Skocz do zawartości

Fanclub IMR Acoustics


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Słucham otwartych. Narazie bawię się filtrami. Czarne zbyt basowe ale ten bas jest takiej jakości ze klękajcie narody, na niebieskich ilość basu mi się najbardziej podobała ale wysokich stanowczo za dużo. Obecnie mam różowe, niby balans idealny ale wiedząc jak te słuchawki potrafią reprodukować bas aż szkoda ze jest go mniej. Chyba muszę szukać dalej.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się znajdzie pożyczę na odsłuch r1z kompletem filtrów w zamian oferuje na tyle samo czasu kabelek 8 żył 75% miedzi 25% srebra oparty na kablach FAW pod iemy.

Wtyk sony 4.4 + adapter do 3.5

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2019 o 06:44, requal napisał:

Weszła wyprzedaż na R1Z, cena zmienia się po dodaniu do koszyka na 275 GBP

 

Przecena działa także na B-Stock używki, które kupiłem właśnie za 145 GBP ~700 zł.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Najner napisał:

 

Świetna cena. Szkoda, że nie mają już zwykłych R1.

Za takie pieniądze chętnie bym podstawkę sprawdził. Opiszę ktoś czym się różni ich brzmienie?

Edytowane przez StAc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Zenithy grają ciutkę mniejszą sceną, trochę bardziej do głowy. R1 są bardziej konturowe i agresywne, Zenithy bardziej płynne. W Zenithach coś mi nie pasowało w wyższej średnicy/sopranach, np. talerze miały taką nienaturalną, metaliczną manierę, ale może to wina mojego źródła albo słuchu ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Najner napisał:

Dla mnie Zenithy grają ciutkę mniejszą sceną, trochę bardziej do głowy. R1 są bardziej konturowe i agresywne, Zenithy bardziej płynne. W Zenithach coś mi nie pasowało w wyższej średnicy/sopranach, np. talerze miały taką nienaturalną, metaliczną manierę, ale może to wina mojego źródła albo słuchu ;)

Tak było chyba, że nie tylko z Twoim słuchem jest coś nie tak ;) Bo ja miałem identyczne wrażenie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach testowania, aż żal było je pakować do pudełka. Przynajmniej miałem okazje wyrobić własne zdanie na ich temat, sprawdzić komfort oraz filtry.

I gdy już myślałem ze będę musiał się poddać i zmieniać je co gatunek muzyczny , to w końcu strzał w 10 i to na najmniej spodziewanym kolorze.

Rewelacyjne doki o świetnej opłacalności. Podchodziłem z wielka niepewnością czy manufaktura brytyjska faktycznie może zrobić słuchawki na takim poziomie jak są opisywane w recenzjach, ale już po pierwszych nutach ich wow factor dał o sobie znać, noga sama chodziła w rytm muzyki, a detaliczność średnicy podkreślała rewelacyjne sq. O basie nie pisze bo napisano już chyba wszystko, ciężko o lepszy, ja przynajmniej takiego nie słyszałem nawet w Elearach. Góra i scena poprawne, za to głębia rewelacyjna. 

Tyle pierwszych wrażeń.

Kabel do wywalenia przez okno, aż mi przypomniał o drutach Audioquest Nighthawk Carbon.

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Palpatine napisał:

Ja bym chyba jednak dla nich szukał jakiegoś neutralnego źródła. Ale to kwestia preferencji.

Co byś polecił?

38 minut temu, Palpatine napisał:

 

Jakie tipsy pianki Wam najlepiej graja z Zenith? 

U mnie tradycyjnie, Final E ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności