Skocz do zawartości

Hiby - funclub


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Dojechały, chociaż nie wiem czy wiele zostanie po rozesłaniu preorderów - druga część na szczęście już w drodze :)

 

Widoczne etui jest w zestawie jeszcze, z kolejnymi dostawami będzie sprzedawane osobno - niestety (lub stety dla zamawiających w pierwszych dostawach) ma kosztować ~60 USD.

 

IMG_20230308_115829~3.jpgIMG_20230308_120322~2.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem problem, nie chciał się zaktualizować ale w końcu poszło po czyszczeniu cache. Z tego co czytam na innych forach, są rzeczy to poprawy, typu zawieszanie się odtwarzania przechodząc z pliku 44hz na np 96hz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Artur_B napisał(a):

No to prawda, nie moge np zalogowac sie do sklepu play. Podaję wszystkie dane, po weryfikacji zawiesza sie i informuje, ze logowanie nie jest udane. 

Akurat tutaj poszło bez problemu. Ale za to ładowanie baterii do 75% szło 16 wat a dalej leci 1-2 waty. Może zmiana kabla coś pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, bo V6 ma tylko Androida 8 a nie ma problemów. Hiby ma 12. Wychodzi na to,że nie numerki są ważne tylko implementacja systemu

2 minuty temu, Cinekk napisał(a):

Akurat tutaj poszło bez problemu. Ale za to ładowanie baterii do 75% szło 16 wat a dalej leci 1-2 waty. Może zmiana kabla coś pomoże. 

Nie pomoże bo tak się lądują baterie, na początku szybko, a im bliżej 100% tym wolniej. To po to by ci bateria za ognisko nie służyła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaro54 napisał(a):

Nie pomoże bo tak się lądują baterie, na początku szybko, a im bliżej 100% tym wolniej. To po to by ci bateria za ognisko nie służyła 

Wiem ale 2w to nie ładowanie. Telefony się lądują do 100% mocniejszym prądem dlatego wg mnie to jest dziwne. Potestuję i zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Artur_B napisał(a):

No i Hiby jest szybkie ładowanie....:)

 

I co to znaczy? Że szybciej spowolni bo osiągnie szybciej wartość przy której trzeba zwolnić. Różnica jest taka że przy szybkim np po 20 minutach zwalnia zamiast po 50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak tu wyżej kolega wspomniał ładowanie jest dość długie. Sądziłem, że szybciej się naładuje mając szybkie ładowanie. By było jasne jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza.

Niestety nie moge sie zalogowac na konto google; przechodzę wszystkie etapy weryfikacji i w momencie kiedy potwierdzam zgode - kręci i w pewnym momencie komunikuje ze jest błąd. Nie mam pojęcia skąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Jaro54 napisał(a):

I co to znaczy? Że szybciej spowolni bo osiągnie szybciej wartość przy której trzeba zwolnić. Różnica jest taka że przy szybkim np po 20 minutach zwalnia zamiast po 50

Różnica jest taka że szybciej naładujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Artur_B napisał(a):

Tylko, że jak tu wyżej kolega wspomniał ładowanie jest dość długie. Sądziłem, że szybciej się naładuje mając szybkie ładowanie. By było jasne jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza.

Niestety nie moge sie zalogowac na konto google; przechodzę wszystkie etapy weryfikacji i w momencie kiedy potwierdzam zgode - kręci i w pewnym momencie komunikuje ze jest błąd. Nie mam pojęcia skąd...

Google play masz zaktualizowane? Może pokombinuj i ściągnij apk i zainstaluj. Reset pewnie robiłeś.

 

https://m.apkpure.com/pl/google-play-store/com.android.vending

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowe konto na Google i tu nie było kłopotu by ruszyło. Nie mam pojęcia, może podwójna weryfikacja coś pogmatwała. W każdym razie ruszyło. To mój pierwszy DAP tzn kiedyś dawno temu miałem iRiver'a i iPoda ale o nich dawno już zapomniałem.

 

Hiby R6 III jest mega świetnym urządzeniem. Prosto z pudełka gra bajecznie. Ustawień jest tyle, że pewnie nocy mi nie starczy na testowanie :). Jest w miarę szybki na androidzie 12, spodziewałem się czegoś bardziej w stylu szybkości działania jak w telefonie. Nie chodzi tak płynnie...ale bólu głowy z tego powodu nie mam. 

 

 

 

26 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Google play masz zaktualizowane? Może pokombinuj i ściągnij apk i zainstaluj. Reset pewnie robiłeś.

 

https://m.apkpure.com/pl/google-play-store/com.android.vending

ok, sprawdze bo rzeczywiscie moze pomoze aktualizacja. Reset robiłem kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rozbudowana recenzja R6 III

https://theheadphonelist.com/review-hiby-r6-iii/

 

Jestem bardzo zadowolony z jakości dźwięku (lepiej to opisane jest w recenzji) aie nie słyszę żadnej różnicy między klasą A a AB. Widzę za to znacznie mniejsze zużycie baterii w przypadku AB. Aplikacje działają szybko i bez żadnych błędów: Apple Music, Tidal i UAPP. Nie zawsze działa poprawnie MSEB tzn czasami nie działa i trzeba ponownie włączyć. Ponoć ma być to naprawione w kolejnych aktualizacjach. Generalnie DAP jest świetny.

 

image.thumb.jpeg.f1d53ea4276a8ff3d81428af895f3c68.jpegimage.thumb.jpeg.2bb2b2b3e33ec84799506498678eba36.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Artur_B napisał(a):

nie słyszę żadnej różnicy między klasą A a AB.

Podobno różnice słychać z bardziej prądożernymi słuchawkami. Dzięki za podzielenie się opinią! Mógłbyś sprawdzić dla mnie czy aplikacja SoundCloud wypluwa różne próbkowanie dla różnych kawałków? Hiby chwali się, że bitperfect jest w całym systemie, nie tylko w systemowej aplikacji do odtwarzania muzyki, więc w teorii nawet SoundCloud nie powinien być poddany androidowemu samplingowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, klasa A jest chyba bardziej stabilna i stad m.in. większe zużycie baterii. Różnicę odczuć można przy wymagających słuchawkach. 
 

Nie korzystam z SoundCloud ale ściągnąłem Apke. Nie wiem czy dobrze szukam ale w jednych kawałkach u góry pojawia się częstotliwość próbkowania 44,1K w innych 48K. Wydaje mi się także, ze w trybie bitperfect (podobnie w Tidalu) nie działa MSEB. 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
15 minut temu, robertos napisał(a):

Ledwo co wydali R6 III a ju nadchodzi kolejny, tym razem na AKM:

Pisali, że oprócz kontynuacji serii "bez pro" będzie też kontynuacja "pro" ;) Ciekawe jak będzie wyceniony, zachodni recenzenci mówią, że w swoim segmencie cenowym Hiby R6 MK3 jest znakomity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Najner napisał(a):

Pisali, że oprócz kontynuacji serii "bez pro" będzie też kontynuacja "pro" ;) Ciekawe jak będzie wyceniony, zachodni recenzenci mówią, że w swoim segmencie cenowym Hiby R6 MK3 jest znakomity.

gdzieś mi mignęło 800-900$

Edytowane przez robertos
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry ruch i było oczywiste ze najpierw wyjdzie R6 na ESS a później na AKM. Zreszta ten drugi wychodzi na bardzo dobrej kości. Za rok pewnie będę rev2 obu modeli z 4 kośćmi zamiast 2 i tak to się kręci. Hiby przynajmniej ma świetny soft UI i fajny odtwarzacz muzyki

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Methuselah zmienił(a) tytuł na Hiby - funclub
14 godzin temu, Dirian napisał(a):

Fajnie, że nie odlecieli z ceną - wydaje się rozsądna. Przyznam, że jestem nieco zainteresowany, bo bardzo podobał mi się Shanling H7 na tych nowych kostkach AK4499EX. Zobaczymy jak Hiby je u siebie zaimplementuje.

Obie kostki były też w SP3000. 4499EX + 4191EQ. Jeśli Hiby zagra tą samą barwą i wycisną 80% SQ co Astell (4x4499+2x4191), to może być hit. 

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności