Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sprzęt audio dla początkującego do 700zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę z zapytaniem jaki sprzęt audio wybrać do 700zł. Zależy mi na dużej głośności, ale też na dobrej jakości dźwięku (jak na tą cenę) jestem zielony w tych tematach. Muzyki słucham głównie rozrywkowej/klubowej żadnej klasycznej itd. Będzie puszczana przez laptopa, zależy mi na łączności bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 7 stów można dorwać JBLe bt, które ponoć fajnie grają. Tyle, że zawsze jak byłem w Saturnie, to były akurat rozładowane i nie jestem w stanie tego potwierdzić. Dobrze by było, jakbyś się przeszedł do takiego dużego sklepu i odsłuchał kilka par, byś miał dobry pogląd na to, na co twoim zdaniem warto zwrócić uwagę. Bo generalnie naprawdę dobre bt zaczynają się od 1k w górę

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Play napisał:

Za 7 stów można dorwać JBLe bt, które ponoć fajnie grają. Tyle, że zawsze jak byłem w Saturnie, to były akurat rozładowane i nie jestem w stanie tego potwierdzić. Dobrze by było, jakbyś się przeszedł do takiego dużego sklepu i odsłuchał kilka par, byś miał dobry pogląd na to, na co twoim zdaniem warto zwrócić uwagę. Bo generalnie naprawdę dobre bt zaczynają się od 1k w górę

Może nie sprecyzowałem ale chodzi mi o głośniki/wieże :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj wieży Kruger&Matz są w swojej cenie niczego sobie np taka

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poszukaj na amazonie Avantree Saturn pro. Tego nie ma się co bać, mam i polecam. Może pracować jako nadajnik lub odbiornik. Jakość dźwięku jest w porządku 

2 minuty temu, neonlight napisał:

Jaka wielkość pokoju? 

Ani w/w LG, ani Kuger&Matz nie zagrają głośno.

Chyba że pokój ma 40-50 m2, jak normalny ok 20 m2 to wystarczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jaro54 napisał:

To poszukaj na amazonie Avantree Saturn pro. Tego nie ma się co bać, mam i polecam. Może pracować jako nadajnik lub odbiornik. Jakość dźwięku jest w porządku 

Chyba że pokój ma 40-50 m2, jak normalny ok 20 m2 to wystarczy 

220zl troche lipa za sam odbiornik bluetooth xD

Edytowane przez gicior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 220? Szukać nie potrafisz. Tu Za trzydzieści parę euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam bo nie wiem jaki masz ten pokój. Od układu i umeblowania zależy dźwięk. Ale najlepiej aktywne jeśli myślisz podpiąć Saturna pod nie. Sam nie napedzi głośników 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, użytkownik szuka głośników a wy tu komplikujecie sprawę odbiornikami BT, itp. Zakładam, że założyciel tematu nie jest wyrobionym słuchaczem, więc należy celować w "konsumenckie" granie. Nawet nie wspominam o monitorach bliskiego pola, bo przy tym budżecie nie ma to najmniejszego sensu - pewnie wyrwałby gdzieś używane Fostexy Pm0.4n ale dochodzi jeszcze zakup interfejsu i nie wiadomo czy dźwięk by przypasował.

Ode mnie  głos na Edifier R1700 BT - mieszczą się w budżecie, bardzo fajny, przyjazny dźwięk, bass reflexy z przodu i Bluetooth. Raczej nie trafi niczego lepszego w tym przedziale cenowym.

Edytowane przez Mihu83
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mihu83 napisał:

Ludzie, użytkownik szuka głośników a wy tu komplikujecie sprawę odbiornikami BT, itp. Zakładam, że założyciel tematu nie jest wyrobionym słuchaczem, więc należy celować w "konsumenckie" granie. Nawet nie wspominam o monitorach bliskiego pola, bo przy tym budżecie nie ma to najmniejszego sensu - pewnie wyrwałby gdzieś używane Fostexy Pm0.4n ale dochodzi jeszcze zakup interfejsu i nie wiadomo czy dźwięk by przypasował.

Ode mnie  głos na Edifier R1700 BT - mieszczą się w budżecie, bardzo fajny, przyjazny dźwięk, bass reflexy z przodu i Bluetooth. Raczej nie trafi niczego lepszego w tym przedziale cenowym.

No właśnie dziękuje za wszystkie rady, ale naprawde w tych tematach jestem zielony i już naprawde nie wiem co mam kupować :D z jednej strony nie mam spaczonego słuchu (chyba), bo też nie każdy głośnik mi pasuje. Czuje różnice, że np dźwięk jest przytłumiony itp ale też nie jestem audiofilem wiadomo :P

Wracając.. też myślałem nad tymi efifierami ale naczytałem się, że za głośne one nie są a na mocy też mi zależy, i juz kompletnie nie wiem co mam kupować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mihu83 napisał:

Ludzie, użytkownik szuka głośników a wy tu komplikujecie sprawę odbiornikami BT, itp. Zakładam, że założyciel tematu nie jest wyrobionym słuchaczem, więc należy celować w "konsumenckie" granie. Nawet nie wspominam o monitorach bliskiego pola, bo przy tym budżecie nie ma to najmniejszego sensu - pewnie wyrwałby gdzieś używane Fostexy Pm0.4n ale dochodzi jeszcze zakup interfejsu i nie wiadomo czy dźwięk by przypasował.

Ode mnie  głos na Edifier R1700 BT - mieszczą się w budżecie, bardzo fajny, przyjazny dźwięk, bass reflexy z przodu i Bluetooth. Raczej nie trafi niczego lepszego w tym przedziale cenowym.

Mihu83, nie koniecznie interfejs, bo po Jacku laptopowym też idzie słuchać, a głośność regulować systemowo :).

ESI nEar 08,

do tego kabelek  Jack 1*3,5mm<>2*6,3mm i można się pobujać przy elektrorytmach :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, gicior napisał:

Witam, przychodzę z zapytaniem jaki sprzęt audio wybrać do 700zł. Zależy mi na dużej głośności, ale też na dobrej jakości dźwięku (jak na tą cenę) jestem zielony w tych tematach. Muzyki słucham głównie rozrywkowej/klubowej żadnej klasycznej itd. Będzie puszczana przez laptopa, zależy mi na łączności bluetooth.

Jak ma być klasowo to wtedy takie coś: 

https://allegro.pl/nowe-glosniki-edifier-bluetooth-r1850db-gw-fv23-i7436727505.html#thumb/5

 

Jak ma być imprezowo to takie cuś: nawet do remizy się nada...he,he.

https://allegro.pl/glosniki-komputerowe-wzmacniacz-bluetooth-usb-fm-i5712006962.html#thumb/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amrowekNie zgodzę się co do bt. Nawet te najtańsze patyczki bt mają układ CSR 4.1.  Grają czysto, nie szumią. Kwestia jakości dźwięku jest po stronie wieży. Musi mieć dobre AUX.
Ostatnio kupiłem sobie te odbiorniki bt z okazji za dwa-trzy złote. Grają świetnie, ale  z baterii krótko, więc  trzeba je ładować przez USB. Oczywiście wygodniej jest mieć wieżę z bt, tylko wtedy płacimy jakieś 100zł za sam wbudowany moduł bt. Tak samo w słuchawkach. Z tym trzeba się pogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności