Jump to content
  • Similar Content

• By Swordfish_
      " Final Audio D8000 oraz D8000 Pro to słuchawki planarne posiadające przetworniki oparte o autorską technologię AFDS – Air Film Damping System. Są one produkowane przez japońską firmę, której tradycja sięga tak naprawdę wstecz aż do 1974 roku. "

https://hifizone.pl/final-d8000-i-d8000-pro-recenzja-porownawcza/

Miłej lektury i do przeczytania!
    • By oggrzes
      Witam,
      Niedawno kupiłem słuchawki Final Audio E3000,problem polega na tym, że tipsy dołączone do słuchawek nie spełniają moich oczekiwań.
      Chciałbym otrzymać dużo lepszą izolację,czytałem trochę o piankach, mianowicie Comply T500. Niektórzy użytkownicy owych pianek zastrzegają sobie, że para tipsów starcza im na 1-2,góra 3 miesiące użytkowania oraz że łatwo można je zniszczyć,zatem czy aby na pewno opłaca się wydawać 70zł na pianki (nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z taką formą tipsów)??
      Oczywiście nie zamykam swoich poszukiwań w piankach,również interesują mnie wkładki silikonowe z zbliżonym/podobnym efektem izolacji i wygodą użytkowania.
      Co możecie mi polecić drodzy forumowicze? 

Pozdrawiam. 

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy