Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 250 zł pod LGV30


kepa416

Pytanie

Witam serdecznie, poszukuje słuchawek dokanałowych. Mam na ten cel około 250 zł. Główny odtwarzacz to LGv30.  Stare SM E10 po 6 latach zostały uszkodzone. Muzyka to głównie rap, muzyka elektroniczna trance, czasem kawałki gdzie słychać wokal. Nie lubię mocnego basu który przykrywa całe pasmo, wolę raczej szeroką scenę i dobre wysokie tony, ale też żeby niebyły wykastrowane z basu. Wtyk najlepiej prosty. Nie potrzebuje spinek i mikrofonu, ani zakładek na uszy. 

 

Dodam jeszcze że mam te seryjne od telefonu, i denerwuje mnie w nich masywna budowa i to że grają płasko i cicho w porównaniu do E10 za to w tych brakuje odrobinę szerszej sceny i wyższych tonów. 

 

http://www.mp3store.pl/article/phiaton-ms100-ba-ean.8808323005113,2016440586914110429.html

http://www.mp3store.pl/article/soundmagic-e80-gun-ean.6949379001109,2015510720446161453.html

http://www.mp3store.pl/article/mee-audio-m6-pro-transparentne-ean.2017470767774151010,2017470767774151010.html

Edytowane przez kepa416
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Proponuję Meeaudio M6Pro ale u @bigmaraskupisz 50 pln taniej, a może na pw coś jeszcze utargujesz. Mam je i wg mnie będą lepsze od SM 80 a tych Phiatonow nie słyszałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No i wpadły m6 pro na razie jest średnio jeśli chodzi o dźwięk. A najgorzej jeśli chodzi o samo trzymanie w uchu (system zaginanego kabla za ucho nie moja bajka) jakość przewodu placze się od patrzenia i wydaje się być delikatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam przeszło rok i nic złego z nim się nie dzieje. Musisz je trochę wygrzać i zmieni się brzmienie. A co do dopasowania to trzeba się trochę pobawić tipsami aż trafisz na właściwe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odnośnie prowadzenia kabla za uchem, to kwestia przyzwyczajenia, a później same plusy, m.in. większą ochrona przed jego zerwaniem i nie majta się swobodnie pod brodą ;). Jeżeli kabel oryginalny się plącze, to żaden problem go wymienić i po sprawie :).

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności