Jump to content
MP3store WAW

64 Audio w MP3Store! To trzeba usłyszeć!

Recommended Posts

Po długich wyczekiwaniach na obiecany repertuar sprzętu przez 64 Audio, dojechały. Monitory dokanałowe najwyższych lotów, ciężko to opisać, to trzeba usłyszeć. Dostępne do odsłuchu są cztery modele;

- 64 Audio U12t

- 64 Audio Trio

- 64 Audio U18 Tzar

- 64 Audio Fourte

Co do dźwięku... każde z nich brzmią absolutnie fenomenalnie, przy każdych z nich dźwięk odrywa się od głowy i jest gdzieś, przed oczami słuchacza, kwestia preferencji, jednak to trzeba po prostu zobaczyć. Każda z par generuje inne emocje.

Zapraszamy do sklepu w Warszawie, gdzie będzie można się zapoznać z ofertą jak i co najważniejsze brzmieniem tej marki, bo naprawdę warto.

64audio.png

• Like 3

Kiedy będzie można posłuchać słuchawek firmy 64 Audio w Łodzi? Czy można poznać ceny?

Jeśli tylko uda mi się sprzedać Layle II, jestem na poważnie zainteresowany modelem tia Fourté.

Edited by wulkan
  • Like 1

Dzisiaj się przeszedłem, posłuchałem czterech modeli no i polecam każdemu przynajmniej rzucić uchem. Każdy model na swój sposób ciekawy i naprawdę na wysokim poziomie. Mi się szczególnie spodobały dwa topowe modele, nie jestem jeszcze pewny który z nich ( Tzar vs tia Fourte ) bardziej mi pasuje. 

Za krótko słuchałem żeby zrobić dokładne porównanie. Powiedziałbym, że można wybierać między dwoma duetami: U12t i Trio oraz U18t i tia Fourte. Ten drugi ma przede wszystkim lepsze skraje pasm. Kontrola basu na dole i odpowiednio długie i pełne dźwięki na górze. Poza tym dźwięk jest nieco bardziej rozdzielczy/czysty, a separacja lepsza.

A jeśli ktoś chce więcej, polecam się przejść i posłuchać.

No i mimo, że cena zaporowa, gdzieś z tyłu głowy pojawia się drobne ( no dobra, przyznaję się bez bicia, wcale nie takie drobne ) "a może by tak ...". A to znaczy, że przynajmniej dla mnie potrafią obronić tą cenę tym jak grają. A grają ze wszystkiego, bo nawet z Galaxy S9 dźwięk był po prostu fenomenalny.