Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fanclub IMR Acoustics


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wfmsiekierka napisał:

Co szanowne grono powie o tym kablu?

US $35.60 68%OFF | Yinyoo 7N czystego srebra kabel 2.5/3.5/4.4mm zrównoważony kabel ze złączem MMCX/2pin złącze dla LZ a4 A5 Sony KZ ZS10 AS10 BA10 ZST C16
https://s.click.aliexpress.com/e/cKS121G4

 

Szanowne grono powie, że jak kupisz ten kabelek to weź od razu do kompletu jakieś KZ-y.

Te 2-piny są w wersji 0,75mm i będą wypadać z gniazd IMR-ów(0,78mm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chico99 dziękuję za zaproszenie do klubu i zarazem pozdrawiam wszystkich użytkowników tych doków:D

Miałem trochę opory...... byłem ciekaw, czy dobrze będą leżały, a tu okazało się, że leżą świetnie! 

Miałem ich nie ruszać, bo kabel zbalansowany od razu wysłałem do smoka w celu naprawy, lub ewentualnej modyfikacji. 

Wszyscy pisaliście o fatalnym stockowym przewodzie, nie mam na razie żadnego porównania, ale jakoś ciasno było w pierwszej chwili i dziwna średnica trochę chlodnawa. 

Nie wiem może z dx 90 tak grają, ale bas rewelacja! 

Jak Jimmy zrobi kabelek, to będę wiedział więcej. 

Zastanawiam się jak by się zagrały z ibasso dc01 - nie ukrywam, że trochę czaję się na niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szugary68 napisał:

@chico99 dziękuję za zaproszenie do klubu i zarazem pozdrawiam wszystkich użytkowników tych doków:D

Miałem trochę opory...... byłem ciekaw, czy dobrze będą leżały, a tu okazało się, że leżą świetnie! 

Miałem ich nie ruszać, bo kabel zbalansowany od razu wysłałem do smoka w celu naprawy, lub ewentualnej modyfikacji. 

Wszyscy pisaliście o fatalnym stockowym przewodzie, nie mam na razie żadnego porównania, ale jakoś ciasno było w pierwszej chwili i dziwna średnica trochę chlodnawa. 

Nie wiem może z dx 90 tak grają, ale bas rewelacja! 

Jak Jimmy zrobi kabelek, to będę wiedział więcej. 

Zastanawiam się jak by się zagrały z ibasso dc01 - nie ukrywam, że trochę czaję się na niego. 

 

Aaaa, kupiłeś od razu z hybrydą farciarzu ...👍

 

Imo dx90 chyba będzie lepszym partnerem, z całym szacunkiem do DC-01. Mam go i doceniam jak gra.

Musisz koniecznie odsłuchać wszystkie filtry. Ja, chyba jako jedyny na forum, słucham z czarnymi i jaram się basem,

który w IMR-ach, na czarnych filtrach, jest niespotykany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chico99 napisał:

chyba jako jedyny na forum, słucham z czarnymi

Już nie:D.... wczoraj pod wieczór przeleciałem wszystkie filtry i czarne najbardziej mi podeszły zwłaszcza, że jest w nich fajne czarne tło. 

Będę eksperymentował, bo @Loke13 dał mi zapas tipsów chyba na 10 lat, za które jestem wdzięczny. Chciałbym IMR wykorzystać na maxa, bo mają ogromny potencjał-tak myślę.

W końcu porządne doki do elektroniki:)

Dobrze, że wtedy wpadłem na ten wątek... czasem jednak warto zatrzymać się na Forum trochę dłużej niż zwykle. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, chico99 napisał:

 

Podejrzewam, że to część moich zapasów. Podzieliłem się z Loke. No chyba, że on dodał jeszcze coś od siebie he, he:D

Dodał, dodał, ale część zapasów pochodzi od Ciebie 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jesteście świadomi kogo wspieracie kupując te doki...

edit: jednak jesteście 😅

 

 

 

Edytowane przez Weird_O
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wfmsiekierka napisał:

Nie kupuj, ja kupiłem i jestem zadowolony.
A tak na uboczu, kolega to święty?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

A ja kupiłem i puściłem dalej😉. Nie trzeba być, świętym. Wystarczy być uczciwym😋

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2018 o 09:49, mykupyku napisał:

może powtórzę w skrócie:

 

Bob to krętacz

 

Bob potrafi zrobić świetne słuchawki

 

nie kupujemy u Boba, a u bigmarasa, czyli lipy nie będzie

 

 

a wracając do słuchawek...

 

bardzo ciekawa konstrukcja, a wyglądają jak produkt z epoki steampunku

Nic dodać, nic ująć. Moze poza faktem ,że oprócz wyglądu też ciekawie brzmią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, all999 napisał:
4 minuty temu, Eldamari napisał:
5tysięcy przy 750zł to jak ... to ja poproszę karton emoji6.png
 
Jakby był kolegą to by chociaż napisał, że to dobrze grający karton.

Nie pomyliłeś się o tysiąc?

Wyprzedaże na IMR które ostatnio miały miejsce sprawiają, że regularna cena nie jest absolutnie żadnym punktem odniesienia. I mówiąc szczerze, jestem w "lekkim" szoku, że coś takiego miało miejsce. To tak, jakby Empire zaczął sprzedawać Vantage po 2-2,5 tysiąca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Wyprzedaże na IMR które ostatnio miały miejsce sprawiają, że regularna cena nie jest absolutnie żadnym punktem odniesienia. I mówiąc szczerze, jestem w "lekkim" szoku, że coś takiego miało miejsce. To tak, jakby Empire zaczął sprzedawać Vantage po 2-2,5 tysiąca.

 

Ja widzę w sklepie cenę 1699. Idąc za Waszym przelicznikiem to EE też nie będą kosztowały 5k default_smile.png

 

A co do IMR, to przecież Bob znany jest z kontrowersyjnych decyzji.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem się do B-stock, przyznaję - ale też nie bez powodu. Zresztą A-Stock, też leci zazwyczaj za połowę ceny. 

Obok polityki finansowej IMR trudno przejść obojętnie. Szanuje ich produkty, które w cenie z promocji są wręcz genialne. Niemniej, mi też jest trudno zrozumieć co tam się dzieje - istnienie tej "ciągłej" wyprzedaży jego słuchawek, które zostały wypuszczone jakoś pół roku temu. Co rzut to taniej. 

 

IMR dał mi jasny przykaz: jeśli nie chcesz być nabity w butelkę - poczekaj. Inaczej, z każdym tygodniem twoje słuchawki stają się połowę tańsze 😄

Wybitny, szalony konstruktor 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trinity owaliło ludzi na kasę. Ile w tym winy Boba nie wiem, ale słuchając Zenithów jestem przekonany że mógłby zawodowo mordować niemowlaki a i tak bym je kupił.

Edytowane przez StAc
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności