Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SHMCI


BitWolf

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję ostatnio swój pierwszy odtwarzacz muzyczny do basowych słuchawek VModa M100. Patrząc po ofertach XDuoo na AliExpressie natknąłem się na firmę o której nigdy nie słyszałem, SHMCI. Oferują oni model C6. Prawdopodobnie jest to DAP z USB-C. Przyjmuje on praktycznie każdy format plików, posiada duże pokrętło z boku, specka głosi, że wyjście jest Balanced i bateria starcza na jakieś 18 godzin. A to wszystko za... 65$ (16 GB). Niestety w internecie NIE MA NIGDZIE wzmianki o tym odtwarzaczu czy tej firmie. Nic a nic. Ktoś może interesował się tematem?
Link do oferty na Ali:
https://pl.aliexpress.com/item/Portable-Mini-HIFI-Lossless-MP3-Music-Player-HD-DSD-64-256-FLAC-ALAC-APE-Sport-Digital/32862068226.html?spm=a2g17.10010108.1000016.1.6f073f75S3zP38&isOrigTitle=true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tych sreenach to nie wygląda jakoś szałowo. 

Obsługiwane formaty też tyłka nie urywają. 

Chcesz coś do basowych słuchawek? Właśnie trwa preorder na Shanling M0 w audeos.

Ponoć gra neutralnie. M1 dobrze kontrolowała bas(poczytaj wątek) więc można mieć nadzieję, że i M0 będzie tu dobrym towarzyszem dla basowych słuchawek.

Produkt niewiele droższy a gwara w Polsce i solidny producent.

https://audeos.pl/pl/searchquery/Shanling+M0/1/phot/5?url=Shanling,M0

 

EDIT: lub jak lubsz basowo i chcesz dalej podkreślać to brzmienie to zostaje jeszcze fajna opcja typu:

http://www.mp3store.pl/article/fiio-x1-silver-ostatnie-sztuki-ean.6953175760146,2014080986566181005.html 

 

Edytowane przez Binambik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam aż takiej kwoty, na tę chwilę chciałbym wydać maks. 150 zł, jeżelibym miał więcej to pewnie dołożyłbym do Fiio X1 Gen I, używki mi niestraszne, gwarancja mnie nie obchodzi osobiście. Wiem że jest Sansa Clip z Rockboxem ale ona jest tak malutka, że znając mnie to gdzieś ją zgubię. Podesłałem linka do tego bo aż dziwi mnie fakt, że żadne forum chociażby anglojęzyczne się nim nie zainteresowało... Coś tam widziałem ktoś coś tylko wspominał na rosyjskich ale też bez konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się nieźle, jak na tą cenę i chiński produkt niszowy.

Podejrzany jest jednak, brak w opisie, specyfikacji technicznej.

Nie wiadomo co w nim siedzi. Ja bym nie brał.

150,00 to niewiele, przejrzyj nasz komis, może tam coś trafisz.

W tej cenie tylko używka wchodzi w grę.

Na przykład:

Nie żebym polecał, bo nie słuchałem tego grajka. Ale w budżecie się mieścisz:)

Recka też jest spoko.

 

8 godzin temu, BitWolf napisał:

Podesłałem linka do tego bo aż dziwi mnie fakt, że żadne forum chociażby anglojęzyczne się nim nie zainteresowało... Coś tam widziałem ktoś coś tylko wspominał na rosyjskich ale też bez konkretów.

 

Nie dziw się, chińskich dapów, tej klasy, są teraz setki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chico99 napisał:

Nie żebym polecał, bo nie słuchałem tego grajka. Ale w budżecie się mieścisz:)

Recka też jest spoko.

Po dłuższym przeszukiwaniu Allegrów i OLXów w celu znalezienia starych Soniaczy bądź iRiverów czy w ogóle jakiegoś taniego używanego grajka właśnie natrafiłem na podobne oferty Fiio M3. Sprawdziłem funkcje i okazuje się, że to jest to czego potrzebuję. Odczytuje FLACi, jest EQ, ma płynne przejścia między utworami, pokazuje obrazki albumów, wytrzymuje 24 godziny, nie jest AŻ TAKIE małe. Prawdopodobnie w niego będę celował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności