Jump to content

Słuchawki - Naprawa Jacka - Wymiana "Pałąka" ? :)

Recommended Posts

Dzień dobry,

Szukam kogoś, najlepiej we Wrocławiu kto chciałby zająć się naprawą moich słuchawek,

są ze mną od kilku lat, i nabrałem już do nich sentymentu.

Przy okazji to był jeden z wyższych modeli tego producenta z tamtego okresu więc mam nadzieje ze uda się przeprowadzić reanimacje :)

Pałąk był zapożyczony ze słuchawek stelseries, pady z beyerdynamics'ow (może dałoby radę zrobić przeszczep także z tej rodziny słuchawek ? :)_)

niestety skończył swój żywot i jego czas nadszedł,

Interesuje mnie wymiana na może coś bardziej trwałego, 

przy okazji luty w jacku chyba zaczynają puszczać ;)

Czy ktoś z Was jest może zainteresowany ?.

Pozdrawiam serdecznie,

K.

IMAG1789.jpg

IMAG1790.jpg

IMAG1791.jpg

IMAG1793.jpg

Powinno dać radę wstawić kolejny pałąk od Siberii - używane są w przystępnych cenach.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By bols244
      Sony MDR-XB1000 Cena: 1700zł
      https://allegrolokalnie.pl/oferta/sony-mdr-xb1000

Akceptuje jak najbardziej odbiór osobisty jak i wysyłkę kurierem czy paczkomatem.
      Koszt wysyłki to 20zł

Wszelkie dodatkowe informacje oraz zdjęcia są zamieszczone na portalu aukcyjnym do którego załączam link.
      Nie widzę potrzeby przepisywania opisu czy wstawiania tych samych zdjęć.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dzwoń na numer podany w aukcji.
    • By Suszec
      Sprzedam DAPa Sony. Model ZX300A. Zakupiony w 2018 na Joybuy. W zeszłym roku polski serwis Sony wymienił w nim baterię na nową. Na rogach urządzenia widoczne są niewielkie wgniecenia w obudowie (widoczne na załączonych foto). Ekran bez rys. Sprzęcik oczywiście w pełni sprawny i pięknie brzmiący. Rozstaję się z nim, bo ostatnio jednak więcej zdarza mi się słuchać w warunkach domowych, a w podróży telefon w pełni wystarcza.

Sprzęt w oryginalnym opakowaniu z kablem. Dołączam również kartę pamięci SanDisk Ultra 128GB.

Cena jaka mnie interesuje: 1200 PLN + KW SPRZEDANY

Odbiór osobisty możliwy w Konstancinie-Jeziornie.

• By _deJay
      Z moich MSR7 od pewnego czasu odchodzi skóra z pałąka i padów. Pady udało mi się wymienić na całkiem niezłe chińskie zamienniki, do pałąka kupiłem materiałową nakładkę. (coś w ten deseń)
      Założenie nakładki niestety mocno odbija się na wygodzie użytkowania.
      I tu pojawia się moje pytanie, czy we Wrocławiu jest gdzieś możliwość wymiany obicia pałąka?
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy