Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanclub IMR Acoustics


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, all999 napisał:

Jeśli Bob mówi, że "limited to 200", to jest duża szansa, że trzy miesiące po premierze wejdą do regularnej sprzedaży w niższej cenie.

🤣

Chyba 3 tygodnie ^^

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

po skatowaniu różowych oraz niebieskich filtrów, zauroczyłem się pomarańczowymi w Zenithach, tak po czasie dochodzę do wniosku, że w nich jest najwięcej środka taki najlepszy balans między ich górą i subbasem. Bo czarne oraz miedziane no to dla mnie cały czas nie do przełknięcia!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po skatowaniu różowych oraz niebieskich filtrów, zauroczyłem się pomarańczowymi w Zenithach, tak po czasie dochodzę do wniosku, że w nich jest najwięcej środka taki najlepszy balans między ich górą i subbasem. Bo czarne oraz miedziane no to dla mnie cały czas nie do przełknięcia!
Ja też na początek wybrałem różowe,następnie niebieskie i byłem pod dużym wrażeniem, ale doszedłem do wniosku że muszę coś zmienić bo(głównie słucham rano i lubię podrzemać w międzyczasie) dostarczają taką ilość informacji że wymuszają na mnie koncentrowanie się na muzyce,analizę itd. i nie mogę zapaść w drzemkę(za dużo dobrego). I tak jak na początku odrzuciłem natychmiast czarne, tak teraz właśnie one są założone,ale używam Zenitów tylko od czasu do czasu gdy chcę posłuchać Deep house. Zostały zastępione relaksującymi wokółusznymi.

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś nie mogłem ich dopasować z żadnymi tipsami do mojego ucha, albo wypadały, albo gdzieś uciskały. Może to kwestia krótkiej tulejki?
Ja najbardziej lubię na nich JVC Spiral dot,siedzą tak szczelnie że słuchawki aż ,,trudno" wyciągnąć i pod względem muzyki też najlepsze(testowałem również spinfit 145 i symbio w)

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, StAc napisał:

Tulejka wcale nie jest aż tak krótka, ba, w porównaniu do FH5 jest dosyć długa. Próbowałeś pianek?

 

Próbowałem. Dla mnie w temacie IEM najwygodniejsze i bezkonkurencyjne pod każdym względem były 3-flange z etyszami, ale ja trochę inny jestem:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, artful napisał:

 

Próbowałem. Dla mnie w temacie IEM najwygodniejsze i bezkonkurencyjne pod każdym względem były 3-flange z etyszami, ale ja trochę inny jestem:-)

Nigdy ich nie próbowałem (zarówno Etów jak i choinek), ale z zasady wszystkich iemów, które są całkowicie zamknięte, mogę słuchać tylko na piankach, bo zwykłe tipsy się zasysają. A że Zenithy można otworzyć a część filtrów posiada otwory wentylujące, nie sprawiają pod tym względem problemów :)

Edytowane przez StAc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyficzne słuchawki.  Używam Tidal-a , niebieskie filtry . Niektórych nagrań nie mogę słuchać  sama  średnica np. Scorpions ( uczucie jakby ktoś ciął styropian nożem). Inne znowu bajka. 

Pierwszy dzień załamka w ogóle nie ma góry tylko basior i dziwna średnica - chyba chciałem rozebrać utwory na czynniki pierwsze.  Po 2 dniach podoba mi się jak grają , kwestia przyzwyczajenia- mogłoby być o te kilka procent wysokich.

Edytowane przez Mario1969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyficzne słuchawki.  Używam Tidal-a , niebieskie filtry . Niektórych nagrań nie mogę słuchać  sama  średnica np. Scorpions ( uczucie jakby ktoś ciął styropian nożem). Inne znowu bajka. 
Pierwszy dzień załamka w ogóle nie ma góry tylko basior i dziwna średnica - chyba chciałem rozebrać utwory na czynniki pierwsze.  Po 2 dniach podoba mi się jak grają , kwestia przyzwyczajenia- mogłoby być o te kilka procent wysokich.
Próbowałeś różowych?

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, wfmsiekierka napisał:

Próbowałeś różowych?

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka
 

Też tak sugeruję.
Ja mam IMR R1 i najbardziej odpowiada mi prezentacja dźwięku na różowych filtrach.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie plan na 2020 jest ambitny, ale obawy mam czy Bob będzie miał czas dobrze zestroić swoje produkty. Mam stracha, że mimo ogromnej wiedzy, wszystko będzie robione na żywioł, a mnogość filtrów będzie pudrować niedociągnięcia. RAH wyhaczylem relatywnie tanio, więc się skusiłem, ale wydać 600 funciaków, na produkt  opracowany w tak krótkim okresie czasu, to mam stracha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, RAH jeszcze praktycznie brak u ludzi, a już R3 na tapecie. Zaliczki jakieś ...
I do tego dość ambitny projekt. Zestroić tyle różnych bebechów i jeszcze naobiecywac że będą grały jak zamknięte lub otwarte. Mocne słowa.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności