Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio FH5


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Ruszył program testów FiiO FH5. Chętni mogą się zgłaszać na forum head-fi. Można dostać słuchawki na niestety tylko 10 dni, po testach podzielić się opinią na forum i nie tylko. Tutaj więcej info https://www.head-fi.org/threads/the-review-tour-of-fiio-fh5-quad-driver-hybrid-in-ear-monitors-starts-now.883136/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio zrobiło nowy podział swoich słuchawek, pojawi się nowy model FA7: "Stands for Balanced Armature earphones; the coming FA7 will be FiiO’s first Quad Balanced Armature IEMs."

źródło: http://www.fiio.net/en/story/667

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

Dlaczego nie dodają balansu do kompletu ?

Mówią że w chwili obecnej musieliby dawać dwa kable zbalansowane: 2,5 i 4,4  - co powoduje wzrost kosztów. 

Chcą dać klientom wybór. Zakładają że wszyscy mają 3,5 mm niezbalansowane wyjście słuchawkowe.

cytat: "Now there are more and more different kinds of balanced connector, so if we put both 2.5/4.4 balanced cable inside the box, the cost will be too high, and if your devices only supports one of the 2.5/4.4, you will waste money for a useless cable. and now the cable is far more expensive than the cable comes with FH1/F9/F9PRO."

źródło: https://www.head-fi.org/threads/fiio-fh5-quad-driver-hybrid-in-ear-monitors.882444/page-12

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

Zapomnieli w opisach o F9, F9 PRO..

Tak zapomnieli... mam nadzieję że to nie oznacza że się z nich wycofują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zmuszą by kupić taki pakiecik :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Albo zmuszą by kupić taki pakiecik :)

osobiście wolę unikać adapterów - zawsze gdzieś je zgubię (schowam)... i nie mogę potem ich znaleźć. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się opanowaćdefault_smile.png Na szczęście. Czekam na jakąś konkretną recenzję. Najbardziej interesuje mnie porównanie do f9pro.

Tapnięte z Notesa numer 8


Ja też się wstrzymałem. Zastanawiam się czy w moim przypadku, przesiadka z KZtów ZS6 na FH5 to nie będzie wyrwanie się z motyką na księżyc F9 Pro też były by dużym przeskokiem (chyba nawet F9). Dylemat miesiąca
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kordal napisał:

Ja też się wstrzymałem. Zastanawiam się czy w moim przypadku, przesiadka z KZtów ZS6 na FH5 to nie będzie wyrwanie się z motyką na księżyc emoji848.png F9 Pro też były by dużym przeskokiem (chyba nawet F9). Dylemat miesiąca emoji849.png

 

To zaszalej i przesiądź się na ZS10.:P

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem ZS10 u znajomego. Dźwięk przyjemny, góra już tak nie "drze japy" jak w ZS6, bas pełniejszy, ale wygoda leży...dawno nie widziałem tak nie wygodnych słuchawek. Szczególnie że mam niezbyt wielkie uszy :/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kordal napisał:

Słuchałem ZS10 u znajomego. Dźwięk przyjemny, góra już tak nie "drze japy" jak w ZS6, bas pełniejszy, ale wygoda leży...dawno nie widziałem tak nie wygodnych słuchawek. Szczególnie że mam niezbyt wielkie uszy :/

To musisz operację plastyczną powiększenia uszu zrobić i po problemach :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli szykują się nowe słuchawki tylko armaturowe....Ciekawe.

Wie ktoś jak wypada połączenie FH5 z X3MKIII ?

Skoro słuchawki niby cieplejsze a grajek bardziej neutralny. Szansa na synergię?

Mam dylemat. Odkładałem na coś Campfire...

Lubię Cohena, jazz i Floydów zdadzą egzamin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2018 o 11:37, Binambik napisał:

Czyli szykują się nowe słuchawki tylko armaturowe....Ciekawe.

Wie ktoś jak wypada połączenie FH5 z X3MKIII ?

Skoro słuchawki niby cieplejsze a grajek bardziej neutralny. Szansa na synergię?

Mam dylemat. Odkładałem na coś Campfire...

Lubię Cohena, jazz i Floydów zdadzą egzamin?

 

Z X5 III jest spoko, o ile będziesz odtwarzał muzykę z foobara2000 - przydaje się mocniejsze zarysowanie dźwięku, charakterystyczne dla tej aplikacji. Słuchawki są lekko ciepłe lub neutralne w zależności od tipsów, nie wymagają specjalnej synergii, byleby źródło nie kasowało subbasu, a FiiO X5 III tego nie robi.

 

Cohen, jazz, Floydzi - jak najbardziej. Kończę test, będzie odniesienie do Campfire Andromeda, Polaris i Comet :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maciux napisał:

 

Z X5 III jest spoko, o ile będziesz odtwarzał muzykę z foobara2000 - przydaje się mocniejsze zarysowanie dźwięku, charakterystyczne dla tej aplikacji. Słuchawki są lekko ciepłe lub neutralne w zależności od tipsów, nie wymagają specjalnej synergii, byleby źródło nie kasowało subbasu, a FiiO X5 III tego nie robi.

 

Cohen, jazz, Floydzi - jak najbardziej. Kończę test, będzie odniesienie do Campfire Andromeda, Polaris i Comet :)

A do F9, FH1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maciux napisał:

 

Tak. Chociaż bardziej do F9 PRO, ale raczej będzie wiadomo o co z tymi FH5 chodzi :)

Dokładnie miałem na myśli F9 PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności