Skocz do zawartości

Dap do 2000 z androidem


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Noah napisał:

Wyskresl z wymagań androida i bierz aliena+ . Dźwiękowo rozstawia te wszystkie kombajny multimedialne po kątach. 

Doskonała rada. Człowiek szuka czegoś co obsłuży stream, a ty mu wciskasz DAPa o żałosnej funkcjonalności, który nie spełnia żadnych wymagań z założonych :D Plus czytając opis jego brzmienia, nie chciałbym go parować z P1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat całkiem fajnie gra z P1 :) Choć Alien Gold jednak ciekawej wypada z MEE.

 

A co do tematu, to może zamiast kombinacji z osobnym grajkiem, jakiś DAC/AMP pod telefon? Będzie obsługa streamingów, a wybór jakby większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Noah streaming musi być. Dużo słucham Tidala.

 

@Inszy połączenie moje iphone SE z DACiem ma sens? czy będzie to grało w podobie do DAPa za ok 2k? Dochodzi do tego kwestia kanapki czyli wypchana kieszeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

@Inszy Jaki dac zrobi że smartfona dapa za 2 koła i nie kosztuje 1500-2000 złotych?

Ja z tych streamingowców, co potrzebują Tidal, bo nie dorobiłem się kolekcji płyt. A dźwięk z telefonu mam kiepski i mnie tylko denerwuje.

Edytowane przez side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, side napisał:

Jaki dac zrobi że smartfona dapa za 2 koła i nie kosztuje 1500-2000 złotych?

Ja z tych streamingowców, co potrzebują Tidal, bo nie dorobiłem się kolekcji płyt. A dźwięk z telefonu mam kiepski i mnie tylko denerwuje.

Nie wiem jaki masz telefon, ale rozwiązaniem może być Fiio BTR-3 lub Shanling M0. Rozsądnie wyceniono i bardzo dobre dźwiękowo pod warunkiem, że słuchawki poniżej 100 Ohm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, neonlight napisał:

Nie używka 😉. A w promce był/jest za 1600zł. 

 

Do 1600 zł postarałbym się dołożyć do dx150 i po temacie. A ifi, czytając audio audiofanatyka i komentarze, ma problemy natury technicznej. 

 

42 minuty temu, Jaro54 napisał:

Co to za Xiaomi Plus M0? 

 

☺️ Mój błąd. Chodziło mi o połączenie Xiaomi z Shanlingiem M0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączysz ja łączyłem z moim starenkim Mi3 i działa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jaro54 napisał:

Połączysz ja łączyłem z moim starenkim Mi3 i działa 

 

Moje pytanie, w nawiązaniu do wpisu Inszego, brzmiało, czy Xiaomi w połączeniu z Shanlingiem M0 zabrzmi jak dap za 2 tysiące. Nie pytałem, czy to połączenie w ogóle zadziała, ani nie pytałem, czy będzie lepiej niż sam smartfon.

Po prostu zaintrygował mnie post Inszego

 

W dniu 4.07.2018 o 10:41, Inszy napisał:

Skoro tak czy siak masz nosić dwa urządzenia, to kanapka może mieć sens (a czy ma, to już kwestia indywidualna). I pewnie że może zagrać jak grajek za dwa koła.

 

Zapytałem o to, a dostałem od ciebie @Jaro54 propozycję z Shanlingiem. Więc, jeśli chcesz się trzymać kontekstu, to musisz odnieść się do dapa za 2 tysiące. Chyba, że tak po prostu wyskoczyłeś, żebym sobie podpiął pod coś telefon i będzie lepiej niż jest. Jeśli ta druga opcja, to w sumie sam wiem, że praktycznie jakikolwiek dac zewnętrzny plus telefon będzie lepszy niż sam telefon. 

Edytowane przez side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności