Skocz do zawartości

Sony NW-A45 krótka recenzja


holdegron

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Viera_v6 napisał:

Swoją a55 chce zamówić w sklepie accessoryjack czyli z Hongkongu. Nie chcę czekać w nieskończoność aż będzie dostępna w Europie. Dzięki espe0 za szybką odpowiedź 😊

Ja tak miałem z a45 - nigdzie nie było. Możesz napisać do Matrix Media - oni są pierwszym oczkiem dystrybucji w Polsce z tego co wiem (są włodarzami Sony centre i samsunga).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dostępnością a45 w Polsce nie ma problemu ale z opisu jednego z kolegów z tego forum wynika, że responsywność ekranu w modelu a55 jest na poziomie współczesnych telefonów a więc grajek reaguje momentalnie. Jestem aktualnie na dorobku we Francji więc nie będę miał innego wyjścia jak zamówienie przez internet więc mógłbym się pokusić o nowy model. Cena to 190 euro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2019 o 12:36, HappyBlack napisał:

Panowie, czy jesteście w stanie polecić jakieś miejsce, gdzie można by sobie owego Sony NW-A45 przesłuchać?

 

W Sony Centre nie dysponują egzemplarzami demonstracyjnymi, u nich mogę go jedynie zakupić. Tak samo we wszystkich Media Marktach i Euro RTV.

 

Nie we wszystkich. Ja Ci mogę dać odsłuchać w Euro RTV na ursynowie w Warszawie :). I to nie tak, że nie dysponują... Fakt, zwyczajnie muszę do siebie zamówić normalny egzemplarz sprzedażowy, ale to nie uniemożliwia otwarcia opakowania i pozwolenia klientowi na od słuchanie kilku kawałków przyniesionych na własnej karcie SD. Trafiłeś na tych, którym się nie chciało... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, yooozek napisał:

Jak ma się taki grajek do dobrze grającego telefonu, powiedzmy ZTE Axon7 czy LGV30? Chodzi wyłącznie o SQ, nie funkcjonalności.

LG lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde urządzenie w tym Twój walkman, weźmie tyle ile mu potrzeba (i wątpię że będzie to więcej niż 800ma - bo tyle ma moja oryginalna ładowarka certyfikowana dla walkmana ac-nwum50)

Edytowane przez espe0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony nw-a45 bardzo dobry grajek, po zdjęciu blokady chodzi super, jednak mam pewien problem, bo zakupiłem sobie pilota sterującego Fiio RM1 i myślałem, że nie będzie problemu ze sparowaniem go z tym urządzeniem. Niestety rzeczywistość okazała się inna i Soniak nie widzi tego pilota. Czy są jakieś sposoby, patenty by mój grajek widział tego pilota?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2019 o 13:45, Albert napisał:

Sony nw-a45 bardzo dobry grajek, po zdjęciu blokady chodzi super, jednak mam pewien problem, bo zakupiłem sobie pilota sterującego Fiio RM1 i myślałem, że nie będzie problemu ze sparowaniem go z tym urządzeniem. Niestety rzeczywistość okazała się inna i Soniak nie widzi tego pilota. Czy są jakieś sposoby, patenty by mój grajek widział tego pilota?

 

Jeśli dobrze wiem to do odtwarzaczy sony pasuje tylko pilot Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie do mnie NW-A55 z Japonii także regionu raczej nie będę musiał zmieniać ograniczającą głośność...
Różnice a55 od a 45 na plus:
- usytuowanie przycisków na krawędzi
- ścieżki PCB złocone
- logo walkman na tafli szkła 
są jeszcze jakieś istotniejsze różnice ?

Mógł by ktoś przedstawić jeszcze różnice a35 od a45 bo chce nabyć jeszcze jeden dla żony, bo cenowo wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Spawn napisał:

 

Jesli znasz japonski to nie bedziesz musial bo walkmany z japonii nie maja w menu zmiany jezyka.

...serio?  to chyba żart 😕

 

edit, faktycznie na niektórych filmikach na YouTube przy pierwszym uruchamianiu nie ma możliwości wyboru języka.

...kupiłem go na ebay od japan_recommended gdzie wysyłka jest na cały świat. Raczej nie sprzedawał by nie informując ze jest tylko język japoński bo by miał same zwroty, cóż poczekam, przesyłka średnio 20 dni, na zwrot 14 dni. Chyba ze jak przyjdzie napisze info czy jest możliwość wyboru języków, poza tym przyjmuje zwroty, imo to mój pierwszy zakup na ebay 😕 NW-A55 nie można u nas nigdzie dostać.

Edytowane przez Carno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby się nie dało to tu masz FW multilanguage:

https://www.sony.pl/electronics/support/digital-music-players-nw-nwz-a-series/nw-a55/downloads/00015723

 

A tu zmianę regionu:

https://www.rockbox.org/wiki/SonyNWDestTool

 

Może pomóc sama zmiana regionu.

 

A tak szczerze to powinna być możliwość zmiany języka - nie ma się co martwić na zapas.

6 godzin temu, Carno napisał:

 NW-A55

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Viera_v6 napisał:

Swoją a55 zamówiłem z Hong Kongu i na dzień dobry była możliwość wyboru języka, w tym polskiego. 

masz może porównanie do a45? Jakie są różnice w dźwięku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A45 ma komunikację jednostronną (pomijając pilot). Można do niego podłączyć bezprzewodowo słuchawki i głośniki Bluetooth. Z telefonami jest to samo. Nie da się skomunikować a45 z telefonem w trybie odbioru - dopiero wersja a55 ma tę funkcjonalność.

6 minut temu, hadit napisał:

Rozwiń proszę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mógł by ktoś wyjaśnił dlaczego nie wyświetlają mi się okładki wprowadzone w Mp3tag v2.95??

lub który programik inny nie bedzie robił problemów z okładkami albumów.

 

E1BF8C9F-AD86-4132-8FF5-E70FB9A9213A.jpeg

Edytowane przez Carno
Dodanie zapytania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności