Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Hiby - funclub


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Hiby - można powiedzieć, że ta firma to mistrz drugiego planu na rynku audio od wielu lat. Większość znanych marek obecnych na rynku (fiio, cayin, shanling, questyle, hidzs, xduoo) w mniejszym lub większym stopniu współpracują przy produkcji właśnie z Hiby. Teraz wypuszczają sami, na razie dwa modele, które mogą narobić nieco szumu na rynku.

 

Hiby R3 oraz R6

Oba modele będą oferować streamingi, w początkowym etapie Tidal a w kolejnych etapach również inne. R3 to najmniejszy i zarazem najtańszy dap na rynku z taką funkcjonalnością. Do tego oba zaoferują złącza 3.5 jak zbalansowane 2.5mm

 

Ceny w pln, podobno ;) będę kształtować się na poziomie:

R3 - ok 1k

R6 - ok 2,3k

R6 stal - ok 2,6k

 

 

ZQ16FsW.png

LcmcmQ0.jpg

 

 

JjqCg4Q.png

wGDZTF8.jpg

 

Edytowane przez Methuselah
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Inszy napisał:

A ten za 2,6k, to faktycznie R3 stal, a nie R6 stal? Bo jak ten niższy, to ładnie sobie życzą za inną obudowę ;)

R6 stalowy był na indiegogo mniej więcej w takiej cenie więc pewnie to literówka.

Co prawda nie czytałem całych recenzji ale ludzie zwracają uwagę na 10 ohm na wyjściu słuchawkowym.

Edytowane przez superbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LuQi napisał:

No no nieźle się zapowiada! Wiadomo już kiedy premiery w PL?

 

Liczę na początek lipca o ile nie będzie opóźnień w dostawach

 

2 godziny temu, Inszy napisał:

A ten za 2,6k, to faktycznie R3 stal, a nie R6 stal? Bo jak ten niższy, to ładnie sobie życzą za inną obudowę ;)

 

Sorki, mój błąd przy pisaniu, oczywiście w stali tylko r6 będzie wystepować

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Inszy napisał:

W opisie stoi, że będą streamingi, ale na początku Tidal. Dotyczy to obu, czy na wyższym modelu, ze względu na Androida, będzie od razu wszystko przez zewnętrzne aplikacje?

 

Nie mam jeszcze szczegółów ale domyślam się, że w przypadku r6 będzie możliwość samodzielnej instalacji poprzez apk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6 pozwala zainstalować apk i chodzi z szybkością smartfona - ma 10 omów na wyjściu, dlatego niskoomowe armatury go nie lubi - wersja stalowa wygląda niesamowicie

 

R3 - tu nie ma androida, ale hiby napisało apkę i Tidal chodzi, ale nie offline, jak dostaną zgodę to zrobią offline - pracują jeszcze nad dwiema apkami do streamowania innych serwisów, ale nie mówią jakich - na wyjściu poniżej 1 oma

 

R3 mam dostać w przyszłym tygodniu, się obada

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2018 o 10:04, Inszy napisał:

W opisie stoi, że będą streamingi, ale na początku Tidal. Dotyczy to obu, czy na wyższym modelu, ze względu na Androida, będzie od razu wszystko przez zewnętrzne aplikacje?

 

Mam wiadomość z ostatniej chwili, że w R6 w wersji international będzie zaimplementowany google play, zatem nie powinna być konieczna zabawa z apk

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

R3 dotarł wreszcie - miesiąc poślizgu w wysyłce, a potem rekord - w niecałe 2 dni z Hongkongu...

 

wykonany bardzo solidnie, minimalizm, aluminium, prosty i efektowny design robi dobrą robotę /wersja black/, jest mały, lekki i poręczny, ekran bardzo dobry - czytelny pod każdym kątem, kolory i kontrast lepsze niż w fiio x5iii/x7i/x7ii, czy ak300

soft chodzi płynnie, fajna ergonomia i design, nie ma problemów z plikami, czasem nie czyta okładek, Tidal zasadniczo też śmiga - ale czasem trafi się album czy utwór, którego nie chce wczytać - a czyta go, gdy się otworzy w playliście albo po ręcznym wyszukaniu - ale generalnie soft bardzo dobry, lepszy od iBasso...

wifi 2,4 - gorsze niż w telefonach, ale jednak dobrej klasy, bo nawet na dwóch kreskach Tidal nie tnie i działa przez ściany /btX nie sprawdzałem, a LDAC dopiero dodadzą, usb daca też nie sprawdzałem/

256gb czyta 2 minuty, zrobił update frimware'u OTA, ani razu soft się nie wywalił, nie przyciął muzyki, ale czasem widać że grafika nie jest najszybsza

 

a jak gra?

przegrał dopiero ok. 25h - ponoć potrzebuje ponad 50h, ale już teraz słychać kawał muzyki - bardzo dobra dynamika i rozdzielczość, bardzo dobra kontrola dołu, dobra szybkość - sygnatura to muzykalne sabre z nieco mięsistszym basem uderzającym dość mocno - ale gra z pazurem, nie gasi góry w słuchawkach, a bas jest świetnie trzymany w ryzach - z minusów przestrzeń i powietrze tylko dobre /po bal. lepsze/ - ale ponoć jak pogra to się poprawi... się zobaczy - generalnie jest dość jasno na górze, a im niżej tym więcej ocieplenia, z fajnym dociążeniem i dynamiką przy dobrej rozdzielczości robi to wszystko bardzo dobre wrażenie - w sumie zdecydowanie powyżej średniej

 

zgrywa się uniwersalnie ze wszystkim co podpinam - jest synergia z r2pro i tutaj jest moc

 

ze swoimi możliwościami w swojej cenie... killer

 

 

czekam, bo obiecali dorzucić jeszcze dwa streamy /ale spotify niestety nie był zainteresowany/ i ldac

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, audionanik napisał:

A z aqnh gro?

 

muszę po bal., a kabel dopiero będzie, odpalić, bo tak to niby głośno, ale jednak czuć, że tylko fajnie plumka, a nie gra jak nh potrafią

2 godziny temu, pankracy_waw napisał:

A w zestawieniu z m0 ?


Sent from my iPhone X using Tapatalk

 

 

podobna szkoła grania z mocniejszym dołem plus wszystko lepiej o klasę

 

jak m0 ktoś lubi to r3 też powinno zagrać - a takie Andromedy będą zadowolone

 

no i po bal. jest jednak lepiej, przestrzeń, separacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, misiekkb napisał:

Prawisz ciekawe rzeczy @mykupyku. A jakbyś go porównał do Fiio X7 I z amp3, jeśli chodzi o rozdzielczość i separację, chyba że jej nie słuchałeś?

 

miałem X7 amp3 całkiem długo, ale to było grubo ponad rok temu - tak z pamięci to o dziwo R3 jest lepiej dociążony, może to sprawa też obfitszego dołu - natomiast przestrzeń i rozdzielczość po stronie X7/AMP3, ale nie jakoś bardzo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mykupykutestowałeś go z MEE P1? Jeśli tak, to czy jest dobrze? Szukam grajka do moich P1 i słyszałem opinie, że R3 będzie lepszy niż pionek XDP-100R.

Czy coś się zmieniło w kwestii Tidal offline - wciąż nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, imbryk82 napisał:

@mykupykutestowałeś go z MEE P1? Jeśli tak, to czy jest dobrze? Szukam grajka do moich P1 i słyszałem opinie, że R3 będzie lepszy niż pionek XDP-100R.

Czy coś się zmieniło w kwestii Tidal offline - wciąż nie działa?

 

P1 miałem dawno temu, powinny się zgrać, ale głowy nie dam

 

Tidala offline nie ma, bo się Tidal nie zgodził - jak się zgodzi to będzie, czyli nie wiadomo czy będzie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Methuselah zmienił(a) tytuł na Hiby - funclub

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności