Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanclub IMR Acoustics


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Na mp3store już chyba nie ma, nie moglem znaleźć, a na fonnex brak rozmiaru. 

Wczoraj zamówiłem i dostałem info, że są do odbioru


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, zOrg napisał:


Wczoraj zamówiłem i dostałem info, że są do odbioru


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Również zamówione - dostałem informaję, że przyjeli do realizacji.

Co ciekawe mieli do wyboru tipy w rozmiarze M lub wachlarz od SS do LL... czyżby miała przyjść pełna rozmiarówka - tj. 5 tipsów?

 

Ktoś opisze swoje odczucia wobec tych tipsów w akompaniamencie IMR r1 lub r2 - gdzie akcentuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eldamari napisał:

Ktoś opisze swoje odczucia wobec tych tipsów w akompaniamencie IMR r1 lub r2 - gdzie akcentuje?

Trochę się pogubiłem, bo rozmawialiście o różnych rodzajach, ale jeżeli pytasz o Final Audio, to w stosunku do Spiral Dotów podbijają lekko dół, przyciemniają i zwężają przekac, temperują górę, trochę lepiej izolują. Mi się z R2 najbardziej podoba jednak granie Spiral Dotów, jest najbardziej przestrzenne i wyrównane w połączeniu z filtrami czerwony+zielony.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chico99 napisał:

Jeszcze zmień filtry na czarne i możemy iść na wódkę lub na co inszego he, he ...:P

Z R2 zdecydowanie łatwiej mi słuchać czarnych filtrów, bo nie przyciemniają tak całej sygnatury, po prostu dodają basu w porównaniu z czerwonymi, ale całościowo w dalszym ciągu to otwarte i klarowne granie ;) A co do wódki - namówiłeś mnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee.... Pany widzę ,że szybko się pozbywacie Zenitów;)

Mi na początku też nie było łatwo,ale koniec końców wyszło jak należy. Fakt ,to nie są łatwe doki ,tym bardziej ,że kombinacji sporo.

Trza próbować i kombinować- nie zniechęcać się.......ja jakoś je polubiłem :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee.... Pany widzę ,że szybko się pozbywacie Zenitów
Mi na początku też nie było łatwo,ale koniec końców wyszło jak należy. Fakt ,to nie są łatwe doki ,tym bardziej ,że kombinacji sporo.
Trza próbować i kombinować- nie zniechęcać się.......ja jakoś je polubiłem
 
Ja tam nawet nie myślę o sprzedaży swoich

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.08.2019 o 11:17, zOrg napisał:


Jaki rozmiar i jaka średnica zewn - pytam, bo też zamówię emoji16.png


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Podpowiedz skąd zamówisz Acoustone aet08 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Najner jest już na etapie IMR R2 ale to po Jego rekomendacji i @chico99 od wczoraj jestem szczęśliwym użytkownikiem IMR R1.
Na razie zachwycam się dźwiękiem serwowanym przez IMR R1 na różowych filtrach. Jestem :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strong6 Od różowych zacząłem bo tak mi wysłał tommir, ale w drodze chyba tygodniowego odsłuchiwania filtrów, zostały pomarańczowe. Polecam sprawdzić, brzmienie dla mnie trochę bardziej klarowne, więcej detalu, jazz w małych składach brzmi przytulnie i relaksująco, a elektronika z solidnym wykopem. Ale ogólnie, gratuluję zakupu. Ja chyba je puszczę w świat dopiero jak sprawdzę Ety ER4XR, ale pewnie i wtedy nie :D

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, chico99 napisał:

Ile razy mam pisać, czarne, czarne i jeszcze raz CZARNE ... :D

Przecież na czarnych one tak walą basem że aż jest to wynaturzone .... 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, chico99 napisał:

Ile razy mam pisać, czarne, czarne i jeszcze raz CZARNE ... :D


Dojdę i do czarnych, oczywiście wszystkie wypróbuję ;)
 

 

6 minut temu, StAc napisał:

@strong6 Od różowych zacząłem bo tak mi wysłał tommir, ale w drodze chyba tygodniowego odsłuchiwania filtrów, zostały pomarańczowe. Polecam sprawdzić, brzmienie dla mnie trochę bardziej klarowne, więcej detalu, jazz w małych składach brzmi przytulnie i relaksująco, a elektronika z solidnym wykopem. Ale ogólnie, gratuluję zakupu. Ja chyba je puszczę w świat dopiero jak sprawdzę Ety ER4XR, ale pewnie i wtedy nie :D

 


Mnie z opisów wynikło, że powinny mi spasować różowe. I spasowały na maxa :D Wszystkie inne przede mną z czego się bardzo cieszę. Pomarańczowe też :)
 

 

3 minuty temu, chico99 napisał:

Pozwoliłem sobie, z wielkim żalem. ominąć Taylor Swift - Lover (2019).

Zapisałem się na RAH-y.

 

 

Jestem:D he, he


Dostałem info/zaproszenie do tych RAH ;) ale to na ten moment dla mnie za dużo  - IMR R1, IMR R1 Zenith, IMR R2, IMR RAH. Z KZ-tami to mogłem sobie ich gonić. Tu nie bardzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, strong6 napisał:

IMR R1, IMR R1 Zenith, IMR R2

 

Poproszę o bezpośrednie porównanie, jak masz je wszystkie na raz i już ogarniesz R2.

 

3 minuty temu, strong6 napisał:

Mnie z opisów wynikło, że powinny mi spasować różowe.

 

Kochanie, to który kupujemy samochód? Wszystko jedno ale podoba mi się ten czerwony ...:P

 

7 minut temu, wegiel21 napisał:

Przecież na czarnych one tak walą basem że aż jest to wynaturzone .... 🤔

 

Na stokowym kablu, z zamkniętymi komorami i na lekkim kacu, to całkiem możliwe.

1 minutę temu, StAc napisał:

Jak można było ominąć nowy album Taylor Swift!

 

2019_08_29_14.58.45.jpg

 

No z jakim żalem. ;)

Taylor Swift to bym nie ominął😍 ale jej album to szerokim łukiem raczej.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chico99 napisał:

Ile razy mam pisać, czarne, czarne i jeszcze raz CZARNE ... :D

Na kablu Forza hybryda, dap Sony wm1a a kaca brak, ale o gustach podobno się nie rozmawia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na giełdzie R2 za 1200 zł od Kolegi [mention=61976]Eldamari[/mention]. Brać, bo w takiej cenie sam się zastanawiam nad drugą parą Nie pożałujecie!

Jakie różnice vs R1Z?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności