Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki wokółuszne do 350zł


SenseiM

Pytanie

Witam.

Z racji tego, że nie udało się naprawić moich Hyperx Cloudów (byłem z nich bardzo zadowolony) poszukuje nowych słuchawek. Dostanę 250zł zwrotu, a nowe Cloudy zaczynają się od 300zł, więc pomyślałem, że zrobię upgrade.

 

Szukam słuchawek wokółusznych, z podobnym brzmieniem i tak wygodnych jak Cloudy. Używane będą do filmów, muzyki (głównie elektroniczna, rock, czasami pop) i gier.

 

Posiadam kartę dźwiękową Asus Xonar DG.

 

Kiedyś używałem Superluxów HD669 - z dźwięku byłem zadowolony, ale strasznie mnie uciskały. Mam dużą głowę i noszę okulary. Posiadam również słuchawki Bluedio T4s. Do telefonu są OK, ale do komputera (po kablu) po chwilowej przesiadce z Cloudów są średnie.

 

Proszę o propozycje - budżet 350zł +- 50zł. Jeśli nic lepszego dla mnie się nie znajdzie to czy najlepszym wyborem nie będzie dołożenie do nowych Cloudów I lub II?

 

 

EDIT: Zapomniałem dodać, że słuchawki mają być zamknięte

Edytowane przez SenseiM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

To może Bosshifi B8 ci spasują 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pogadaj z @Vaiet na pewno się dogadacie:)

 

 

2 godziny temu, SenseiM napisał:

Szukam słuchawek wokółusznych, z podobnym brzmieniem i tak wygodnych jak Cloudy. Używane będą do filmów, muzyki (głównie elektroniczna, rock, czasami pop) i gier.

Powyższa oferta powinna ci pasować

Imo cena super:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W sumie miałem odwrotnie, Cloudy dla mnie były za małe nawet rozsunięte na maxa. Z kolei mam 668b w którym pałąk wygląda na ten sam co 669 i mam masę luzu :D  Poczytaj o Sennheiser HD380. Cloud 2 nie kupuj, to to samo co jedynki tylko z dźwiękówką którą już masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, Jaro54 napisał:

To może Bosshifi B8 ci spasują 

Wolałbym coś z Polski - szybciej dostanę i gwarancja będzie.

 

2 godziny temu, gumiak9 napisał:

W sumie miałem odwrotnie, Cloudy dla mnie były za małe nawet rozsunięte na maxa. Z kolei mam 668b w którym pałąk wygląda na ten sam co 669 i mam masę luzu :D  Poczytaj o Sennheiser HD380. Cloud 2 nie kupuj, to to samo co jedynki tylko z dźwiękówką którą już masz.

Trochę za drogie te Sennheisery ?

2 godziny temu, chico99 napisał:

Pogadaj z @Vaiet na pewno się dogadacie:)

 

 

Powyższa oferta powinna ci pasować

Imo cena super:)

Ciekawe słuchawki :D Perul to jakiś forumowy mistrz modowania? :v Jak z trwałością jego prac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mody są proste. Najczęściej kwestia modyfikowania wygłuszenia w muszlach. Człowiek zna się na rzeczy i potrafi czynić cuda :) Nazywanie go mistrzem modowania w sumie ma sens, bo sam opracował kilka modów do słuchawek, którymi dzielił się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności