Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanclub IMR Acoustics


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Co do R1 Zenith. Miał ktoś z was styczność z nimi oraz Ikko OH10 i mógłby mi je porównać? Zastanawiam się nad kupnem którychś z tej pary ale nie mogę się zdecydować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Nicodem napisał:

225 funtów + ship

Fajna cena, gdybym już nie miał, to bym brał. Im dłużej słucham tego modelu, tym bardziej mi się podoba, dzisiaj w końcu spędziłem z nimi kilka konkretnych godzin i naprawdę mi leżą.

 

Godzinę temu, Eldamari napisał:

Róż w sosie z zieleni, smakuje całkiem nieźle. Wcześniejsze opcje wydają mi się zbyt mocno przyprawione na basie.

Zielony dół czy góra? Ja kulinarnie cienki jestem, także muszę dopytać co jest sosem a co głównym daniem :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Najner napisał:

Zielony dół czy góra? Ja kulinarnie cienki jestem, także muszę dopytać co jest sosem a co głównym daniem :P 

 :-)

różowe amore na dole, zielony napalony u góry

 

 - u mnie na razie 50h - spore i korzystne zmiany w tym czasie. Jeżeli będą dalej się tak szlifować (minimalne 100h) to będę pod prawdziwym wrażeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eldamari napisał:

u mnie na razie 50h - spore i korzystne zmiany w tym czasie. Jeżeli będą dalej się tak szlifować (minimalne 100h) to będę pod prawdziwym wrażeniem. 

 

Moje grały samotnie pięć dni bez przerwy - odpaliłem je dzisiaj w biurze i jestem mega zadowolony, ta średnica jest naprawdę bardzo dobra. Jutro spróbuję się pobawić troszkę filtrami, dzisiaj praktycznie tylko czerwony bas i zielone soprany, ale i tak nawet bez większego grzebania bardzo mi siedzą. Jaram się, bo nie sądziłem, że coś mnie będzie bawiło bardziej niż R1.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te tanie planary? Myślałem, że te drogie 2000/3000$ miały być jako pierwsze...

(ok to są hybrydy - Planar magnetic driver to create a triple hybrid that combines a beryllium composite dynamic, piezo electric transducer and a Planar magnetic driver)

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, all999 napisał:


 

 


O, stary, sprawdzony sposób Boba.

Tak tylko przypomnę.

 

 

 

 

 

 

 

cholera wrzucają tego linka tutaj miałem takie samo pierwsze skojarzenie, ale mnie sobie ciężko wyobrazić, że ktoś robi przekręt na pół miliona plnów i nie idzie siedzieć.. dla mnie to jest jakiś absurd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, czaps napisał:

 

 

 

cholera wrzucają tego linka tutaj miałem takie samo pierwsze skojarzenie, ale mnie sobie ciężko wyobrazić, że ktoś robi przekręt na pół miliona plnów i nie idzie siedzieć.. dla mnie to jest jakiś absurd...

Im większy przekręt tym większa szansa że nie idzie się siedzieć tak to już się na tym Świecie działo, dzieje i dziać będzie... a Ty weź ukradnij rower i daj się złapać 🤔😁

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie rzucał kamieniami w Boba (ale też nie będę go bronił), tam w tle jest jakiś proces sądowy, gdzieś na hedfaju mi się przewinęło. Faktycznie Bob był 'twarzą' Trinity, ale ciężko jest stwierdzić z zewnątrz ile związku miał z samym przekrętem. Tam poszedł jakiś pozew zbiorowy i wydaje mi się, że gdyby to było taki proste, jak mówi badguy, to gość nie mógłby sprzedawać pod swoim nazwiskiem w IMR i nie ponieść konsekwencji. Poczekamy, zobaczymy, ale oczywiście rozumiem użytkowników, którzy omijają zakupy w IMR z powodu bajzlu z Trinity. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ja bym nie rzucał kamieniami w Boba (ale też nie będę go bronił), tam w tle jest jakiś proces sądowy, gdzieś na hedfaju mi się przewinęło. Faktycznie Bob był 'twarzą' Trinity, ale ciężko jest stwierdzić z zewnątrz ile związku miał z samym przekrętem. Tam poszedł jakiś pozew zbiorowy i wydaje mi się, że gdyby to było taki proste, jak mówi badguy, to gość nie mógłby sprzedawać pod swoim nazwiskiem w IMR i nie ponieść konsekwencji. Poczekamy, zobaczymy, ale oczywiście rozumiem użytkowników, którzy omijają zakupy w IMR z powodu bajzlu z Trinity. 


Jest więcej faktów, o których już tu nie będę pisał, kto chce, znajdzie, a mało kogo to u nas obchodzi. Ważne, że robi gość fajne słuchawki.

Dopóki nie masz wyroku, to możesz sobie zakładać kolejne firmy i robić co chcesz.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo w USA mówi: dopóki nie udowodniono winy jesteś nie winny i ja tak traktuje sprawę z Bobem, tak osobiście, a nie zgodnie z tym co mówi prawo, może są to oszczerstwa z niewiadomych przyczyn, może nie, pożyjemy zobaczymy, a moje zenity grają świetnie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bob ponownie obniżył cenę b stocku r1 zenith. Czuję się trochę zrobiony w konia bo wychodzi prawie 200 zł różnicy i jak dostanę swoją parę i mi się spodoba to chyba ją zwrócę i zamówię po niższej cenie... 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, vievsoniccc napisał:

Co sadzicie o tych sluchawkach, w teorii, w zapowiedziach, maja byc lepsze od ATEN? Czy tez maja tak slabo izolowac jak one, wedlug ich budowy?

 

W zasadzie nikt o nich nic nie wie, do znanego układu ma zostać dołożony planar. Wygląda na to, że nie będą tak otwarte jak Ateny, które w zasadzie z tyłu przetwornika mają jedynie siateczkę, więc powiny izolować trochę lepiej, ale na cuda też bym nie liczył - IMR nigdy nie izolowały zbyt dobrze. Bob jest fanem otwartego grania i tak stroi słuchawki, żeby przetwornik miał czym oddychać (stąd też widać otwory na obudowie RAH.

Do IMR R2 wrzuciłem dzisiaj srebrny kabel zbalansowany od IMR R1 - delikatnie je wyostrza w wyższej średnicy, trochę przyśpiesza. Skoku jakościowego w dźwięku w porównaniu do stocka zbalansowanego dodawanego do IMR R2 nie ma, jest po prostu troszkę inaczej. Ktoś na headfaju podpinał do R2 droższe kable Rhapsodio i przyciemniały brzmienie, więc zakładam, że dźwiękowo kabel dodawany do R2 jest dobrej jakości.

 

3 minuty temu, pawelekdabek napisał:

Bob ponownie obniżył cenę b stocku r1 zenith. Czuję się trochę zrobiony w konia bo wychodzi prawie 200 zł różnicy i jak dostanę swoją parę i mi się spodoba to chyba ją zwrócę i zamówię po niższej cenie... 

Kolego, ceny cały czas się zmieniają i lecą w dół, jak kupisz samochód w salonie i za miesiąc jest wyprzedaż, to masz wyrzuty sumienia? ;) Jakbym ja kupil Zenithy w dobrej cenie, to bym się z tego cieszył, a nie kalkulował i się zamartwiał, że kilka dni później ktoś wrzucił na giełdę w niższej cenie ;) Ale może to tylko ja.

Edytowane przez Najner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wfmsiekierka napisał:

Może ktoś mi wyjaśnić jaka jest różnica pomiędzy IMR R1 Zenith, a IMR R1 Zenith b stock? Oczywiście oprócz ceny.

B-Stock to między innymi słuchawki po zwrocie konsumenckim (IMR przyjmuje zwroty bez problemu) albo z delikatnymi śladami używania (ryski na kopułkach itp.). Niczym innym się nie różnią, zestaw jest ten sam, czyli znajdziesz tam wszystkie tipsy, filtry itp. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B-Stock to między innymi słuchawki po zwrocie konsumenckim (IMR przyjmuje zwroty bez problemu) albo z delikatnymi śladami używania (ryski na kopułkach itp.). Niczym innym się nie różnią, zestaw jest ten sam, czyli znajdziesz tam wszystkie tipsy, filtry itp. itd.
Dzięki za wyjaśnienie.
Wygląda jak dobry dil, ja kupiłem nowe Zenith i myślę że w przyszłości gdy przyjdzie mi do głowy kupno innych słuchawek od Boba mocno się zastanowię czy nie poczekać na b stock

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wfmsiekierka napisał:

Wygląda jak dobry dil, ja kupiłem nowe Zenith i myślę że w przyszłości gdy przyjdzie mi do głowy kupno innych słuchawek od Boba mocno się zastanowię czy nie poczekać na b stock

Tak, zdecydowanie warto. Ostatnio były do nabycia R2 po zwrotach w idealnym stanie, tańszę jakoś o ponad 100 funciaków od nówek. Mega dobry deal, ale chyba nikt od nas się nie skusił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Najner said:

W zasadzie nikt o nich nic nie wie, do znanego układu ma zostać dołożony planar. Wygląda na to, że nie będą tak otwarte jak Ateny, które w zasadzie z tyłu przetwornika mają jedynie siateczkę, więc powiny izolować trochę lepiej, ale na cuda też bym nie liczył - IMR nigdy nie izolowały zbyt dobrze. Bob jest fanem otwartego grania i tak stroi słuchawki, żeby przetwornik miał czym oddychać (stąd też widać otwory na obudowie RAH.

Do IMR R2 wrzuciłem dzisiaj srebrny kabel zbalansowany od IMR R1 - delikatnie je wyostrza w wyższej średnicy, trochę przyśpiesza. Skoku jakościowego w dźwięku w porównaniu do stocka zbalansowanego dodawanego do IMR R2 nie ma, jest po prostu troszkę inaczej. Ktoś na headfaju podpinał do R2 droższe kable Rhapsodio i przyciemniały brzmienie, więc zakładam, że dźwiękowo kabel dodawany do R2 jest dobrej jakości.

 

Kolego, ceny cały czas się zmieniają i lecą w dół, jak kupisz samochód w salonie i za miesiąc jest wyprzedaż, to masz wyrzuty sumienia? ;) Jakbym ja kupil Zenithy w dobrej cenie, to bym się z tego cieszył, a nie kalkulował i się zamartwiał, że kilka dni później ktoś wrzucił na giełdę w niższej cenie ;) Ale może to tylko ja.

 

Czyli wnetrze, bebechy w RAH beda sie roznic od bebechow R1 zenith? Beda mialy lepsze podzespoly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności