i jak to zwykle u mnie bywa zaczęło mi ich brakować :D Na szczęście @all999 zdecydował się sprzedać mi swoją sztukę w rewelacyjnej cenie, od kilku dni słucham praktycznie tylko na EXach i już teraz wiem, że zostaną ze mną póki nie padną. Dźwięk perfekcyjnie opisał @Spawn w recenzji, więc nie będę się powtarzał - w skrócie niemeczące, analogowe brzmienie, nie tracące przy tym rozdzielczości. Fantastycznie zgrywają się z NW-A45 (soft Midnight v2 od MrWalkman). 
 

Są to prawdopodobnie najlepsze IEMy za rozsądne pieniądze do zwyczajnego słuchania muzyki, bez przesadnej analizy i wsłuchiwania się w poszukiwaniu detali. Niezwykle koherentne, przyjemne i wręcz relaksujące. Serdecznie polecam dla osób słuchających głównie w domu/biurze lub na spacerach w cichych miejscach (niestety izolacja praktycznie nie istnieje) :) 

Edytowane przez MrSheep
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ich (poł)otwartość to była ogromna zaleta w domu. Domownicy mieli ze mną kontakt, a ja coś słyszałem z zewnątrz, wiec wiele domowych czynności mogło przebiegać w towarzystwie dobrej muzyki, głośno słuchanej przeze mnie, bo oni nic nie słyszeli. Unikalne IEM. Miałbym je do dziś, musiałem nimi jednak zapłacić (i senferami mt300) za xdp300r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności