Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

<400zł do sportu i miejsc gdzie szkoda brać droższy sprzęt.


Dzudas

Pytanie

Witam,

moje shure se215 padły i szukam nowych dokanałówek. Będą używane w warunkach gdzie trochę żal używać droższego sprzętu, przede wszystkim do sportu itp.

Kupiłem w tym celu KZ ZS10, ale są zdecydowanie zbyt duże i nawet przy delikatnej wilgoci w uchu wypadają z niego.

Wymagania to zdecydowanie wymienny kabel i solidna konstrukcja. Nie zależy mi na braku przewodu. Wygodne.

Brzmienie rozrywkowe, dopingujące przy wysiłku :).

Co do ceny to im mniej tym lepiej, ze względu na warunki użytkowania, ale wciąż sensowne brzmieniowo, więc <=400zł wydaję się być ok.

 

Moim najmocniejszym kandydatem jest fiio fh1.

Zastanawiałem się też nad tin audio t2, ale chyba zbyt słaby dół nie pasuje to tych zastosowań.

Sensowne wydają się też być fiio f9 głównie przez metalowe kopułki, ale z recenzji wydają się brzmieć gorzej niż fh1 przez pewne problemy ze strojeniem. Z kolei f9 pro to chyba zbyt wysoka półka do tych zastosowań, choć mogę polować na używane, jeśli warto.

Odrzuciłem też wszelkie KZ ze względu na doświadczenia z ZS10.

 

Czy zna ktoś może jakieś inne modele warte rozważenia? Może jakieś typowo sportowe modele? Nie zbyt się w takich orientuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie słyszałem żadnego z tych modeli, moją opinię o nich bazuję na tym co o nich zazwyczaj piszą w recenzjach i jak prezentują się na wykresach. Są one u mnie mocnym kandydatem, bo zawsze można podbić lekko bas na źródle i wspomniałem o nich, aby potwierdzić to co o nich czytałem. Uważasz, że dobrze reagują na EQ jeśli chodzi o bas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bas zaskakuje od samego początku, jednak nie swoją potęgą i dominacją, ale zrównoważeniem i szybkością. Jego charakter jest dość niespotykany w tym przedziale cenowym: jest sprężysty, dynamiczny, o solidnym wypełnieniu.

to cytat z:

https://kropka.audio/test/sluchawki/tinhifi-tin-audio-t2-recenzja/

A kropka pisze prawdę, całą i tylko.:D

 

A o ZSA poczytaj moje wypociny, w wątku tanie słuchawki z chin.

http://forum.mp3store.pl/topic/95913-tanie-słuchawki-z-chin/?page=197

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności