Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanclub IMR Acoustics


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, zOrg napisał:

Jakie różnice vs R1Z?

Dużo lepsza średnica, bardziej otwarte brzmienie, lepiej kontrolowany bas, gładka, ale wyraźna góra. Bardziej naturalne brzmienie, generalnie dwie klasy lepsze słuchawki.

 

 

1 minutę temu, chico99 napisał:

Tak się zastanawiam ... masz już jakiś pomysł na drugą parę?

Tobie bym oddał, żeby nie musieć Ci pożyczać swoich :D:D:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Najner napisał:

Panowie, na giełdzie R2 za 1200 zł od Kolegi @Eldamari. Brać, bo w takiej cenie sam się zastanawiam nad drugą parą ;) Nie pożałujecie!

Kusi, przyznam, zwłaszcza że wspominasz o poprawionej średnicy co dla mnie było problemem w Zenith'ach. Na razie szykuję się na inny deal, ale jak nic nie wyjdzie to pewnie będę zmierzał w tym kierunku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Nicodem napisał:

A one są bardzo "otwarte"?

Bardzo. Nie wiem natomiast jak to się dzieje, że dźwięk za bardzo się nie wydostaje na zewnątrz ani nie przedostaje do środka - jak na swoją budowę, to izolują zaskakująco dobrze. Nie jest to izolacja jak w "normalnych", zamkniętych dokach, ale da się przeżyć, a obawiałem się, że będzie inaczej. Do biura czy nawet na niezbyt ruchliwą ulicę się nadadzą, byłem w nich już kilka razy na spacerze i było w porządku. Tylko bardzo glośne dźwięki przedostawały się do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w R1Z na spiral dotach, dla mnie się wysokie stabilizują ładniej. Lepiej brzmi bas, bardziej naturalnie. Ale scena jest w nich 'w twarz', taki urok tych słuchawek. Ale Spiralki to najlepsze tipsy, ja je stawiam wyżej niż spin fity cp100.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawelekdabek napisał:

Dzisiaj dorwałem swoje i tak na szybko mogę powiedzieć, że upgrade dla Aune E1 chyba mam już z głowy, tylko sceny na szerokość mi trochę brakuje 😕

Nie wiem który masz model. Czy we wszystkich jest tak jak w R1. W IMR Acoustics R1 z tyłu jest pokrętło. Pokrętło obraca się w lewo i prawo. W pozycję "open" i "closet". Otwarcie lub zamknięcie zauważalnie wpływa na scenę, izolację. Na dźwięk też - albo jest "bardziej skoncentrowany" albo "bardziej przestrzenny" ;)
W pozycji "open" lub w pobliżu tej pozycji, scena jest większa (przede wszystkim na szerokość) niż w Aune E1.
 

 

Edytowane przez strong6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Difoltowo niestety w zamówieniu nie ma . Po napisaniu do Boba otrzymałem . Według historii wysłał po 4 dniach od otrzymania zapłaty. Według numeru wisi gdzieś pomiędzy wyspą a kontynentem, może płynie pontonem ? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś dostać @ że twoje zamówienie jest wysłane z nr przesyłki. Na początku idzie Royal Main, a teraz mam opisane że została przekazana GLS i dalej mogę śledzić jej drogę...

Zobacz w różnych miejscach na @ może wpadło w spam...

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, conrad1975 napisał:

Według numeru wisi gdzieś pomiędzy wyspą a kontynentem, może płynie pontonem ? ;) 

Moje R2 też wisiały bez aktualizacji statusu przez kilka dni, a później od razu w jakiejś sortowni u szwaba i na drugi dzień u mnie. Spokojna głowa ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Najner napisał:

Moje R2 też wisiały bez aktualizacji statusu przez kilka dni, a później od razu w jakiejś sortowni u szwaba i na drugi dzień u mnie. Spokojna głowa ;) 

Dzięki za słowa otuchy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Zamoy72 napisał:

Kto się skusił na RAH?🧐

Ja się nie zdecydowałem, na zdjęciach wyglądają jakby miały dostawać mniej powietrza z zewnątrz. W R2 najbardziej mnie jara szerokość i napowietrzenie, zakupy związane z dokami mam załatwione na bardzo długi czas ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie. Jestem pieruńsko ciekawy tej hybrydki, ale w momencie nakazu wpłat na 3ms przed planowaną premierą ręka mi zadrżała.

 

Na początku była potrzebna jedynie deklaracja. Potem zakup z wpłata na tydzień przed rozsyłką, a za chwilę ultimatum, że albo przelewacie kasę albo zamykamy program. Nie wiem co o tym sądzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna praktyka, szczególnie że firma sprzedała już ileś tam sztuk trzech modeli swoich słuchawek to chyba $ powinni mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma to raczej za dużo powiedziane. Mała manufaktura. Znając historie poprzedniej firmy byłbym ostrożny.
Byłby dramat jakby historia z trinity się powtórzyła, jak kupowałem zenith to już były w ofercie, ale kupić w przedsprzedaży i do tego efekt końcowy(soniczny)nieznany to już dla mnie zadużo. Co prawda Bób nie wypuścił jeszcze złych słuchawek, ale nigdy nie wiadomo. Końcowe postanowienie mam takie jak kolega powyżej, może kiedyś stock b.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, podejście typu, dajcie mi kasę, to zacznę robić słuchawki.

Mógłby chociaż wypuścić jakąś beta serię do testów ...

Tym bardziej, że w tym przedziale cenowym jest mnóstwo bdb doków.

I piszę to z całym szacunkiem do produktów IMR, w końcu miałem zenithy, a dalej mam R1 i raczej ich nie sprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności