Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Czy Sony MDR XB-650BT to jedyne dla mnie słuchawki?


dawidd64

Pytanie

Cześć,

próbowałem kontaktować się przez PW z kilkoma użytkkownikami, bo myślałem, że problem doboru dla mnie słuchawek nie będzie stanowiło problemu. Niestety myliłem się. Do rzeczy.

Szukam zamiennika do swoich obecnych słuchawek BT, o ile w ogóle jest coś takiego na rynku. Posiadam Sony MDR XB-650BT i jestem naprawdę zadowolony. Jako, że słucham muzyki typu rap, house, dance itp. to słuchawki są niemalże idealne. Do tego trzymają prawie 30h. więc w ogóle bajka. Problem jest taki, że uległy uszkodzeniu. Nie za bardzo mam ochotę cały czas je kleić, bo co z tego, jak po tygodniu usterka powraca.

Równie dobrze, mógłbym kupić kolejny egzemplarz, ale może jest coś podobnie grającego albo może i lepiej, w podobnej cenie? A może nawet uda się znaleźć coś taniej?

Ważne jest dla mnie to, żeby przede wszystiim nie były duże i ciężkie, tzn. żeby te nauszniki zbytnio nie odstawały, więc zakres wyboru słuchawek się pewnie jeszcze zmniejsza. Słuchawki korzystam na siłowni, ale też nie są noszone przez cały trening. Do tego w komunikacji miejskiej w drodze/z pracy i podczas jazdy na rowerze. Tłumienie w tych Sony jest ogólnie ok i chyba nie są mi potrzebne jakieś techbologie wytłumiające.


Słuchawki będa parowane tylko z telefonem Samsung Galaxy S8+, a cena jaką mógłbym przeznaczyć to 450 zł max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Uszkodzenie polega na wyłamaniu się części, która łączy pałąk z uchwytem do nauszników (zdjęcie poniżej). Jak na stałe to skleję, to nie będę mógł dopasować nauszników do uszu. Sam raczej nie podejmę się jakiegoś modowania :P.

 

https://i0.wp.com/www.yugatech.com/wp-content/uploads/2016/10/DSC01087.jpg?resize=720%2C405

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W takim razie nie wiem sam już. Najbardziej skłonny jestem ku Noontec Zoro II Wireless z Amazona. Nie wiem jednak jak grają, a też kupować słuchawki byle kupić to też słabo.

Jeżeli chodzi o 'design' (nie odstające zbytnio nauszniki, brak pokrycia pałąku skórą od strony zewnętrznej) to właśnie taki wygląd idealnie mi pasuje, gorzej pewnie z jakością audio w tych Noontec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności