Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio FH5


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, po jakichś 2 godzinach odsłuchu zdałem sobie sprawę, że jednak nie potrafię w nich złapać dobrego seala. Chodź pomimo jego braku i tak jest bardzo dobrze ale izolacja w iemach to dla mnie podstawa. Probowalem wszystkich tipsów, które wcześniej zawsze dawały radę ale z tymi słuchawkami chyba nic nie mogę zrobić, custom tipsy od Custom Art są niewygodne w zakładaniu i chyba jedyne co mi pozostaje to ich (słuchawek) odsprzedanie i zamówienie ciemów. Ale teraz pytanie, które ciemy zagrają lepiej od Fiio FH5 😖

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na piankach też nie miałeś seal'a?
Ktoś na forum pokazywał do FH5 takie ringi na oddalenie gumek. Może ten patent?


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też, swego czasu, w uchu leżały jak odlew. Ale zbyt krótka tulejka powodowała brak szczelności.

Po wielogodzinnej walce z wieloma rodzajami tipsów, dałem sobie spokój.

Do pełni szczęści brakowało niewiele, bo z FH7 nie mam żadnego problemu, a w nich tulejka jest tylko minimalnie dłuższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki oring powinien załatwić sprawę krótkiej tulejki FH5

https://allegro.pl/oferta/oringi-silikonowe-oring-4x1-silikonowy-7461658890?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, chico99 napisał:

U mnie też, swego czasu, w uchu leżały jak odlew. Ale zbyt krótka tulejka powodowała brak szczelności.

Po wielogodzinnej walce z wieloma rodzajami tipsów, dałem sobie spokój.

Do pełni szczęści brakowało niewiele, bo z FH7 nie mam żadnego problemu, a w nich tulejka jest tylko minimalnie dłuższa.

No to ja mam odwrotnie bo  FH7 muszę kombinować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Superata napisał:

U mnie FH5 jak z odlewu ucha :) mam dwóch klientów co robili sobie do tych słuchawek specjalnie customy - same końcówki. Może coś takiego?

Gdzie sobie je zrobili? Swoją drogą jeszcze jakiś czas temu robiłem w Custom Art Tipsy za 189 zł, teraz ich cena wynosi 300 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Superata napisał:

Nie pytałem ale mogę zapytać, ale wiem że wydali ponad 300,  z wyciskami nawet ponad 400  

Jakbyś był tak uprzejmy i zapytał jak z dźwiękiem na tych nakładkach i do kogo one są, ale po cenie przewiduje, że od Custom Art. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pawelekdabek napisał:

Kurde, po jakichś 2 godzinach odsłuchu zdałem sobie sprawę, że jednak nie potrafię w nich złapać dobrego seala. Chodź pomimo jego braku i tak jest bardzo dobrze ale izolacja w iemach to dla mnie podstawa. Probowalem wszystkich tipsów, które wcześniej zawsze dawały radę ale z tymi słuchawkami chyba nic nie mogę zrobić, custom tipsy od Custom Art są niewygodne w zakładaniu i chyba jedyne co mi pozostaje to ich (słuchawek) odsprzedanie i zamówienie ciemów. Ale teraz pytanie, które ciemy zagrają lepiej od Fiio FH5 😖

A SpinFit'y próbowałeś? U mnie załatwiły sprawe, jest idealny seal i komfort. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, neonlight napisał:

A SpinFit'y próbowałeś? U mnie załatwiły sprawe, jest idealny seal i komfort. :)

Zamówiłem, ale wystawiłem FH5 na sprzedaż i może sprawdzę jak przyjdą zanim znajdzie się kupiec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności