Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test Yulong DAART Aquila


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Szalenie ciekawa integra.

 

Aquila to nowa integra słuchawkowa marki DAART. Urządzenie bazuje na konstrukcji modelu Yulong DA9, ale jest wyraźnie tańsze. Całość działa w oparciu o przetwornik AKM4497, odbiornik USB XMOS U8 oraz wzmacniacz zbalansowany o mocy 1,5 W.


Sprzęt DAART, czyli nowej marki Yulonga, gościł już na łamach naszego portalu. Miałem okazję przetestować model Canary, czyli przystępny cenowo DAC/AMP, który reprezentował świetny stosunek jakości do ceny. Tytułowa Aquila to już dużo wyższa półka – sprzęt kosztuje około 800 dolarów amerykańskich i oferuje wiele możliwości znanych z Yulonga DA9, wycenianego na około 1300 dolarów. Przetwornik w obu urządzeniach jest ten sam, funkcjonalność również, ale zmianie uległ układ wzmacniacza, który generuje o połowę mniej mocy.

 

https://kropka.audio/test/wzmacniacze/yulong-daart-aquila-recenzja/

 

1a-7.jpg

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Yulong nie zmienił swoje sygnatury dźwięku, czyli przekaz zarazem techniczny jeśli chodzi o szybkość, fakturowość, szczegółowość, ale także muzykalny poprzez odpowiednie nasycenie i żywiołowość. Gdyż bardzo podobny przekaz miałem w D18 z A18, natomiast w A28 jest trochę bardziej gładki, co dla niektórych będzie lepsze niż A18. I właśnie takie brzmienie jest dla mnie referencyjne i takiego szukam w sprzętach.

P.S. Swoją drogą kiedyś bardzo interesowałem się flagowym wzmacniaczem do He-6, ale cena jego odstraszała.

Edytowane przez misiekkb
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misku nabyłem go w piątek ! (A8). Jak przyleci z Australii podrzucę. Ja niezmiennie od lat choruje na d8 plus A8. Yulong to też dla mnie referencja dźwięku.

M.


Sent from my iPhone X using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, pankracy_waw napisał:

Misku nabyłem go w piątek ! (A8). Jak przyleci z Australii podrzucę. Ja niezmiennie od lat choruje na d8 plus A8. Yulong to też dla mnie referencja dźwięku.

M.


Sent from my iPhone X using Tapatalk


O jak fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności