Jump to content
  • Similar Content

• By Nakas14
      Cześć

Posiadam wspomniane słuchawki i kilka niewyjaśnionych z nimi problemów, a wszystko za sprawą prawdopodobnie mikrofonu. Słuchawki są po naprawie (jack), ale poniższe problemy były także przed nią. Słuchawki nie współpracują z żadnym telefonem (nie wykrywa ich), a z moim Xduoo D3 nano działają dobrze tylko dlatego, że przycisk play/pause jest stale wciśnięty przez kawałek plastiku. Inaczej nie słychać części tonów. Do tego z niezrozumiałych przyczyn, nie działają z rozdzielaczem mini jack - ostatnio, gdy starałem się z dziewczyną obejrzeć tak film w czasie podróży, u niej było wszystko ok, u mnie pozornie też, ale kompletnie nie było słychać dialogów. Uprzedzając pytania, sprawdzaliśmy na obydwu jackach. Wie ktoś w jaki sposób mogę usunąć ten mikrofon, w inny sposób niż go całkowicie odcinając i lutując przewody ze sobą? Opcja płatnej naprawy także wchodzi w grę, jeśli ktoś byłby chętny się podjąć. Mogę wysłać pocztą lub lokalnie (Kraków). 

• By Superata
      Przyszedł czas na kolejna premiera od FiiO 
      Witamy FiiO M11 i zaczynamy preorder

Zapisy do 30 kwietnia - lista w tym temacie. 
      W tym czasie produkt wyląduje na stronach naszego sklepu online. Link pojawi się w tym temacie. Wtedy zamawiamy normalnie wpisując w uwagach hasło: Preorder i podając swój nick z forum. Czekamy do odpowiedzi zwrotnej ze zmiana ceny i realizujemy płatność. Obowiązują zasady preorderu. 

Wpłaty do 10 maja.
      Dostępność/realizacja: 2 polowa maja

Cena regularna:  2399 PLN
      Cena Promo: 1750 PLN + ewentualna przesyłka.

Lista:
      1-
      2-
      3-

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy