Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki bezprzewodowe nauszne do TV ok 400zł


Keth

Pytanie

Cześć,

 

Szukam słuchawek bezprzewodowych, nausznych, kwota do ok 400zł.

- główne źródło dźwięku to tv Samsung MU7002

- do tv podłączone jest jeszcze PS4 i PC

- przeznaczenie: ok 75% czasu to filmy/seriale, reszta gry i muzyka

- opcjonalnie - sporadyczne słuchanie muzyki z telefonu (LG G6) - przyda się chyba AptX?

 

Zależy mi na tym, żeby przede wszystkim były jak najwygodniejsze  i żeby nie trzeba było ich ładować codziennie. Jakość dźwięku, wiadomo że w tej cenie nie ma co się spodziewać nie wiadomo czego.

 

Z tego, co przeglądałem, najsensowniejsze póki co wydają mi się:

 

JBL E50 BT
JBL E55 BT
Sennheiser HD4.40BT
MEE Matrix3

 

Ale jakby się znalazło coś sensownego w niższej kwocie, to chętnie.

 

Doradzicie coś? Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Może Bluedio T4s lub T5. Ok 200 pln kosztują. Do telewizora mają tą zaletę że możesz podpiąć pod nie drugie słuchawki po kablu (warunek że te drugie muszą mieć gniazdo jack 3,5 mm) i słuchać w 2 osoby. Mam T4s i jak na swoją cenę grają nieźle szczególnie do takich zastosowań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1

Ja mam T4s i na głowie nie czuje się tak ich ciężaru jak w rękach. Nie są to High End ale nie zrzuca się ich z głowy po pierwszych dźwiekach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Odkopuję temat :)

 

Kupiłem za poleceniem miesiąc temu te T4s i po tych kilku tygodniach mam mieszane uczucia. Z jednej strony są bezproblemowe, dobrze leżą, dość fajnie wykonane, do filmów czy muzyki z telefonu ujdą.

 

Z drugiej strony jednak po dłuższym używaniu (godzinka +) robią się niewygodne, zaczynają uwierać (chyba lepiej było celować w jakieś wokółuszne słuchawki). Druga kwestia, jakość dźwięku, jak pisałem z tv czy telefonu jest w miarę ok, ale przy bezpośrednim porównaniu do moich "kompowych" HyperX (pierwszych) wypadają sporo gorzej. Jeśli chodzi o wygodę przy dłuższych sesjach, to HyperX też sporo wygodniejsze mi się wydają.

 

W związku z czym szukam dalej ;)

 

Do wymagań z pierwszego postu dochodzi ergonomia, wolałbym jednak jakieś wokółuszne. Bardzo mi się spodobały Marshall Monitor BT, myślicie, że warto się nimi zainteresować? Tylko to już sporo wyższa kwota jest. Zastosowanie pół na pół filmy z TV i muzyka z telefonu (LG G6, ma AptX).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamiast kupić raz i konkretnie, to nie, lepiej chinole no name i później "płacz", że nie wygodne, że dźwiękowo odstają itp. itd. :P. Dołóż trochę siana i bierz sprawdzone modele, ja jak zwykle typuję WH-H900n, ewentualnie dźwiękowo gorsze, ale wygodne Definitive Technology Symphony 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 godzin temu, Keth napisał:

Odkopuję temat :)

 

Kupiłem za poleceniem miesiąc temu te T4s i po tych kilku tygodniach mam mieszane uczucia. Z jednej strony są bezproblemowe, dobrze leżą, dość fajnie wykonane, do filmów czy muzyki z telefonu ujdą.

 

Z drugiej strony jednak po dłuższym używaniu (godzinka +) robią się niewygodne, zaczynają uwierać (chyba lepiej było celować w jakieś wokółuszne słuchawki). Druga kwestia, jakość dźwięku, jak pisałem z tv czy telefonu jest w miarę ok, ale przy bezpośrednim porównaniu do moich "kompowych" HyperX (pierwszych) wypadają sporo gorzej. Jeśli chodzi o wygodę przy dłuższych sesjach, to HyperX też sporo wygodniejsze mi się wydają.

 

W związku z czym szukam dalej ;)

 

Do wymagań z pierwszego postu dochodzi ergonomia, wolałbym jednak jakieś wokółuszne. Bardzo mi się spodobały Marshall Monitor BT, myślicie, że warto się nimi zainteresować? Tylko to już sporo wyższa kwota jest. Zastosowanie pół na pół filmy z TV i muzyka z telefonu (LG G6, ma AptX).

Co do wygody to trzeba zrobić mod wg bodajże @Perul lub @EvilKillaruna

Trzeba trochę pianki tapicerskiej podłożyć pod pady i uszy nie opierają się na grillu słuchawek. Ilość dobierz wg własnego uznania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do wygody, to jak ktoś nie lubi słuchawek nausznych, to tylko zmiana padów na większe pomoże. Pianka/gąbka pod padami tylko odsunie przetwornik od ucha, pady robią się przez to twardsze (bo wstępnie już trochę ubite).

Jeśli chodzi o brzmienie, to można je sporo modem poprawić http://pokazywarka.pl/t4s_mod/ .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności