Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni nikogo nie zbawią, cena w preorder jest dobra... czasem na fajne rzeczy warto poczekać dłużej... człowiek się potem bardziej cieszy jak je dostanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka dni....oby tak było....bo jak dziś dzwoniłem i pytałem o możliwy termin dostawy to nawet nie było wiadomo czy wogóle dostawa została już wysłana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli tak to słabo. Liczę jednak że MP3Stor da radę... i nas nie zawiedzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cholera mogłem się zapisać... Nie chce być złośliwy ale mam nadzieję że nie każdemu podejdą i znajdę je niebawem w komisie :P Niestety brakuje mi czasu na słuchanie ostatnio i andromedy leżą i tylko o nich myślę... Kupię fiio i znajdę czas aby porównać, może andro pójdą na sprzedaż ale ta ich scena i wokale... kocham je :P Tylko basu brak trochę dla maniaka jak ja... Niestety szkoda z nimi latać po mieście a w domu nie ma kiedy dlatego fiio pewnie słuchałbym częściej :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fh5 Maja więcej basu od andromed i są bardziej analogowe, gładkie i ciemne. Ale akurat zarówno scenę i wokale mają świetne. Nie jest to ten sam poziom co andromedy, oczywiście, ale nie ma ogromnej przepaści. Jest fun.

Edytowane przez rev
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też lubię czekać i cierpliwy jestem. Zgodnie z umową mp3 store ma jeszcze sporo czasu. Realizacja do końca sierpnia.

16 godzin temu, rev napisał:

fh5 Maja więcej basu od andromed i są bardziej analogowe, gładkie i ciemne. Ale akurat zarówno scenę i wokale mają świetne. Nie jest to ten sam poziom co andromedy, oczywiście, ale nie ma ogromnej przepaści. Jest fun.

Andromedy to dla mnie był (i jest) święty gral którego nigdy nie będzie mi dane posiąść. Tym milej czyta mi się takie posty jak ten czy opinie recenzenta, że produkt FiiO nie bije flagowca campfire ale w pewnym sensie nawiązuje z nim walkę. Jeśli słuchawki mi podejdą to pewnie będą moje ostatnie doki na dłuuuugi czas. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja już mam:) Na razie odsłuch tylko z telefonu, ale, zapowiada się zacnie:)

Tapnięte z Notesa numer 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, gentillo napisał:

A ja już mam:) Na razie odsłuch tylko z telefonu, ale, zapowiada się zacnie:)

Z mp3store już przysyłają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgaduje, że z Amazonu albo FiiO AliExpress Store ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Aliexpress:) W cenie takiej jak w przedsprzedaży w mp3store.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podesłałbyś jakieś szczegóły jak z VATem itd.? Nawet na priv:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, gentillo napisał:

Ile czekałeś na przesyłkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

7 dni z czego sam transport to 3 dni.

Generalnie to dla mnie chyba na czas jakiś koniec poszukiwań idealnych słuchawek dokanałowych. Słucham właśnie Lamb of God muzyki można powiedzieć dość gęstej w fakturze. Wszystko jest tak jak powinno być. Nic nie umyka. Każdy instrument ma swoje miejsce i jest wyraźnie słyszalny. Zniknęło to lekkie wyostrzenie na sopranach z F9 Pro. Na tą chwilę jestem zaczarowany.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gentillo napisał:

.Zniknęło to lekkie wyostrzenie na sopranach z F9 Pro.

Dokładnie o to mi chodzi i na to mam nadzieję, też mam F9Pro i to lekkie wyostrzenie czasami daje mi się we znaki.

no cóż muszę czekać na dostawę... zazdoszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

F9 Pro to nadal świetne słuchawki ale FH5 dały mi coś czego szukałem od dawna. Radości że słuchania muzyki. Bez rozpatrywania że być może coś w jakimś elemencie może zagrać lepiej. Mam to gdzieś. Tak jak 20 lat temu słuchając walkmana miałem banan na gębie. Teraz mam to znowu. Stopa sama z siebie podryguje. A gęba się uśmiecha. Właśnie zapodałem Meshuggah czyli naprawdę bardzo gęstą muzę i z jednej strony jest ściana dźwięku (prawidlowo) a z drugiej doskonale da się usłyszeć każdy instrument. Poezja.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, gentillo napisał:

F9 Pro to nadal świetne słuchawki ale FH5 dały mi coś czego szukałem od dawna. Radości że słuchania muzyki. Bez rozpatrywania że być może coś w jakimś elemencie może zagrać lepiej. Mam to gdzieś. Tak jak 20 lat temu słuchając walkmana miałem banan na gębie. Teraz mam to znowu. Stopa sama z siebie podryguje. A gęba się uśmiecha. Właśnie zapodałem Meshuggah czyli naprawdę bardzo gęstą muzę i z jednej strony jest ściana dźwięku (prawidlowo) a z drugiej doskonale da się usłyszeć każdy instrument. Poezja.

Co masz jako źródło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki zbalansowany kabelek byście do nich polecili? Taki maksymalnie wygodny jednocześnie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Bokrug napisał:

Jaki zbalansowany kabelek byście do nich polecili? Taki maksymalnie wygodny jednocześnie :P

http://www.meeaudio.com/CMB-BAL-SET

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ten kabel pewnie nabędę ze względu na uniwersalność. Jednak nie wygląda na wygodny, dość sztywny i żadnego rozwiązania z prowadzeniem za uszami. Chciałbym coś o takim komforcie na jaki wygląda ten oryginalny od FH5. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak, ten kabel pewnie nabędę ze względu na uniwersalność. Jednak nie wygląda na wygodny, dość sztywny i żadnego rozwiązania z prowadzeniem za uszami. Chciałbym coś o takim komforcie na jaki wygląda ten oryginalny od FH5. 

Jest bardzo wygodny, sztywnym bym go nie nazwał. Za uchem też się da. Ale też na tle tego kabla FiiO swoje kosztuje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Bokrug napisał:

Zdecydowanie iBasso Cb12S. Powinien być u nas w oficjalnej dystrybucji w AudioHeaven pod koniec miesiąca. Za 100 dolców mega sprawa. Świetnie brzmi, do tego genialna ergonomia i super wykonanie. No i przejściówka z BAL na SE w zestawie. Porównywane łeb w łeb ze starą hybrydą JD na drucie i różnice były marginalne na korzyść JD, choć ergonomicznie lepsze iBasso :) Ja sam na pewno biorę CB12S do FH5 jak tylko się pojawi.

W dniu 10.08.2018 o 23:32, gentillo napisał:

W tej chwili sluchane z SMSL IQ.

A z Notesem 8 słuchałeś? Gra to chociaż jako tako? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem da się słuchać. Aczkolwiek ja robię mały myk. Jako że używam kabla zbalansowanego a w Note mamy wyjście na zwykłego jacka 3.5 to wykorzystuje dodatkową przejściówkę z 3.5 na 2.5 mm. Najpierw podłączam samą przejściówkę co odpala wzmacniacz w Note w trybie aux i daje zdecydowanie więcej mocy i jakości na wyjściu z telefonu. Note 8 nie byłem w stanie słuchać przy normalnym podłączeniu słuchawek do wyjścia. Przy tym małym myku, do wyjścia na spacer z psem, dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi