Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Hiby - funclub


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, kuman napisał:

 

normalnie rebrandowany soniak :)

 

cholera, brak pokrętła.

 

CS43198 x 2

Ciekawe czy nie będzie za delikatnie jak w activio ct10

 

ciekawe czy nowy soniak z androidem NWA 100 zmieści się w tej cenie.

activo ma CS4398

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawelekdabek napisał:

Nowy NWA105 będzie kosztował 350 euro.

 

coraz więcej fajnych dapów w dobrych cenach z obslugą tidal, das gut

 

57 minut temu, robertos napisał:

activo ma CS4398

tak wiem o tym, klasyczne CS4398 ale nie zakładam tu dużych rozbieżności. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2019 o 16:24, kuman napisał:

czy na R3 uzywajac tidal są te dwa dodatkowe ekrany podczas sluchania utworu ?

tzn sluchawjac utworu na tidal-smartfon mozna przewijac ekran na lewo-sugerowane i na prawo-playlista, widziałem ze fiio m6 tak ma.

Nie. To nie jest apka Tidala - bardziej jak nakładka softwarowa umożliwiająca zalogowanie się do Tidala. Dodatkowo, resetuje się i nie zapamiętuje ostatnio odtwarzanego utworu po ponownym włączeniu R3.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Majstry, ktoś w Polsce handluje Hiby? Kusi mnie nowy Hiby R3 Pro Saber jako upgrade Shanling M0.

https://store.hiby.com/products/hiby-r3-pro-saber

Czy trzeba we własnym zakresie kupować na Ali? W ich oficjalnym sklepie:

https://www.aliexpress.com/item/32960166376.html?spm=2114.12010612.8148356.3.274419c4PEaAIs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od wczoraj bawię się HiBy R3 Pro. Ktoś ma jakieś pytania? Sprzęt solidnie wykonany. Raz udało mi się go zawiesić. Na razie mankamentem jest rwanie bluetooth jeśli dap jest odbiornikiem np z kina domowego ale już z telefonu gra ok. A tak poza tym pozytywne wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest podbita średnica a góra lekko stłumiona, powiedziałbym, że jest neutralny z nutą muzykalności. Scena dosyć szeroka, bas fajnie schodzi. Myślę, że w tej cenie osiągi są adekwatne. Na pewno nie jest super szczegółowy i analityczny.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Siema! Pytanie do użytkowników Hiby R3 i Tidala. Mam dość pokaźną bibliotekę utworów w ulubionych (pewnie 4 tysiące minimum, ale mam ją trochę spieprzoną przez przenoszenie bibliotek z Tidala do Spotify i odwrotnie - mam masę utworów dodatkowych - ale mniejsza teraz o to) i problem polega na tym, że gdy chcę odpalić listę utworów na moim R3 to odtwarzacz chwile ją ładuje by ostatecznie się zrestartować.

 

Ciekawi mnie czy to tylko mój przypadek (błędy w bibliotece) czy problem firmware, a może jeszcze coś innego? I ciekawe też jak jest w R2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Methuselah zmienił(a) tytuł na Hiby - funclub

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności