Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audio-Technica MSR7 - jakie pady


zieloczek100

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

W moich MSR7 w całości odeszła ekologiczna skóra, i muszę kupić nowe pady.

Widziałem na ebay po 7-8USD, nie wiem czy są to zamienniki dobrej jakości, ktoś z Was testował?

 

Lub może jakaś inna propozycja padów pasujących do MSR7 ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są zamienniki chińskie, dobrej jakości, chociaż gorsze od oryginałów. Oryginalne zamienniki też da się kupić - to będą na ebayu te drogie i z wysyłką z Japonii. Ewentualnie zgłosić się do dystrybutora, zwykle nie ma problemów z częściami do słuchawek AT.

Z innych padów pasują oczywiście HM5, aczkolwiek ja ich brzmieniowo nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne na brytyjskiej stronie AT kosztują 35 funtów. Za dwie sztuki dodam, żeby złagodzić wstrząs. Wątpię, by dystrybutor sprowadził je do Polski w niższej cenie. Obawiam się, że wprost przeciwnie.

Kupiłem chińskie za kilka dolarów na eBayu. Poza brakiem oznaczeń L R i nieco innym kolorze tkaniny osłaniającej przetwornik nie w sposób doszukać się różnic. Pianka reaguje na nacisk i temperaturę identycznie.  

PS. Po jakim czasie i natężeniu użytkowania posypała Ci się ta "skóra"?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tarant napisał:

Oryginalne na brytyjskiej stronie AT kosztują 35 funtów. Za dwie sztuki dodam, żeby złagodzić wstrząs. Wątpię, by dystrybutor sprowadził je do Polski w niższej cenie. Obawiam się, że wprost przeciwnie.

Kupiłem chińskie za kilka dolarów na eBayu. Poza brakiem oznaczeń L R i nieco innym kolorze tkaniny osłaniającej przetwornik nie w sposób doszukać się różnic. Pianka reaguje na nacisk i temperaturę identycznie.  

PS. Po jakim czasie i natężeniu użytkowania posypała Ci się ta "skóra"?

 

35 funtów to spora część ceny zakupu używanych słuchawek.

Zaczęły się sypać już nieco po roku, przy blisko 2 latach odeszła duża część "skóry", natomiast teraz 2,5 roku mam jedynie gąbeczki pokryte materiałem.

Na górnej części pałąka też jest ten "super" materiał i niestety ten też zaczął się sypać już jakiś czas temu. Podejrzewam, że za jakiś czas będę musiał znaleźć kogoś kto obszyje mi tą część skórą, lub nauczyć się żyć z takimi słuchawkami. 

 

Podeślesz mi na PW aukcje gdzie kupiłeś swoje? też zamówię : )

 

PS. Sposób w jaki grają te słuchawki urzekł mnie od samego początku, dzisiaj to już ponad 2 lata, i pierwszy raz nie mam ciśnienia aby zmienić słuchawki na coś innego ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem, sprzedawca nazywa się dailywarecenter. Aktualnie sprzedaje za 9,28 USD z wysyłką. Oprócz niego jest kilkadziesiąt sklepów gigantów, posługują się nawet tymi samymi zdjęciami. Byłem zaskoczony, bo przesyłka doszła w nieco ponad tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności