Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By mrbudyn
      Witam,
      czemu Samsung Galaxy J5 2017 odtwarza muzykę Tidal w jakości Master bez żadnego wzmacniacza/DAC-a itp ? Tylko podłączone słuchawki do portu 3.5 mm. ( muzyka odtwarzana jest w kolorze pomarańczowym i pokazuje odtwarzanie Master ).
      Dziękuję za wytłumaczenie.

• By marek_m
      Szukam tabletu jak w tytule.
      Zastosowanie: muzyka (Tidal, Spotify) oraz filmy (Youtube, NetFlix & nc+ GO) w samochodzie (dlatego tylko 8" - mieści się idealnie).
      Szczerze mówiąc, AptX jest mniej istotny od możliwości wyjścia z sygnałem audio przez USB-C. Samochód NIE oferuje Android Auto ani Apple CarPlay.
      Rozważam też używany (wyłącznie) iPad Mini (nie będzie AptX, ale ma inne istotne dla mnie zalety).
      Budżet - to jest mimo wszystko zbędny gadżet, więc wolałbym jak najtaniej i raczej na raty (pomijając używki).

Mój pierwszy typ: Lenovo Tab 4 8 Plus

Znalazłem jeszcze XIAOMI Mi Pad 4 (Allegro - import z Chin / Gearbest)

Doradźcie proszę co będzie najlepsze.
    • By Swordfish_
      " Auralic Vega G1 to najnowsza propozycja firmy z Pekinu. Jest to firma dość specyficzna i ciekawa zarazem. Bo o ile jest producentem – patrząc poprzez pryzmat rynku audio – stosunkowo młodym, to zdążyła już na przestrzeni ostatnich kilku lat całkiem nieźle namieszać. Weźmy chociażby za przykład streamery z serii Aries. Są one oparte o autorską platformę Lightning DS. Jednocześnie urządzenia te – nie bez powodu – uważane są za jedne z najlepszych w swojej klasie. I to nie tylko ze względu na brzmienie, ale także dzięki znakomitej integracji oprogramowania ze sprzętem. W dodatku można śmiało postawić tezę, że najtańszy streamer tej firmy – Aries Mini – praktycznie nie ma konkurencji w swojej klasie cenowej. "

https://hifizone.pl/recenzja-auralic-vega-g1/
    • By dretwyyyy
      Poszukuję słuchawek nausznych, bezprzewodowych w cenie do ok. 500 zł. Z słuchawek będę korzystać wyłącznie w domu, w połączeniu z Galaxy S8+ i aplikacją Spotify. Jestem otwarty też na tańsze propozycje jeżeli takie połączenie nie wykorzysta potencjału droższych słuchawek. Słucham głównie muzyki elektronicznej oraz rapu, rzadziej rocka. Sam myślałem o następujących słuchawkach:
      Bluedio F2, Sennheiser HD 4.40 BT, Skullcandy Crusher Wireless.  
      Jeżeli w tej kwocie nie ma sensu kupować słuchawek bezprzewodowych propozycje mogą objąć również modele przewodowe. W tym przypadku myślałem o Focal Listen, jednak bardziej skłaniam się do słuchawek bezprzewodowych ze względu na planowaną wymianę telefonu - nie chcę się ograniczać jedynie do modeli z gniazdem jack.

• By Swordfish_
      "Rynek przenośnego sprzętu audio rozwija się na przestrzeni ostatnich kilku lat niezwykle dynamicznie. Doskonałym tego przykładem są najnowsze modele słuchawek bezprzewodowych, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem.

W recenzji tej proponuję przyjrzeć się czterem parom słuchawek, dzięki którym możemy uwolnić się od kabla. Przy czym trzej producenci (Sennheiser, Beyerdynamic i Sony) będą prawdopodobnie doskonale znani entuzjastom urządzeń przenośnych i studyjnych. Czwarty natomiast, to firma znana bardziej z produkcji kolumn głośnikowych, czyli brytyjski Bowers&Wilkins."

http://hifizone.pl/recenzja-beyerdynamic-aventho-wireless-i-bowerswilkins-px/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy