Skocz do zawartości

Fiio FH5


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, stockowy kabel robi krzywdę tym słuchawkom. Wydaje się że FH5 były strojone pod kabel C, a dla obniżenia ceny i aby zarobić na dodatkowym akcesorium dany był B do zestawu.
Stosuje ten kabel z FH7 i na pierwszy rzut ucha pasuje mi chyba nawet bardziej niż wersja D. Aczkolwiek wymaga to jeszcze badań bo LC-4.4D mam dopiero od wczoraj.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.07.2019 o 08:43, gentillo napisał:

Stosuje ten kabel z FH7 i na pierwszy rzut ucha pasuje mi chyba nawet bardziej niż wersja D. Aczkolwiek wymaga to jeszcze badań bo LC-4.4D mam dopiero od wczoraj.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

I jak fh7 grają z lc-4.4D? Lepiej niż na lc.C?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, gentillo napisał:

Jak dla mnie za sucho. Co prawda minimalnie bardziej przestrzennie i z bardziej rozciagnietą górą. Ale ostatecznie więcej radości daje mi wersja C. Czysto technicznie D jest troszeńkę lepszy ale moje uszy wolą C emoji3.png

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Ten kabelek C jest faktycznie całkiem niezły. Dziś podłączyłem do Campfire IO, ktore mają kabelki litz i muszę przyznać, że podoba mi się bardziej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Próbował ktoś z was używać Custom Tipsów z nimi? Widziałem, że budowa tulejki nie sprzyja im ale bardzo mnie to interesuje czy może komuś się udało założyć i korzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2019 o 20:51, pawelekdabek napisał:

Próbował ktoś z was używać Custom Tipsów z nimi? Widziałem, że budowa tulejki nie sprzyja im ale bardzo mnie to interesuje czy może komuś się udało założyć i korzystać?

Zacznij od zapytania czy pod fh5 któraś z firm zrobi customtipsy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2019 o 19:41, gentillo napisał:

Sorry, pomylało mi się. Zrobiłem je jak już miałem FA7. Używałem z FA7 a obecnie z FH7. Używa się ich ok.

 

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Nie wypada z tulejki? Bylem niedawno w Custom Art i rozmawialem z Piotrem na temat tipsow do FH7 i odradzal mowiac ze moga sie ledwo trzymac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/3/2019 at 5:40 PM, retter said:

Zacznij od zapytania czy pod fh5 któraś z firm zrobi customtipsy.

Da się w CustomArt na pewno bo moje pierwsze zlecenie u nich było właśnie na nie. Potem zmieniłem jak kupiłem Andromedy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Nicodem napisał:

Da się w CustomArt na pewno bo moje pierwsze zlecenie u nich było właśnie na nie. Potem zmieniłem jak kupiłem Andromedy.

 

W jakiej formie je wykonali, nasadka na tulejkę czy jako nakładka wypełniająca małżowinę?

9227861.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszły do mnie FH5 i świetnie się je aplikuje. To chyba pierwsze moje słuchawki, które tak łatwo się zakładało. Zakładałem też custom tipsy ale wygodniej jest ze zwykłymi z zestawu. Różnica względem Aune E1 jest powalająca.

 

Dodatkowo Fiio do zestawu teraz dodaje tipsy bi flange w rozmiarze M ;)

Edytowane przez pawelekdabek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, pawelekdabek napisał:

Teraz tylko kwestia znalezienia dobrej synergii z grajkiem. Możecie coś polecić? 

DX120+ plus dobry kabelek po balansie i będzie pięknie z piekielnym basem;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co macie na myśli pisząc, że gra "W" ?

Zredukowany midbasik i przełom średnicy i góry ? To by było akurat fajne dla mnie bo w większości tańszych i drożdżych doków to mnie wpieniało 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności