Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanclub IMR Acoustics


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jestem trochę zły, że się tak pośpieszyłem z R1Z czytając jakie są R2... ech. a z tymi RAH faktycznie dziwna sprawa. Do tego bardzo niezrozumiała polityka sprzedaży tam Panuje :P

 

 

edit: a jak w R2 z sybilantami? 

Edytowane przez czaps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, czaps napisał:

edit: a jak w R2 z sybilantami? 

 

Właściwie czysto od zieleni na górze. Jedynie na niebieskich było lekko drażniąco.

R2 po mimo, że są moim zdaniem w każdym względzie rozwinięciem poprzednika - nie nadają się za bardzo na zewnątrz.

 

U mnie małżonka nie mogła spać obok 😉 

(gdzie przy otwartych Soniaczach ex1000 problem ten nie występuje)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie piszę z Bobem od 3 tygodni a Zenithów jak nie ma tak niema :( Na stronie Royalmail ,że niby opuszcza GB . Strona przerzuca na stronę GLS a tam echo :( Rozmawiałem już chyba ze wszystkimi z GLS. Chyba wtopa, ciekawe czy można odzyskać kasę przez Apple Pay. Trzeba było  mi kupić od któregoś z kolegów z forum. :( 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, conrad1975 napisał:

Tak sobie piszę z Bobem od 3 tygodni a Zenithów jak nie ma tak niema :( Na stronie Royalmail ,że niby opuszcza GB . Strona przerzuca na stronę GLS a tam echo :( Rozmawiałem już chyba ze wszystkimi z GLS. Chyba wtopa, ciekawe czy można odzyskać kasę przez Apple Pay. Trzeba było  mi kupić od któregoś z kolegów z forum. :( 

No to niezła akcja. Czyżby Bob znów zaczynał kręcić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, StAc napisał:

No to niezła akcja. Czyżby Bob znów zaczynał kręcić?

Jeżeli paczka w systemie, to na bank nie Bob. Jakby znowu zaczął kręcić, to na preorderse Rah, a nie na pojedynczych zenithach.

 

9 minut temu, conrad1975 napisał:

przerzuca na stronę GLS a tam echo

Wal do GLS, skoro brytyjską pocztą poszło do nich, to muszą wiedzieć gdzie ich paczka.

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Najner napisał:

Jeżeli paczka w systemie, to na bank nie Bob. Jakby znowu zaczął kręcić, to na preorderse Rah, a nie na pojedynczych zenithach.

 

Wal do GLS, skoro brytyjską pocztą poszło do nich, to muszą wiedzieć gdzie ich paczka.

Waliłem dzisiaj cały dzień , od regionu do przewozów międzynarodowych  i lipa :(

 

 

Ma ktoś może jakieś znajomości w GLS ? :) 

albo lepiej w Royalmail :) tylu ziomów na wyspach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem taka przygodę z GLS ze paczkę zagraniczna dostarczyli do punkt odbioru (w stylu sklep, xero) i nie zostawili ani awiza ani żadnej informacji w śledzeniu. O ile pamietam to nadawca mi pomógł i w jakiś sposób dowiedział się ze paczka jest do odbioru i wskazał mi ten punkt. 

Edytowane przez Zamoy72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedyś ktoś mi tu na forum ładnie doradził że E1 z A45 się ładnie zgrywaja i rzeczywiście sama przyjemnośc słuchania. Jako że posiadam R1Z chciałbym zapytać z czym najlepiej Wam się ich słucha. Stary zestaw dostała by Żona, a ja bym zanabył nowego Dapa z wyjściem zbalansowanym.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu mailach z Bobem i utyskiwaniu przez niego na GLS po miesiącu otrzymałem informację , że wysłał drugą przesyłkę . Mam numer paczki , według strony jest w sortowni exportowej. Pierwszą paczkę też tam wcięło ;) tak więc mam mieszane uczucia. Rezultat nadal czekam...Nie wiem czy jak przyjdą słuchawki , o ile w ogóle  , czy nadal będę miał ochotę  ich słuchać ... 

Jak mi przejdzie złość :) to pytanko do kolegów z czym lepiej zagrają Zenithy po balansie ? Fiio M9 czy Ibasso dx150 am6 ? Z góry dzięki za ulżenie w niedoli audiofilskiej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, conrad1975 napisał:

Zenithy po balansie ? Fiio M9 czy Ibasso dx150 am6 ? Z góry dzięki za ulżenie w niedoli audiofilskiej. 

Szczerze to mi nie zagrały z żadnym z nich najlepiej. Dopiero amp8 i hybryda ze srebrem ,sprawiły ,że przyjemnie się ich słuchało. Mam nadzieję , że tym razem paczka dojdzie 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, conrad1975 napisał:

Fiio M9 czy Ibasso dx150 am6 ? Z góry dzięki za ulżenie w niedoli audiofilskiej. 

 

Z dx156 i stokowym kablu nie polecam. Zamulenie następuje.

Zdecydowanie warto zainwestować w lepszy amp do dx-a. Amp8 lub 7.

I jak napisał Loke13 lepszy kabelek.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenie z M9 ? Mam M6 z FH5 i nie ma mowy o zamuleniu . Może Fiio jest lepszym kompanem dla Zenithów ?  

Może ma ktoś porównanie M6 oraz M9 , wiem że po SE to co innego ale sygnatura dźwięku nie będzie drastycznie inna,  chyba. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem zenithow na m9 i była jeszcze większą zamulka, niż z dx156. Dało się tego słuchać , ale szybko męczyło. Dużo też zależy od filtrów, które Ci podejda w zenitah,ale na dłuższą metę chyba tylko niebieski i pomarańczowy nie męczy na dłuższe odsluchy. Masz już dx150 z amp6 ,czy planujesz kupić?

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Loke13 napisał:

Ja słuchałem zenithow na m9 i była jeszcze większą zamulka, niż z dx156. Dało się tego słuchać , ale szybko męczyło. Dużo też zależy od filtrów, które Ci podejda w zenitah,ale na dłuższą metę chyba tylko niebieski i pomarańczowy nie męczy na dłuższe odsluchy. Masz już dx150 z amp6 ,czy planujesz kupić?

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Planuję kupić ale waham się  pomiędzy M9 i DX 156 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, conrad1975 napisał:

Planuję kupić ale waham się  pomiędzy M9 i DX 156 😅

Jeśli chodzi o zenithy to bralbym coś jaśniej grającego, lub jak koledzy pisali dx157/158. 

 

40 minut temu, misieknhk napisał:

Ktoś słuchał połączenia z zx300? Ewentualnie poczekam na recenzje dx160 i wybiorę coś z tych dwóch lub ww 157/8.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Ja z zx300 sluchalem r2 athen i nie by loo to najlepiej brzmiace polaczenie,chociaz to pewbie kwestia gustu

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Loke13 napisał:

Jeśli chodzi o zenithy to bralbym coś jaśniej grającego, lub jak koledzy pisali dx157/158. 

 

Ja z zx300 sluchalem r2 athen i nie by loo to najlepiej brzmiace polaczenie,chociaz to pewbie kwestia gustu

Jakie masz inne propozycje ? ( podstawa tidal offline )

no i balans :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz inne propozycje ? ( podstawa tidal offline )
To byś musiał atakować@chico99 . Ja słuchałem zenithow tylko z dx150 na amp6 i amp8, fiio m9,m11 i sr15. Najlepiej grały mi z dx150 z amp8 ,ale z m11 też dawały radę.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli zx i dx160 / sr15 to nie ten trop... Szkoda...

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka


Dx160 nie odradzam , bo ciężko coś na jego temat powiedziec ,aczkolwiek po opiniach z headfi ,może być ciekawie

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności