Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio FH5


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, wiatrak napisał:

Nie przepadam za dokami, ale narobiliście mi smaka. Gdybym nie obił w środę nadkola to pewnie bym już spróbował 😂 

Jakie są alternatywy dla FH5 ? Zbliżona klasa dźwięku i sygnatura tylko lekko tańsze i z mniejszym ryzykiem niedopasowania z powodu budowy ?

 

A moze frytki do tego? ;) Z tych co znam to wszystko co jest zblizone klasa jest drozsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede w tym tygodniu porownywal kilka rozsadnie wycenionych iemow w mp3store. Mam Audio Technica LS200, ktore sa u nas egzotyka, a jutro dojada Audeo PFE232. W sklepie beda dodatkowo Final Audio E5000 i FH5 oraz dla smaczku znacznie drozsze Campfire Andromeda.

Glownie odsluch bedzie na LG V30, ale poprosze o jakiegos dedykowanego DAPa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polecicie jakieś silikony bo męczę się w trakcie chodzenia z selem. Spiral doty i podwójne choinki  mee nie dają rady. Może takie dłuższe pianki comply ktoś próbował? Bo cholera fajne są tylko słabo z ergonomią w ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ksyhoo napisał:

Polecicie jakieś silikony bo męczę się w trakcie chodzenia z selem. Spiral doty i podwójne choinki  mee nie dają rady. Może takie dłuższe pianki comply ktoś próbował? Bo cholera fajne są tylko słabo z ergonomią w ruchu.

Dobrze się sprawdzają spinfity cp100. Wygodne i seal 100%.

Edytowane przez userfrom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2018 o 19:07, zibra napisał:

Bede w tym tygodniu porownywal kilka rozsadnie wycenionych iemow w mp3store. Mam Audio Technica LS200, ktore sa u nas egzotyka, a jutro dojada Audeo PFE232. W sklepie beda dodatkowo Final Audio E5000 i FH5 oraz dla smaczku znacznie drozsze Campfire Andromeda.

Glownie odsluch bedzie na LG V30, ale poprosze o jakiegos dedykowanego DAPa.

Jak tam FH5 vs E5000 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, komtraja napisał:

Jakie pianky comply pasują do FH5 ?

Mam problem z domyslnymi (M) , że spadają z sluchawek

T500 niby ale jak miałem ibasso it04 to T400 lepiej się trzymały tulejki. Co do Spin fitów, kurde drogie, nie chciałbym zaliczyć wpadki zatem które na FH5 należałoby wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy, z mala pomoca @bigmaras rozpoczalem misje "Uratuj seal i popraw fit w FH5". Moja operacja wziela sie z faktu zgubienia jednej nasadki Balanced, i uszkodzenie drugiej Vocal podczas nakladania jej na dysze sluchawki oraz zaklada wyprobowanie nastepujacych silikonowych tipsow:
 

CP500 (nowosc, wygladaja jak celowo skrojone pod te sluchawki)
Symbio W
SpiralDot (na przyszlosc do innych dokow, sa jednak niezle!)
CP145

Wszystko to, co zostalo wylistowane powyzej ma przyjsc w rozmiarze L ktory nosze na co dzien. Nie omieszkam sie podzielic uwagami i raz na zawsze mam nadzieje zakonczyc sprawe fitu w FH5. 
Edytowane przez Adamesq
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie sprawdziłbym FiiO Fh5 i ich kompatybilność z uszami. Gdyby ktoś chciał udostępnić na parę dni to zapraszam na PW. W zamian oferuję np.FLC8s.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, userfrom napisał:

Ja używam CP-100 do FH5.

 

Dzięki. Kurde szkoda że takie drogie... Mam tipsy sybmio i z nimi niby ok ale lepiej mi siedzą z crystal tipsami, jednak to są pianki a chciałem silikony spróbować też ze względu na prosty maintenance... Skoro spiral doty ktoś wcześniej przekreślił to jak te spin fity wypadają w porónaniu do stockowych tipsów, pod katem wygody? Bo stockowych nigdy nie ruszam, zawsze wolę jakieś "z zewnątrz" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rayfe napisał:

 

Dzięki. Kurde szkoda że takie drogie... Mam tipsy sybmio i z nimi niby ok ale lepiej mi siedzą z crystal tipsami, jednak to są pianki a chciałem silikony spróbować też ze względu na prosty maintenance... Skoro spiral doty ktoś wcześniej przekreślił to jak te spin fity wypadają w porónaniu do stockowych tipsów, pod katem wygody? Bo stockowych nigdy nie ruszam, zawsze wolę jakieś "z zewnątrz" :P

 

Dla mnie CP-100 są wygodniejsze od stockowych. Stabilniej siedzą w uchu, ich silikon jest bardziej miękki, delikatniejszy. Jak ich używam to praktycznie nie czuję żadnego dyskomfortu - zdecydowanie wygoda jest po stronie spin-fitów (w porównaniu do stockowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kordal napisał:

FiiO wypuściło nową wersję kolorystyczną FH5 - czarną :)

oczywiście do kupienia w FiiO AliExpress Store.

 

Co kto lubi, ale mi osobiście chyba bardziej podobają się od tych zwykłych Titanium

 

Chole... naciągacze! Nie mogli od razu? 🤯 Mi też się podobają :P Ale nie sprzedam swoich za 800zł żeby kupić te za 1100zł 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, kordal said:

FiiO wypuściło nową wersję kolorystyczną FH5 - czarną :)

oczywiście do kupienia w FiiO AliExpress Store.

 

Co kto lubi, ale mi osobiście chyba bardziej podobają się od tych zwykłych Titanium

Screenshot_20181230-144023.jpg

Screenshot_20181230-144213__01.jpg

Zamiast pindolić się kolorkami, lepiej by tulejkę dłuższą zrobili, bo przez to więcej klientów tracą (tak mi się wydaje). 😏

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, neonlight napisał:

Zamiast pindolić się kolorkami, lepiej by tulejkę dłuższą zrobili, bo przez to więcej klientów tracą (tak mi się wydaje). 😏

 Fiio FH5 v2 lub jak kto woli FH5L(ong) :P Może i faktycznie mogłaby być dłuższa ale z crystal tipsami jakoś mi to bardzo nie doskwiera... Chyba że zbyt rzadko ich słucham... Jak dla mnie daliby bardziej elastyczny kabel bo to on mnie najbardziej zniechęca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rafik87 napisał:

Podobno mają być i czerwone.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

No właśnie prędzej liczyłem na czerwone niż czarne.

2 godziny temu, neonlight napisał:

Zamiast pindolić się kolorkami, lepiej by tulejkę dłuższą zrobili, bo przez to więcej klientów tracą (tak mi się wydaje). 😏

Może oni nadal żyją w błędzie że wszystko jest okej. Choć myślę, że jakieś uwagi od klientów musieli dostawać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zielinskitomasz napisał:

Ja dzisiaj zamówiłem czarne na Ali w official store:). Liczę przede wszystkim na dźwięk.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Obfotografuj je jak przyjdą, ciekaw jestem jak wyglądają na zdjęciach bo tylko rendery widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obfotografuj je jak przyjdą, ciekaw jestem jak wyglądają na zdjęciach bo tylko rendery widziałem 
Ok nie ma problemu.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności