Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Jakie słuchawki nauszne bezprzewodowe?


Janusz N

Pytanie

Witam interesują mnie słuchawki wokółuszne zamknięte, połączenie przez bluetooth ale też i jack 3.5, bardzo wygodne do użytku mobilnego (xperia z3+) i gier (pc windows10), funkcja rozmów telefonicznych tez potrzebna, cena max 1500 PLN.
Zainteresowały mnie poniższe modele:
 

Sony WH-1000XM2

Sony MDR-1ABT i  MDR-1RBT mam problem bo nie wiem czym one właściwie się różnią i czy są jeszcze dostępne. 

Bose QuietComfort 35

Audio-Technica ATH-AR5BT i ATH-DSR7BT

Sennheiser Momentum Wireless

Sennheiser HD 4.50

Aktualnie używam Sony MDR 1A jestem bardzo zadowolony a raczej byłem bo zaczepiłem kablem o klamkę i od tego czasu jedna słuchawka trzeszczy podczas chodzenia i mocniejszego basu.
Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i pomoc w wyborze :)

Edytowane przez Janusz N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sony WH-1000XM2 i Bose QC35 możesz posłuchać i przetestować z własnego sprzętu w Media Markt. Ja niedawno szukając takich jak Ty słuchawek dla siebie, właśnie tak zrobiłem, posłuchałem w MM, a finalnie kupiłem DSR7BT. One funkcjonalnie spełniają Twoje wymagania poza jednym, nie zagrają po kablu zakończonym Jackiem. Mają jednak funkcję DAC, z której można skorzystać po podłączeniu kablem USB do komputera. Mają też trochę mniej dołu względem MDR1A, ale jest zdecydowanie lepszej jakości.

Edytowane przez LuQi
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki za ostrzeżenie, rzeczywiście sporo jest informacji na temat pękania pałąka. DSR7BT można słuchać podczas ładowania? Przykładowo podczas ładowania przez power bank czy możną używać bezprzewodowo?

Edytowane przez Janusz N
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Janusz N napisał:

Jakbyś mógł sprawdzić bym był wdzięczny :)

 

Sprawdziłem i niestety podczas ładowania na ładowarce, słuchać się nie da ponieważ nie reagują na suwak, którym się je uruchamia. Po odłączeniu od źródła zasilania, uruchamiają się w normalnym trybie. Czytałeś może recenzje DSR7?

 

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-dsr7bt/

 

Ps. [Down] Znowu forum świruje :angry:

Edytowane przez LuQi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

http://audioivoodoo.blogspot.com/2016/12/sony-mdr-1abt.html

https://kropka.audio/test/sluchawki/recenzja-sony-mdr-1rbt/

 

...i mam sony mdr 1000x były ze mną w różnych częściach świata i pałąk cały, także poprostu trzeba je dobrze traktować...

Edytowane przez MPM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności