Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Problem z Aigo z6 Pro


Ju5z

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem i potrzebuje pomocy . Kupiłem aigo z6 pro na Ali i po włożeniu karty z muzyka sprzęt zaczął się wieszać a muzyka zacinać i przeskakiwać czy jest to wina sprzętu czy może trzeba coś zrobić żeby wszystko zaczęło działać poprawnie ??? Proszę o pomoc i z góry dziękuje 

Edytowane przez Ju5z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa zasada to kupno karty z markowych sklepów a nie z allegro typu morele avans mediamarkt etc. Na allegro ogromna część nawet tych ze znanymi logami to podróbki albo odrzuty produkcyjne.

Druga sprawa to format karty spod grajka lub jeżeli nie daje takiej możliwości to spod kompa najlepiej fat32 lub exfat.

Trzecia sprawa to nie używanie a już kategorycznie nie formatowanie spod telefonów z androidem. Tam zaraz będą dorzucone pliki, których grajki nie za bardzo lubią.

Czwarta sprawa to weryfikacja plików muzycznych pod kątem poprawności, tagów i okładek.

 

Osobiście używam kart samsung evo/evo+ i nie miałem nigdy problemów. Prędzej gubię aniżeli padają.

Edytowane przez bigmaras
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kartę SanDisc ultra 32gb i to ona może być problemem ? Dodam ze odtwarzacz po wyjęciu kart działa normalnie bez zawiech oprogramowania . A po włożeniu karty wszystko szwankuje i się zacina . Czyli warto spróbować z inna karta ??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ju5z napisał:

Posiadam kartę SanDisc ultra 32gb i to ona może być problemem ? Dodam ze odtwarzacz po wyjęciu kart działa normalnie bez zawiech oprogramowania . A po włożeniu karty wszystko szwankuje i się zacina . Czyli warto spróbować z inna karta ??? 

 

Oczywiście, że tak. Zawsze też możesz sformatować kartę i zapuścić jej softowy test zapisu i odczytu co oczywiście może ale nie musi dać odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym używałeś karty by wgrać muzykę? Nie na androidzie przypadkiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bigmaras napisał:

 

Oczywiście, że tak. Zawsze też możesz sformatować kartę i zapuścić jej softowy test zapisu i odczytu co oczywiście może ale nie musi dać odpowiedź.

Dodam ze jestem laikiem w tych tematach no dopiero zaczynam przygodę z tym wszystkim i nienarodzonych wiem co z czym się je .  po prostu kupię lepsza kartę i spróbuje z nią . Ta karta samsunga evo plus będzie odpowiednia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ju5z napisał:

Dodam ze jestem laikiem w tych tematach no dopiero zaczynam przygodę z tym wszystkim i nienarodzonych wiem co z czym się je .  po prostu kupię lepsza kartę i spróbuje z nią . Ta karta samsunga evo plus będzie odpowiednia ? 

 

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

A na czym używałeś karty by wgrać muzykę? Nie na androidzie przypadkiem? 

Nie karta była podłączona tylko do komputera .w żadnym innym urządzeniu jej nie używałem 

2 minuty temu, bigmaras napisał:

 

tak

Także jutro kupię kartę i sprawdzę czy pomoże . Dziękuje bardzo za pomoc i rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ju5z napisał:

Także jutro kupię kartę i sprawdzę czy pomoże . Dziękuje bardzo za pomoc i rady 

W x-kom.pl jest w promocji SAMSUNG Evo plus za 35 pln 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności