Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DAC do 1200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuje DAC'a który zmieści się w kwocie podanej w temacie oraz będzie w miarę mobilny oraz zasili i lekko ubarwi brzmienie DT990 Pro i być może niedługo DT990 600ohm. Obecnie mam E10K ale jak dla mnie to nie porywa i zastanawiam się nad kupnem xDuoo TA-01 lub Aune X1s. Zależy też żeby sprzęt nie był awaryjny czy coś w tym stylu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta-01 jak i nowa wersja ta-10 to bardzo dobre ale raczej mało mobile wzmaki i raczej tylko na biurko, tam nie ma baterii abyś cieszył się gdzie w podróży słuchaniem i ze względu na lampy trochę ryzyko jakby Ci spadł

 

jeżeli szukasz mobilności to zerknij na nowy model xduoo xd-10 poke, mocy dużo więcej aniżeli e10k bo 250mW+250mW ale czy na 600ohm dt990 to nie wiem czy starczy

 

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bigmaras napisał:

ta-01 jak i nowa wersja ta-10 to bardzo dobre ale raczej mało mobile wzmaki i raczej tylko na biurko, tam nie ma baterii abyś cieszył się gdzie w podróży słuchaniem i ze względu na lampy trochę ryzyko jakby Ci spadł

 

jeżeli szukasz mobilności to zerknij na nowy model xduoo xd-10 poke, mocy dużo więcej aniżeli e10k bo 250mW+250mW ale czy na 600ohm dt990 to nie wiem czy starczy

 

 

No chodzi o sprzęt takich rozmiarów. I własnie szukam takiego który będzie najlepszy w tej cenie. A co sądzisz o Aune T1 SE? TA-01 najbardziej kusi mnie ceną, ale czy dorównuje takiemu x1s?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, m4n_l1kes napisał:

 

No chodzi o sprzęt takich rozmiarów. I własnie szukam takiego który będzie najlepszy w tej cenie. A co sądzisz o Aune T1 SE? TA-01 najbardziej kusi mnie ceną, ale czy dorównuje takiemu x1s?

 

Nie miałem w rękach to się nie wypowiem. O xDuoo mogę poopowiadać jak byś chciał coś wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, bigmaras napisał:

 

Nie miałem w rękach to się nie wypowiem. O xDuoo mogę poopowiadać jak byś chciał coś wiedzieć.

Co sądzisz o jakości wykonania tego TA 01? Oraz sparowaniem z DT990? I czemu ma niby nie starczyć na 600ohm wersję? Ogólnie jak patrzę to martwi mnie ta cyrkulowana obudowa czy nie będzie przez to łapała zakłóceń i trzasków itd.

Edytowane przez m4n_l1kes
poprawka mala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta01 to kawałek solidnego metalowego klocka, nie mam zastrzeżeń co do wykonania a jakbyś chciał się pobawić to masz bardzo popularny slot na lampe 12au7 i może nieco poeksperymentować z brzmieniem na różnych lampach. DT900 w wersji 600ohm to bardzo dobre nauszniki ale także są mocno wymagające co do źródła. O tym starczaniu na 600ohm pisałem odnosząc się do mobilnego xd10 a nie ta01. W ta01 zapas mocy jest dość spory także z wysterowaniem problemu nie będzie ale jak sie zgrywa i czy akurat Tobie przypasuje to już będziesz musiał sam ocenić. Następcą ta-01 jest ta-10, nieco wyższej klasy wzmak. O obudowę się nie martw, prędzej doszukiwal bym się problemu na instalacji elelktrycznej w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mojo_aka_jojo napisał:

Oczywiscie, ze uzywany Chord Mojo. Jak przesiadasz sie z E10k to pewnikiem wyrwie Cie z kapci ;)

nie zasili wersji 600 w odpowiedni sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bigmaras napisał:

@mojo_aka_jojo obawiam się, że podłączając mojo z 35mW na wyjściu pozostawi kapcie w stanie nie naruszonym na swoim miejscu

będzie głośno ale nie zasili poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, whero napisał:

nie zasili wersji 600 w odpowiedni sposób

 

10 godzin temu, bigmaras napisał:

@mojo_aka_jojo obawiam się, że podłączając mojo z 35mW na wyjściu pozostawi kapcie w stanie nie naruszonym na swoim miejscu

 

W zasadzie sa to sluszne uwagi i (delikatnie) posypuje glowe popiolem. Nie doczytalem.

Ciekawe jest to, ze Mojo jak najbardziej radzi sobie z Bayerami T1, a te maja 600... No nic, to chyba dla OPa najlepszym wyjsciem bedzie kupienie wzmacniacza sluchawkowego jesli te 600 jest takie wazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DT990 Edition 250-omowe i bardzo fajnie mi się z iFi Nano Black Label zgrywają. Napędza bez problemu, sam iFi raczej nie koloryzuje brzmienia i oddaje charakter słuchawek. Moze bas mógłby być nieco twardszy na moje potrzeby, ale za 1100 zł masz super pudełeczko, które można i przenośnie brać z racji własnej baterii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mojo_aka_jojo napisał:

 

 

W zasadzie sa to sluszne uwagi i (delikatnie) posypuje glowe popiolem. Nie doczytalem.

Ciekawe jest to, ze Mojo jak najbardziej radzi sobie z Bayerami T1, a te maja 600... No nic, to chyba dla OPa najlepszym wyjsciem bedzie kupienie wzmacniacza sluchawkowego jesli te 600 jest takie wazne.

t1 mają już drivery w beyerach tesli wrzucone i nie osiągają 1000ohm momentami jak 990'tki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności