Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Prośba o pomoc w doborze interkonektu


core3m

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

W końcu dobrałem idealny tor do moich słuchawek. Chce zrobić ostatni szlif - czyli dokooptować dobry interkonekt do podłączenia wzmacniacza z odtwarzaczem cd.

Oczekuje brzmienia neutralnego lub lekko ciepłego ale nie ciemnego, gładkiego (nie może już podbijać basu, ani strzępić góry).

Dla przykładu powiem co już słuchałem:

- MELODIKA MD2R / fajna barwa, ale zbyt mocno pompuje (i zniekształca) bas, za mało powietrza w dźwięku.

- QED PERFORMANCE AUDIO 40 / bas ok (nawet mogłoby być ciutke więcej), ale ostrawy przełom średnich z górą. Ogólnie za bardzo strzępi dźwiek i gra zbyt jasno (kosztem barwy czego nie nawidze).

- ARGENTUM SW-0,5/1 - całkowity odchudzacz, za bardzo wychudza dźwięki i dodaje ostrości w każdym możllwym paśmie.

- VAN DEN HUL NAME - sucho, zbyt basowo i zbyt mało powietrza.

 

Ciężka sprawa - bo w sumie potrzebuje jasnego kabla, który gra gładko i nie podbija basu i nie psuje ciepłej średnicy... :) 

Cena najlepiej w okolicach +/- 500zł.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, vonBaron napisał:

Johnys Reference Gold  ;)

O ktoś mnie ubiegł o milisekundy :P

Gdzie to można kupić ,jak się wpisze to jakieś osoby się pokazują, za chiny ludowe kabelki...he,he.

Ja oczywiście polecam Wireworlda kabelek, nigdy mnie nie zawiodły, rozjaśnią przekaz, ...nic nie doda od siebie a będzie i tak sporo lepiej...najlepszy stosunek ceny do możliwości...

http://allegro.pl/promocja-wireworld-oasis-7-oai-2rca-2rca-2m-i7336517032.html#thumb/3

Edytowane przez Soundman1200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz coś "markowego" i porównywalnego z Johnysem musiałbyś zwiększyć budżet x3-4.

Jeśli przeczytałeś zalinkowane mini recenzje, to jest to co szukasz - świetna barwa, rozdzielczość i przestrzeń.

Możesz pójść inną drogą - kupować/testować rożne markowe budżetowe IC i na końcu kupić Gold Reference. Wtedy zobaczyć róźnice i jeszcze bardziej go docenisz?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, dj1978 napisał:

Jeżeli chcesz coś "markowego" i porównywalnego z Johnysem musiałbyś zwiększyć budżet x3-4.

Jeśli przeczytałeś zalinkowane mini recenzje, to jest to co szukasz - świetna barwa, rozdzielczość i przestrzeń.

Możesz pójść inną drogą - kupować/testować rożne markowe budżetowe IC i na końcu kupić Gold Reference. Wtedy zobaczyć róźnice i jeszcze bardziej go docenisz?

I nie kosztuje 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności