Kuba1994 Posted May 20, 2018 Report Posted May 20, 2018 Dzień dobry, Szukam kogoś, najlepiej we Wrocławiu kto chciałby zająć się naprawą moich słuchawek, są ze mną od kilku lat, i nabrałem już do nich sentymentu. Przy okazji to był jeden z wyższych modeli tego producenta z tamtego okresu więc mam nadzieje ze uda się przeprowadzić reanimacje :) Pałąk był zapożyczony ze słuchawek stelseries, pady z beyerdynamics'ow (może dałoby radę zrobić przeszczep także z tej rodziny słuchawek ? :)_) niestety skończył swój żywot i jego czas nadszedł, Interesuje mnie wymiana na może coś bardziej trwałego, przy okazji luty w jacku chyba zaczynają puszczać ;) Czy ktoś z Was jest może zainteresowany ?. Pozdrawiam serdecznie, K. Quote
Perul Posted May 21, 2018 Report Posted May 21, 2018 Powinno dać radę wstawić kolejny pałąk od Siberii - używane są w przystępnych cenach. Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.