Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DAP/DAC mobilny do ostry kc06a


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję budżetowo czegoś do poprawienia jakości dzwięku mobilnie, bo mój telefon jest wyjątkowo 'źle' brzmiący (Motorola X Force i przyznam, że ta sztuka wyjątkowo).

Może to być DAP lub DAC, chcę mieć jak najlepsze zgranie ze słuchawkami.

Chcę mieć 'mięso' oraz fun w metalu / hard rocku.

 

Rozważałem moduł zewnętrzyn od LG G5 B&O to jest jakieś 200 zł, bo LG V10 zrobił na mnie duze wrażenie, robił mega przestrzeń odseparował instrumenty. (tak naprawdę ten mój telefon gorzej gra ale lubię nie rozbijalny ekran).

Ale przeczytałem, że polecany jest nowy Shanling M0 i jest cena Brutto 400 zł jest do przejścia (FVAT).

Nie zależy mi na zewnętrznym Playerze więc proszę o pomoc, czy jest w podobnym budżecie coś wyraźnie lepszego do OSTRY i twardszej muzyki?

Pytam bo docenię oddzielne urządzenie ale z transmisją Bluetooth, do tego może służyć jako DAC przy kompie do Fidelio X2 zanim ten nie dostanie coś dużo lepszego stacjonarnie (aktualnie z integry odechciewa się mi ich słuchać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do @bigmaras  i zapytaj o cenę M0 :) Opcja naprawdę dobra, z zajedwabistą funkcjonalnością, a do tego z pewnością nie będzie tak przeszkadzać, jak dodatkowy moduł od G5. M0 jest naprawdę mały, gra świetnie i myślę, że w Twoim przypadku to świetna opcja na obecną chwilę i w sumie na przyszłość, bo obsługuje LDAC co oznacza, że w przyszłości zmieniając telefon będziesz mógł z niego dalej korzystać jako poprawiacz dźwięku. No chyba, że przesiądziesz się na coś w rodzaju LG V30/V40 czy co tam jeszcze wyjdzie. Na chwilę obecną Shanling to chyba najprostsza i najlepsza droga do rozwiązania problemu ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności