Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanclub IMR Acoustics


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, chico99 napisał:

Mój ulubiony to, pewnie się zdziwisz, ale czarny.

Absolutnie się nie dziwie, wszystko zależy od tego na czym i jakiej muzyki słuchasz ;) Ja ostatnio dużo elektroniki, która sama w sobie ma już sporo dołu, więc najczęściej w R1 mam wkręcone różowe. Ale jak chcę posłuchać czegoś, co wymaga dociążenia, to czarne sprawują się pięknie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja w 9 na 10 przypadków bralbym it04,ale to może być kwestia gustu. It04 mają mniej basu ,ale jest on szybszy, schodzi nisko jest wystarczające głęboki. Dla mnie czasem mogło by być go ciut więcej( na amp6 jest dobrze, na amp8 trochę mniej),ale to też kwestia gustu. Góra i średnica dla mnie bardziej naturalne w it04. Wokale, talerze naprawdę super. Góra naprawdę szeroka, czasem może zbyt ostra,ale nie tak jak w fh7. Ogólnie it04 to dużo "czystsze " granie niż zenithy.

Zmiana kabla w it04 ponoć koryguje braki w basie , jest jeszcze głębiej i przestrzennej ,góra lekko się wygładza,ale to sprawdzę dopiero za miesiąc 

Edytowane przez Loke13
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Najner napisał:

Witamy w nielicznym klubie ludzi, którym się dizajn produktów IMR podoba :D Miałeś okazję słuchać R1?

 

Niestety nie miałem.

 

Industrialny, trochę steampunkowy design, pokrętła, dziwny kształt - jak mogą się nie podobać? ;)

 

9 godzin temu, retter napisał:

Bedzie test?

pisane mobilnie
 

 

Pewnie :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maciux napisał:

Niestety nie miałem.

Kurde, szkoda. Chciałem sprawdzić czy moje spostrzeżenia by się zbiegły z Twoimi. Jak będziesz chciał, to za jakiś czas będę mógł podesłać R1 na teścik.

 

8 minut temu, Methuselah napisał:

*Design Acoustune'a :D 

To prawda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Palpatine napisał:

Ja bym z chęcią poznał opinie które lepsze bo zastanawiam się nad kupnem 😉

 

Ja i kilku użytkowników tutaj woli R1 ponad Zenithy, ale na hedfaju zdecydowana większość uważa Zenithy za upgrade, także tego... Wszystkim nie dogodzisz ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi IMR R1 od razu się spodobały. Zenithy zachwyciły designem. Trafiła się okazja, długo się nie zastanawiałem. Ergonomiczne też są super. Wystają z moich malych uszu, ale seali wygoda to top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Najner napisał:

zdecydowana większość uważa Zenithy za upgrade

 

To tylko siła sugestii Boba.

 

 

4 godziny temu, maciux napisał:

Piękne ❤️

 

3as.jpg

 

Obawiałem się ergonomii, ale wygląda na to, że jest bez zarzutu.

 

Piękne jak kacza kupa lecz grają wybornie.

Edytowane przez chico99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, chico99 napisał:

 

To tylko siła sugestii Boba.

 

 

 

Piękne jak kacza kupa lecz grają wybornie.

Hmmm, byłem ostatnio u swojej babci. Akurat urodziły się takie małe słodziutkie kaczuszki. Zmierzam do tego, że podczas pozowania z kaczuszką do zdjęcia ta postanowiła się wypróżnić. To co zostało mi ma ręce było sporo brzydsze od ślicznycn Zenithów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Palpatine napisał:

Mi się podobają, po pierwsze lubię klimaty stem-punk, po drugie są inne niż wszystkie.

 

4 minuty temu, StAc napisał:

To co zostało mi ma ręce było sporo brzydsze od ślicznycn Zenithów :)

 

Już dobrze, dobrze, bo mi dom spalicie. ;)

Mam dalej R1, miałem R1 Zenith. Mają grać, wyglądać niekoniecznie. Wygląd to wartość dodana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

Mi się podobają, po pierwsze lubię klimaty stem-punk, po drugie są inne niż wszystkie. Na żywo ocenię w piątek.

@maciux kiedy można spodziewać się recenzji?

 

Spróbuję wyrobić się w przeciągu dwóch tygodniu, dopiero wczoraj je dopadłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenithy mają coś uzależniającego... Też wróciłem już do czarnych filterków - po powrocie z Norwegii trzyma mnie ich folk, a w tej kombinacji jest dynamika i naturalny, mocny bęben.

Wygląd to ekstrawagancja - przy akompaniamencie kabelka od Jimmiego, można się już konkretnie wyróżnić :-) Ja tam to lubię.

 

Podobno sprzedało się już ponad 250szt. R2 i miały zostać już ostatnie z tego rzutu. Bob wspominał, że najwięcej pracował w nich nad średnicą.

Edytowane przez Eldamari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, LuQi napisał:

R2 jest niby tylko 300 szt. a na stronie nadal dostępne i można zamawiać. Ciekawe czy jakieś sztuki pojawią się w dystrybucji PL u kolegi @bigmaras :)

A te 300 sztuk to nie miało być na preorder? Generalnie Bob pisał, że będzie odchodził od większej produkcji danego modelu i zamiast tego będzie wypuszczał nowe produkty częściej w mniejszych ilościach. Dlatego wydaje mi się, że ciężko by było Markowi się przebić z dystrybucją, jeżeli co chwilę będzie wypuszczany nowy model. Zaraz wyjdzie R1R, a strojenie modelu planarnego podobno dobiega końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Methuselah napisał:

 

Lub wziąć po prostu coś innego :D 

 

Miałem na myśli tu tych co się na nie czają :D

7 minut temu, Najner napisał:

A te 300 sztuk to nie miało być na preorder? Generalnie Bob pisał, że będzie odchodził od większej produkcji danego modelu i zamiast tego będzie wypuszczał nowe produkty częściej w mniejszych ilościach. Dlatego wydaje mi się, że ciężko by było Markowi się przebić z dystrybucją, jeżeli co chwilę będzie wypuszczany nowy model. Zaraz wyjdzie R1R, a strojenie modelu planarnego podobno dobiega końca.

 

Jasne, ze stałą dystrybucją na pewno byłoby ciężko, ale po kilka sztuk danego modelu w dobrej cenie.. czemu nie :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności