Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Basotłuki z klasą - lista


Jaworrr

Pytanie

Panowie, potrzebuje wymasować swoje zwoje mózgowe mocnym acz kulturalnym basem :) 

 

Proponuję zbudować bazę słuchawek nausznych otwartych i zamkniętych z mocnym (podbitym) basiorem.

Ja szukam pod Mojo, czyli mało wymagających, ale wykażmy się wiedzą i lecimy ze wszystkimi basotłukami jakie znamy! Hulaj dusza! 

 

Aktualizowana lista:

1. Aeon Open
2. AKG K7XX (głównie subbas)
3. Audeze LCD-2 Classic
4. Audeze LCD-3
5. Audioquest Nighthawk
6. Audio-Technica ATH M50
7. Audio-Technica ATH-WS1100
8. Audio-Technica ATH-WS770.
9. Beyerdynamic 770
10. Beyerdynamic 990 PRO 
11. Beyerdynamic Custom One Pro
12. Beyerdynamic DT150
13. Beyerdynamic DT1770
14. Beyerdynamic T5p v2
15. Beyerdynamic Custom Street 
16. Campfire Audio Cascade
17. Skulcandy Crusher Wireless
18. Denon D600
19. Denon D7200
20. Denon MM400
21. FinalAudio Sonorous III
22. Focal Elear
23. Fostex TH X00
24. Fostex TH900
25. Hifiman HE500
26. JVC DX1000
27. M&D MH30
28. M&D MH40
29. Monolith M1060
30. Philips Fidelio X1
31. Philips Fidelio X2
32. Sennheiser 380pro
33. Sennheiser HD650
34. Sennheiser Momentum OnEar
35. Sennheiser Momentum OverEar
36. Shure SRH 750DJ
37. Sony Xb1000
38. Ultrasone Edition 9
39. Ultrasone Pro 900
40. Yamaha Pro400
41. Yamaha Pro500

 

:)

 

Edytowane przez Jaworrr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Kupiłem denon ah d600, standardowo nie grają z jakimś super basem, bym powiedział że basu w nich dużego nie ma,
Zabawa zaczyna się wtedy kiedy sam sobie w poweramp podkręce bass na 28% lub wybiorę gotowy preset bass, to wtedy faktycznie pozytywne wrażenie robią...
stwierdzam więc że nie ma takich słuchawek które grają tak po wyjęciu z pudełka i robią wrażenie wow ale masuje głowę...

LG V30 Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, lukiin09 napisał:

Kupiłem denon ah d600, standardowo nie grają z jakimś super basem, bym powiedział że basu w nich dużego nie ma,
Zabawa zaczyna się wtedy kiedy sam sobie w poweramp podkręce bass na 28% lub wybiorę gotowy preset bass, to wtedy faktycznie pozytywne wrażenie robią...
stwierdzam więc że nie ma takich słuchawek które grają tak po wyjęciu z pudełka i robią wrażenie wow ale masuje głowę...

LG V30 Tapatalk
 

Oj.. są, np. wspomniane Skullcandy Crusher Wireless, po pierwszym wyjęciu z pudła i założeniu na głowę, rozsadzą Ci bębenki :D. Wystarczy przesunąć odpowiedni suwak na jednej z muszli, chyba, że ktoś już to zrobił przed Tobą :P.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Basotłuki ale niekoniecznie z klasą to Sony seria XB, miałem kilka miesięcy XB950AP, subwoofer na głowie, nie słyszałem nigdy niczego bardziej basowego tam był basowy kosmos! Basowy kosmos oczywiście też w starych seriach XB500, XB700, XB1000, jak ktoś trafi na dobrą niezniszczoną sztukę XB1000 i kocha bas to będzie miał banan na twarzy na pewno :) A i przypomniało mi się też o ultrasone hfi580, żadne inne nie walą tak midbasem! Hfi580 to zdecydowany król impaktu midbasu! 

Edytowane przez tomek305ds6
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności