Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Hiby - funclub


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Oby tylko zlikwidowali ten szum/brud/zakłócenia, który generował RS6 w bardzo cichych partiach utworów na czułych słuchawkach. Bo granie R2R by Hiby to ekstraklasa. Co więcej w RS6 mamy najlepiej pracujący i chyba najprzyjemniejszy soft we współczesnych dapach. Podoba mi się pomysł z czarną obudową i przeniesieniem pokrętła głośności na bok.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kolejne fotki nowego Hiby RS2 na architekturze Darwin. Przyznam, że jestem zaskoczony tym co pokazali. Zdaje się, że to będzie tańszy cenowo player (choć pewnie nie tani) - patrząc po rozmiarze wyświetlacza.

 

Szczerze mówiąc mam trochę mieszane odczucia, no ale poczekajmy na konkrety.

 

290147879_5540529992637766_3452042787004665432_n.jpg

290332792_5540525825971516_1333249976245991968_n.jpg

290438114_5540527732637992_1312692900793123668_n.jpg

290511626_5540523575971741_6078906852228473844_n.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Palpatine napisał:

Taki "mały wieklki" - gruby, wyświetlacz jakby z lombardu...wtf? xd

Wciąż podoba mi się kolorystyka i przeniesienie pokrętła głośności na ściankę z led i przyciskami...

Lepiej jakby powyżej 6" jak w szmartfonach na całej powierzchni? 

 

Bardzo dobrze że idą pod prąd zamiast klepać to co robi konkurencja. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony RS6 to wciąż dość nowy sprzęt, więc może i dobrze, że nie wypuścili od razu następcy. Pewnie za mały postęp by był i wyszedłby taki mało sensowny model, a pewnie droższy - bo teraz wszystko drożeje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Fajnie, że w końcu pojawiają się DAP-y z sensowną specyfikacją pod streamingi i do tego z aktualnym Androidem w cenie poniżej 3k, bo jeszcze niedawno była to abstrakcja. Mnie w Hiby jednak denerwuje to kółko do regulacji głośności, niewygodnie się tego używało mi w RS6 (zbyt obudowane + umiejscowienie na górze też uniemożliwia regulację używając DAP-a 1 ręką). Niby ******ła, ale odbierała mi przyjemność z użytkowania sprzętu - ale wiadomo, to osobiste preferencje.

 

20 minut temu, Palpatine napisał(a):

Trzymam kciuki za wersje z AKM na pokładzie. 

 

A będzie taka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dirian napisał(a):

A będzie taka?

Nie wiem, trzymam kciuki. Fabryka AKM ruszyła wiec za moment będą pojawiać sie sprzęty na ich nowych kościach. Chińczycy z kolei lubią robić kilka wersji tego samego sprzętu wiec jest szansa.

 

Tak te kółko to mało przemyślany patent, ale i tak przyjemniejsze w użytkowaniu niż sprzęty Ibasso 😉

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2023 o 14:05, Dirian napisał(a):

Mnie w Hiby jednak denerwuje to kółko do regulacji głośności, niewygodnie się tego używało mi w RS6 (zbyt obudowane + umiejscowienie na górze też uniemożliwia regulację używając DAP-a 1 ręką).

 

W dniu 9.02.2023 o 14:08, Palpatine napisał(a):

Tak te kółko to mało przemyślany patent, ale i tak przyjemniejsze w użytkowaniu niż sprzęty Ibasso 😉

Fakt, ciężko operuje się głośnością w DX160 opakowanym w etui, a jeszcze jak siedzi w kieszeni to już prawie awykonalne :D Mnie osobiście żadne kółko tak dobrze się nie obsługuje jak zwykłe duże przyciski fizyczne zastosowane w Hiby R6 (pierwsza generacja).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Methuselah zmienił(a) tytuł na Hiby - funclub

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności