Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

[Do 400zl] Słuchawki nauszne do rocka


Snilyerr

Pytanie

Cześć. Chciałbym kupić słuchawki nauszne, głównie do rocka. Głównie słucham the police, gorillaz, depeche mode, twenty one pilots i u2. Moim odtwarzaczem jest i będzie lg g6. Interesują mnie używane słuchawki nauszne, lecz nie wiem na co patrzeć. Chciałbym je kupić na allegro. Dodam że nie interesuję mnie to czy ludzie wokół będą coś słyszeć. Obecnie używam zero tenore audio i są ok, ale nie ma tego bassu i troszeczkę mnie czasem kanały ostatnio bolą. Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez Snilyerr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ponownie DT880 80ohm, ewentualnie MDR-1A, dwie różne sygnatury, DT są typową v-ką, czyli podbite wysokie i niskie, niezła scena, a MDR-1A względnie równe, z podbitym basem, łagodnymi wysokimi i fajnie wyeksponowaną średnicą. CAL-e też są dobrą propozycją, ale są z tych "delikatnych", więc jest szansa, że długo się nimi nie nacieszysz ;).

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, neonlight napisał:

Ponownie DT880 80ohm, ewentualnie MDR-1R, dwie różne sygnatury, DT są typową v-ką, czyli podbite wysokie i niskie, niezła scena, a MDR-1R względnie równe, z podbitym basem, łagodnymi wysokimi i fajnie wyeksponowaną średnicą. CAL-e też są dobrą propozycją, ale są z tych "delikatnych", więc jest szansa, że długo się nimi nie nacieszysz ;).

A w których będzie mnie mniej słychać z otoczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, neonlight napisał:

Ponownie DT880 80ohm, ewentualnie MDR-1R, dwie różne sygnatury, DT są typową v-ką, czyli podbite wysokie i niskie, niezła scena, a MDR-1R względnie równe, z podbitym basem, łagodnymi wysokimi i fajnie wyeksponowaną średnicą. CAL-e też są dobrą propozycją, ale są z tych "delikatnych", więc jest szansa, że długo się nimi nie nacieszysz ;).

Na allegro widzę tylko dt770 z 250ohm, a te sony powyżej 400zl używane są. A co z focal listen? Są warte uwagi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, Snilyerr napisał:

Na allegro widzę tylko dt770 z 250ohm, a te sony powyżej 400zl używane są. A co z focal listen? Są warte uwagi?

Fakt, wymiotło wszystkie fajne oferty, poczekaj trochę, może coś się pojawi. Listen-y do rock-a - słabo.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ATH M50x do rocka? Fuuuuuuu! Nie pojmę nigdy dlaczego ludzie je do instrumentów polecają podczas gdy to chamskie i nieprzyjemne brzmienie typu V... Kupiłem je do metalu, bo w necie wszędzie polecanko i sprzedałem prędko - metalu mi się strasznie nie przyjemnie słuchało jak góra mi chciała uszy rozwalić ? Dużo bardziej wolałbym rockmastery encore oe, które kupisz chyba za 179zł nowe a do nich ewentualnie jakiś dac, chociaż mi już prosto z dziurki telefonu grały całkiem w porządku ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, Patriq6 napisał:

ATH M50x do rocka? Fuuuuuuu! Nie pojmę nigdy dlaczego ludzie je do instrumentów polecają podczas gdy to chamskie i nieprzyjemne brzmienie typu V... Kupiłem je do metalu, bo w necie wszędzie polecanko i sprzedałem prędko - metalu mi się strasznie nie przyjemnie słuchało jak góra mi chciała uszy rozwalić ? Dużo bardziej wolałbym rockmastery encore oe, które kupisz chyba za 179zł nowe a do nich ewentualnie jakiś dac, chociaż mi już prosto z dziurki telefonu grały całkiem w porządku ? 

Jestem innego zdania, M50-ki, które posiadałem kilka lat temu grały mocną i bliską średnicą, a całościowo brzmienie było na planie, co najwyżej lekkiego U.

 

Nigdy nie odczułem nadmiernego podbicia wysokich tonów, po prostu były nieco zaznaczone, to wszystko.

 

Ogólnie słuchawki nie są złe, bo jak na swoją cenę oferują pełne brzmienie, bliskie i angażujące, a komfort można zwiększyć zakładając pady np. od DT250, dodatkowo są dobrze wykonane i łatwe w napędzeniu.

 

Uważam, że do rock-a i muzyki popularnej sprawdzą się idealnie, mają konkretny wygar i w pełni oddają rozrywkowy klimat ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 21.07.2018 o 12:07, neonlight napisał:

Jestem innego zdania, M50-ki, które posiadałem kilka lat temu grały mocną i bliską średnicą, a całościowo brzmienie było na planie, co najwyżej lekkiego U.

 

Nigdy nie odczułem nadmiernego podbicia wysokich tonów, po prostu były nieco zaznaczone, to wszystko.

 

Ogólnie słuchawki nie są złe, bo jak na swoją cenę oferują pełne brzmienie, bliskie i angażujące, a komfort można zwiększyć zakładając pady np. od DT250, dodatkowo są dobrze wykonane i łatwe w napędzeniu.

 

Uważam, że do rock-a i muzyki popularnej sprawdzą się idealnie, mają konkretny wygar i w pełni oddają rozrywkowy klimat ;).

 

To musiały te stare brzmieć inaczej niż nowsze M50x...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności